Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

çok sağol canım bu arada hulen hamile bugün öğrendik :dance::dance::dance::teytey::teytey:

OOO SÜPERMİŞ HADİ :içelim: HULEN ŞEREFİNE :içelim: HEYYYYY HULEN NERDESİN HAMİLE KALAMAYANLAR SİTESİ YA DEMEK KIZ HAMİLE KALINCA GİTTİ..... :1no2: BU ARADA SEN DE SICAK DİYORDUN YAAA :icecream:

hiç deme gitsin kızı gördükçe dalasım geliyor o değil arkadaşımla aynı işl yerindeler nasıl katlanıyor anlamadım valla düğünü olup gidecek ama bir yuvayıda dağıtıp gidecek allahtan dileğim daha kötülerini yaşar sonrada derki ben bu kişiye böyle yaptımda benim başıma geldi der
herşeyin hayırlısı tabiki..önümüzdeki aya inşallah..
inşallah canım sıkma canını anacım
iyi yapmışsın anacım valla böylelerine hak hayret bir şey karıları yetmiyor sanki dengesilerin ne biçim insanlar yaaaa
aynen öyle bazen bazılarına hak hayır benim bu arkadaşıma yapılan hak değil odeğil bende aileside beklemiyordu böyle yapacağını annesi duymuş yıkılmış resmen
inşallah ama doktor yumurtayı değil beni çatlatacak..delikafadulden delikafadulden

kız allah iyiliğini versin senin dur anam çatlama daha çocuk yapıcaksın sonrada büyüteceksin oda seni büyütecek tabi

haklısın canım böylelerine elimizi sürüp kirletmemek lazım

nbr kızzlar nasılsınızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzturkbayragi
hoşgeldin canım benim
iyi yapmışsın kız ne biçim insanlar var
ooooooooooo herkes burdaymısssss
esca hamilelık nasıl
kızlar ben hasta oldum terlı terlı soğuk içtim bogazım agrıyorrrrr...üfff halsısızmde kızlar bebkte hasta olmusmudur
şükür canım iyi gidiyor anam sen neden kendine dikkat etmiyorsun o değil ilaçta kullanmada sorun var şimdi dikkat et kendine anacım geçmiş olsun bacım

OOO SÜPERMİŞ HADİ :içelim: HULEN ŞEREFİNE :içelim: HEYYYYY HULEN NERDESİN HAMİLE KALAMAYANLAR SİTESİ YA DEMEK KIZ HAMİLE KALINCA GİTTİ..... :1no2: BU ARADA SEN DE SICAK DİYORDUN YAAA :icecream:

gel anam gel halay çekelim kız valla ben kafamı dağıtmak istiyorum bugün vede hulene sevindim :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::dance::dance::dance::dance::hooray::hooray::enbuyukkk::lepi:turkbayragi

amin canım

kız nerden getirdin aklıma şimdi kim tutacak beni ben bi dolaba kadar gidiyorum :icecream:

rica ederim canım ne demek faydası olur inş dün geldim kimseyi göremeyince topikte gezdim faydalı bilgileri buldum buldum getirdim kızlara faydası olsun diye
emeğine sağlk canımmm saol iyi yapmışsın

kıslar ben çıkıyorum iyi sohbetler hoşçakalın
güle güle canım bende çıkıcam birazdan evime gideyim çok kötüyüm ben bu aralar yaa

benbilirim sen bebişinin kalp atışlarını duyduktan sonra tahlil falan yaptırdınmı canım benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…