Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

kızlar çalışırken dediklerinizi yapmak o kadar zor ki, haftasonu olunca temizlikle ,ütü ile uğraş v.s, haftaiçi ise her akşam ne yemek yapıcam diye düşünmek çok zor gerçekten ,bir yıllık evliyim ama çok yorulduğum gerçekten

cumartesi dr gittim ve yumoş yok bu ay
aman canım bende cumartesi gittim bende yumoş varda işe mi yarıcak acaba..perşembe günü 11 gündü 21,30 c.tesi 13, gün 28,7 artık sen düşün..ben az kaldı çatlıyacağım..yumurtada tık yok..büyüdükçe büyüdü..dün çatladımı bilmem ama doktor çok büyümesi beklediğimiz birşey değil dedi..yani çalışın dedi ama pek umut yok bu ay..adet olunca gel dedi çünkümafoldumben

aman sorma o akşam ne yapsam dersi varya..bide hafta sonu ful temizlik..pazar yorgan battaniye ne varsa yıkadım 10 makine çamaşır yıkadım 4-5 saat ütü yaptım..bitti ama bende bittim inan..aman ne zor bizim işimiz yaa..

kızalr su yumurta catladımı oldumu olmadımııı
hep dusunuyorum ama ınanın bunları kafaya takmayın
sadece zamn asımına ugruyor...zaman uzuyoo
cunku yuzde 85 stresmıs ebbegı etkıleyenn
ın herkezın bebegı olur
rabbım kımsneın kucanı bos bırakmasınmafoldumben

diana 35 le ilgili bişey bilen varmı kızlar adetimi düzeltirmi aldım az önce başlasammı

abyosun+, dil_nur+, ESCALES+, kekecb, nilüfer79+, scuba, sekeriim slm kızlarr
selam güzelim..hoşgeldin..nasılsın?hihoyyyt hihoyyyt
doğru söylüyorsunda aklımızdan çıksa takmayacağız kafayada çıkmıyor ki aklımızdan..senağlama yumurta olmaz ayrı sorun yada benim gibi olur ama devasa büyür..kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

vildoş hoşgeldincanım...
kız benbilirim ne yapcan ne var evde???bezelye yap şimdi mevsimi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…