Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

gene akşam gene yemek derdıııı off sıkıldım vallaaaaaa.
kızlar cıkıyım ben hındı gibi düşüneyımm ne yapcagımıı öptüm sizi cankuşlarrrrr

escales evet yaptrdım kan idarar tahlılı 2 sayfalık bir sonucu var dr herseyın iyi dedı hersye bakılıyrmus sarılık oldunmu kansızlık hepaptıtı demır vss hersye ..
kız senın ikili test ne zmaan cok korkuyorummm ben 5 temmuz dedı bana

Yuh artık ya nekadar pislikler yaşıyo gerçekten aramızda
dışarıdan bakınca da insan adam zannediyo şahsiyetsizleri klava:
valla helal olsun sana atmaya başarmışsın başından ben beceremedim ya heryerde karşıma çıkar oldu evli olması hepten rezaletti
ya bu benim peşimi bırakmıyo deyip beni rezil eder işin içinden çıkamam diye söyledim babama ama böylesi daha da iyi oldu biliyosun böyleleri yapar sonradan da kolayca olaydan sıyrılırlar
Aman Allahım böylelerinden hepimizi korusun kimsenin yuvası dağılmasın

böyle işte doyumsuz oluyo bu tipler şerefsizler alışmışlar tabi belkide bu sopadan sonra akıllanmıştır kolayca kimseye bişey diyemez böylece karısına da iyilik yapmış oldum kadının haberi yok ama kötükedihüso

nilüüüşşş bir biber dolması 1 dilim kepek ekmeği yedim ama açlık hissetmiyorum yawww acep gaza geldim ondanmısın bu arada nbr kızlar nasılsınız

asnam dur daha tahlilleri yaptırmadım ben o değil bende o testlerden korkuyorum ama korkunun ecele faydası yok anam hayırlısı artık allah sağlıklı bir şekilde elimize almayı nasip eder anacım senin iştahın açıldımı peki anam ben durduramıyorum ha bire acıkır oldum valla miğdemde sanki bir hortum var çekiyor resmen yediklerimi şuan bile miğdem kazınıyor ya ben bittim resmen

yok esca iştahım acılmadı.acılmamaıs iyi benım için.ama azda yemıyorum normal.tartılıyorum suan 2,5 aya iricek kalan 2,5aydada en cok 1kg alırsam yırttım demektır.ilk aylarda almamak iyimiş. gercı ben 1 kg aldım ( ama olsun 2,5aydada 1 kg alsam ıyı .sen neden o testlerı yaptrmadın dr bana 6 haftalıkken yaptrdı

ben bu günden itibaren kendime iğne yapmaya başlayacağım, umarım bu ay olur , ilk defa geçen ay kullanmıştım , istenilen şekilde iki tene olmuştu fakat çatlama istediğimiz gibi olmamışdı, hayırlısı artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…