Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

nilüüüşşş bir biber dolması 1 dilim kepek ekmeği yedim ama açlık hissetmiyorum yawww acep gaza geldim ondanmısın bu arada nbr kızlar nasılsınız

aynen böyle devam işte....zaten kafada bittimi olay bitmiştir ..gaza gelmek çok önemli canıkom...

nilüüüşşş bir biber dolması 1 dilim kepek ekmeği yedim ama açlık hissetmiyorum yawww acep gaza geldim ondanmısın bu arada nbr kızlar nasılsınız
akşama bende de zeytinyağlı biber dolması var..cokacimcoook kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2

kızlar bende çıkıyorum görürşüz sonra
tamam canım ama fazla özletme tamammı şekerim
artık çok geç kimse tutamaz beni cokacimcoook. şaka bir yana hamiş olunca fil gibi olurum artık
he he deme gitsin ben şuan onu düşünüyorum zaten olmadık zamanda olmadık şeyler isater oldum valla
gene akşam gene yemek derdıııı off sıkıldım vallaaaaaa.
kızlar cıkıyım ben hındı gibi düşüneyımm ne yapcagımıı öptüm sizi cankuşlarrrrr
anam kolay gelsin sana ben yemek yapmıycam valla akşama yemeğe davetliyiz
Yuh artık ya nekadar pislikler yaşıyo gerçekten aramızda
dışarıdan bakınca da insan adam zannediyo şahsiyetsizleri :eek:klava:
valla helal olsun sana atmaya başarmışsın başından ben beceremedim ya heryerde karşıma çıkar oldu evli olması hepten rezaletti
ya bu benim peşimi bırakmıyo deyip beni rezil eder işin içinden çıkamam diye söyledim babama ama böylesi daha da iyi oldu biliyosun böyleleri yapar sonradan da kolayca olaydan sıyrılırlar
Aman Allahım böylelerinden hepimizi korusun kimsenin yuvası dağılmasın

böyle işte doyumsuz oluyo bu tipler şerefsizler alışmışlar tabi belkide bu sopadan sonra akıllanmıştır kolayca kimseye bişey diyemez böylece karısına da iyilik yapmış oldum kadının haberi yok ama kötükedihüso
en iyisini yapmışsın canım benim o değil benim arkadaşıma efelik taslıyan adam şimdi süt dökmüş kedi oluvermiş ayrılmasın eşi diye oda burnunudan fitil fitil getiriyor adamın böylelerine müstahak anacım sen tut gül gibi karnının üstüne ya ne cesaret allah kimseye vermesin kınamıyorum kimseyi allah kimseye yaşatmasın böyle şeyleri

kız benim dişimin kovuğuna yetmez şuan anam deme gitsin içimde bir fil yada hipopotan var heralde ha bire acıkır oldum miğdem kazınıyor kızlar imddaaaatttttttttttttt

ütüm daha yeni bitti öldüm öldüm valla hepside duruyo gömlekler hariç yerleştirmedim rahat 250 gr vermişimdir 3.5 saatte

ayın 20 sine kadar kilo vericem 5 kilo şimdiki hedefim sabah tartıldım 59 kiloyum bakalım cuma nolcek

Yuh artık ya nekadar pislikler yaşıyo gerçekten aramızda
dışarıdan bakınca da insan adam zannediyo şahsiyetsizleri :eek:klava:
valla helal olsun sana atmaya başarmışsın başından ben beceremedim ya heryerde karşıma çıkar oldu evli olması hepten rezaletti
ya bu benim peşimi bırakmıyo deyip beni rezil eder işin içinden çıkamam diye söyledim babama ama böylesi daha da iyi oldu biliyosun böyleleri yapar sonradan da kolayca olaydan sıyrılırlar
Aman Allahım böylelerinden hepimizi korusun kimsenin yuvası dağılmasın

böyle işte doyumsuz oluyo bu tipler şerefsizler alışmışlar tabi belkide bu sopadan sonra akıllanmıştır kolayca kimseye bişey diyemez böylece karısına da iyilik yapmış oldum kadının haberi yok ama kötükedihüso

:1hug::1hug:evet karısına iyilik yapmışsın canım arkadaşım.....yazık kadına kız zavallı çekiyordur işte mecburiyetten..

hoş geldin arkadaşım doğum günün kutlu olsun benim nedne snei çok sevdiğim belli oldu bende ikizlerim 15 de benim doğum günüm kızzz
hoşbuldum cnm Şeniz
ikizler çok sempatik insanlar oluyor değilmi benimde çok kanım kaynıyor ikizlere :lepi:
bende kutlamıştım ama:çok üzgünüm:
ne abiyesi kız nereye ekledin ??bakim??
canım dönecektim yemin ederim yiğenimin abiyesini yatiştirmemiz lazımdı hemen acele ekledim fikir verin diye çıktım
üzerine bolero diktim ben diktim :lepi: sarı almış kumaşını onla uğraştım anca geldim cnm Şeniz
vildan bu harika birşey yaaa banada dikiver kız şundan harikaymış bayıldımmm :1shok:
dikerim cnm sen iste yeterki opuyorumnanaktan
vildoşş kumaşı çok güzelmiş...bu kimin elbisesi seninmi??üzeri nasıl olcak bolero falanmı
yiğenim kendine dikiyo cnm üzeri bolerolu kısa kollu bolero hihoyyyt
vildancığım sen mi diktin elbiseyi valla beceriklisin ya
yok cnm yiğenim dikti ben makinesini yaptım kaydirigubbakcemile5
iltercim iyiyim canım
vildancım doğum günün kutlu olsun elbisede güzel benim hoşuma gitti arkadaşım
saol cnm teşekkür ederim daha iyisi sizlerin olsun opuyorumnanaktan
rica ederim canım geç oldu ama temiz oldu :eek:
atalarımız ne demiş geç olsun güç olmasın değilmi kaydirigubbakcemile5
kolay gelsin canım
saol cnm teşekkür ederim Şeniz
hg canım doğum günü kutlu olsun benim 3 deydi burcumuz aynı :lepi:
saol canım teşekkür ederim bilsek valla sanada parti yapardık
neyse seneye inşallah :teytey:
ne beceriklisiniz valla maaşallah bende isterim bundan banane sırnaşık şey
istediğin elbise olsun cnm dikerim tabiki opuyorumnanaktan

Bir çiçek olmaktır dostluk , gökkuşağı renginde kaybolmalı insan derinliğinde. Bir bulut olmaktır dostluk, karanlıkları yırtarcasına beyaz, uçmalı sonsuzluğa kış yaz. Bir kahkahadır dostluk, acılara git dercesine, geleceğin gizemini yok edercesine... Ve bir kalp olmaktır dostluk; dostu için her şeyi göze alan hayat ırmağında sabırla akan. Biz seninle bir kalp olduk dostum. Öyle bir kalp olduk ki sana bakınca kendimi gördüm. Tıpkı bir elmanın iki yarısı gibi...
Her konuda tamamen aynı olduğumuz gibi, bazen bir bakış yetti neler hissettiğimizi anlatmamıza, bazen sıcacık bir gülümseme yetti o üşüyen ruhumuzu ısıtmamıza. Belki yüreğimizdeki acıyı paylaşmaktı dostluk, belki üzüldüğümüzde sıcak bir kucaktı, belki de karnımız ağrıyana kadar gülmekti. Bence her şeydi dostluk.Yaşamak, sevmek, öğrenmek... ışte ben sizde bunları buldum.

ya kızlar karar verdım yemek kıtabı alıcam acil bana kıtap önerın beklıyorum böle hındı gibi düşün düşün nereye kadar beklıyorum yazın kızzz

benbilirim int baksana yokmu öyle kafana göre hem evde olan malz yazıyosun ne yemek yapıcağını çıkarıyor tarifiyle birlikte yada aklına gelen yemekleri yaz kağıda ben öle yaptım buzdoolabının üstüne astım bakıyorum malz varsa yapıyorum pratikte oluyor

diloş sesın neden cıkmıyıııııı
çamaşır asmaya gittin canikom bugün tembelin işlerim daha bitmedi iki işi biradara yürütemiyom ben sırnaşık şey

tamam canım ama fazla özletme tamammı şekerim

he he deme gitsin ben şuan onu düşünüyorum zaten olmadık zamanda olmadık şeyler isater oldum valla

anam kolay gelsin sana ben yemek yapmıycam valla akşama yemeğe davetliyiz

en iyisini yapmışsın canım benim o değil benim arkadaşıma efelik taslıyan adam şimdi süt dökmüş kedi oluvermiş ayrılmasın eşi diye oda burnunudan fitil fitil getiriyor adamın böylelerine müstahak anacım sen tut gül gibi karnının üstüne ya ne cesaret allah kimseye vermesin kınamıyorum kimseyi allah kimseye yaşatmasın böyle şeyleri

kız benim dişimin kovuğuna yetmez şuan anam deme gitsin içimde bir fil yada hipopotan var heralde ha bire acıkır oldum miğdem kazınıyor kızlar imddaaaatttttttttttttt
Evet canım ya Allah başa vermesin çok büyük yıkım olur eşinede güvenemezse insan kime güvenecek dimi ama

:1hug::1hug:evet karısına iyilik yapmışsın canım arkadaşım.....yazık kadına kız zavallı çekiyordur işte mecburiyetten..
evet canım ne bileyim belkide biliyordur çünkü iyi dayak yedi dişi falan kırıldı ya karısına başka bir şekilde anlattı bilemiyorum ama iş yerindekiler biliyordu kesin kandırmışdır çünkü hiç aralarında sorun çıkmadı olaya rağmen bilse bukadar iyi davranmaya devam etmezdi :sm_confused:
Aman herneyse benim yakamdan düştü ya isterse kocasına aferin desin süprizzzzz

hoşbuldum cnm Şeniz
ikizler çok sempatik insanlar oluyor değilmi benimde çok kanım kaynıyor ikizlere :lepi:

canım dönecektim yemin ederim yiğenimin abiyesini yatiştirmemiz lazımdı hemen acele ekledim fikir verin diye çıktım
üzerine bolero diktim ben diktim :lepi: sarı almış kumaşını onla uğraştım anca geldim cnm Şeniz

dikerim cnm sen iste yeterki opuyorumnanaktan

yiğenim kendine dikiyo cnm üzeri bolerolu kısa kollu bolero hihoyyyt

yok cnm yiğenim dikti ben makinesini yaptım kaydirigubbakcemile5

saol cnm teşekkür ederim daha iyisi sizlerin olsun opuyorumnanaktan

atalarımız ne demiş geç olsun güç olmasın değilmi kaydirigubbakcemile5

saol cnm teşekkür ederim Şeniz

saol canım teşekkür ederim bilsek valla sanada parti yapardık
neyse seneye inşallah :teytey:

istediğin elbise olsun cnm dikerim tabiki opuyorumnanaktan
seni sefiyom canım bitanesin dikmiş kadar oldu valla opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Son düzenleme:
ya aklıma gelmıyor cnmmmm sıkıldım birde galıbaa dısarda yemekten evd eyemekten sıkıldım misafırlıge gıtmek istiyorum ozaman gaza gelıyorum yapıyorum ama suan sıkıldımm en ıyısı kıtap almak nette bakarkende acıkıyrum daha cok

X