Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

hoşgeldin canım nasılsın bakalım
öyle bende diyom babasından yerler kaldı kıza kirası bile yeter daha 27 yaşında iş hayatıda olmuş önce pekala işte bulabilir hem severekte evlenmemişler neden çekiyo anlamıyorum çocukta yok parasıda yok ama işte bişi denmiyo sebep sen oluyosun
haklısın canım benim anlatıyor ben anca dinliyorum ama doluveriyorum resmen boğazıma kelimeler düğümleniveriyor geçen ağlamaya başladı karşımda allah yaşatmasın böyle acıyı allah eşlerimizi böyle hatalara düşürmesin yaradanım
o heriften sonra feminist olmuşum farkında olmadan..ta kii canım kocacığım karşıma çıkana kadar....bitanem benim allah başımdan eksik etmesin canımı))))
onuda ilk tanıştığımda terslemiştim..erkeklere düşman olmuşum meğer)))hehehe))kavgadan aşka dönüştü bizim ilişkimiz yanii)))))))))))))

allah bozmasın canım benim mutluluğunuzu

ya hayır görseniz kızı ve oğlanı bu kız bu oğlana hiç uymamış dersiniz çok farklı bir yaşam tarzları var ona rağmen kız tamam yeterki mutlu olalım dye uğraşan biri yeri geldi aç kaldılar bir ekmeği birlikte paylaşıp yediler bayağa sıkıntı çektiler hep borç hep borç onu bilke gitti kız kendi üzerine kredi çekti yeterki rahatlıyalaım diye hayır aldattığı kızı görseniz kızın tırnağı olamaz bu kadar diyorum yani o değil kız bekar yazında düğünü olacak yaaaa gelmiş kıza eşinle ayrılacakmışsın sen kafanı yorma ben sana istanbuldan koca bulurum diyor ya ben bu kızı inan döve döve mahvederim bu kadar yüzsüzlük olmaz resmen bilyorsun neden böyle olduklarını gelmiş birde neler diyor yaaaa

ayyy sinirlerim hopladı gel beraber dövelim şu kızıkaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile. erkeklere kızıyoruz ama o kızla evlenicek olanda bir erkek onada yazık daha evlenmeden aldatılıyor. ahlaksızlığın cinsiyeti olmuyor heralde

sormadım canım doktora sıcaktan diye düşünüyorum ben

keşke iğne vurulsaymısşsın canım ama üzme kendini gelecek ay olmadı hayırlısı canım benim
herşeyin hayırlısı tabiki..önümüzdeki aya inşallah..

yok gülüm olmazdı ilk defa başıma geldi valla

çok zor bir şey canım ya elimden bir şey gelmiyor bana gel diyorum oda gelmiyor etrafa karşı mutlu gibi davranıyorlar bir kaç kişi biliyoruz o değil onun yükü varya çok zor görümcem gidelim onlara diye sordu bende araları limoni dedim e ama iyi görünüyorlar dedi bende görüntü dedim ama neden olduklarını söylemedim ama içim içimi yiyor allah kimseye böyle sıkıntı vermesin canım ya allah kimseye bu şekilde sınama vermesin çok zore bir durum

evet canım bu arada hoşgeldin nasılsın canım benim
hoşbuldum canım hem iş yapıyom hem arada sizi takip ediyom hepinizi birarada görnek çok güzel valla :dance:

yaw ne adamlar var bulmuşta bunuyorlar gerizekalılar ...3 kaşık beyinleriyle iş çeviriyor işte bu tipler...sopalık valla bunlar...bekarken tam feministtim valla yine duygularım kabardı...evlenince biraz erkeklere karşı yumuşadım ama böylelerini duyunca acıyorum salaklıklarına......
ulen senin gibi adamları aldatcak olsa bu kadınlar ruhunuz duymaz beeeee nankörrrlerrdelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
şimdi evliler daha kuduruk valla bende çok sinirleniyom bu tiplere şeriat kanunlarını uygulayıp ibreti alem için asacan bunları okadar nefret doluyum yani kötükedihüso

kızalr mrb geldımmmm sohbetınıze dalıyorummmdelikafadulden
nasılsınızzzhihoyyyt
hg canım

merhabalar kıslar ben geldim geçmişi okuyordum biraz geç kaldım ösür dilerimfisfisfisfisfisfis
sende hg canım

ayyyy çıldırıcam böyle şeyleri duydukça...afedersiniz ama böyle şerefsizler çookk...
ya dönmesin o adama zorla diye bişey yok..acizlik yapmasın valla ayrılsın o adamdan...gerekirse olay çıkarsın....öylelerine biraz diş gösterince kedi gibi kuyruğunu sıkıştırır merak etmesin...olay çıkarıp polisi arasın hemen...boşanma davası açsın ayy korkmasın ben olacaktım kiiii.....
laf aramızda bekarken bi erkek arkadaşım vardı ayrılmıyordu benden ama ne rahatsızlıklar vermişti en sonunda cinnetmi geçirdim ne oldu bilmiyorum dövmüştüm resmen adiyi))))hehehe))))bide astsubaydı silahı neyim vardı dedim şimdi defol yoksa o silahı alıp öldürcem seni..bide askeriyeye gidip rezil etmiştim onu )))belki bende rezil oldum ama 1 kere..bidaha aramadı..kurtulmuştumhihoyyythihoyyyt
beni gördüğün yerdede yolunu değiştireceksin yoksa olay çıkar demiştim...cidden bikez carfourda karşılaştık yanındada kızarkadaşı vardı karşı masada oturuyordu.5dkıka sonra kalkmış))))hihoyyythihoyyythihoyyyt
aferim kız sanada bu yakışır valla böyleleri güzellikten anlamaz zaten
banada bekarken evli adamın biri takılmıştı staj yaptığım yerde baktım kendim beceremiycem sen gibi yapamadım ben hemen babama söyledim bi temiz sopadan sonra aklı başına geldi tayinini istedi iş yerinide terketmek zorunda kaldı utancından :roflol:

öyle bende diyom babasından yerler kaldı kıza kirası bile yeter daha 27 yaşında iş hayatıda olmuş önce pekala işte bulabilir hem severekte evlenmemişler neden çekiyo anlamıyorum çocukta yok parasıda yok ama işte bişi denmiyo sebep sen oluyosun

ay ozaman kız kendi aranıyor desene..aldat beni diyor eşine..napcan canım kimide bundan hoşlanıyor üzlmekten yani....bişi diyemezsin...
benimde bi arkadaşım öyle hep üzüntü hep eziyet 10 senedir çıkıyor..çocuğun bunla evlendiğide yok valla artık 10 senedir aynı şeyleri dinlemekten bana gına geldi..anlatıyorum hep aynı şeyler bendebişi demiyorum....
demek o arkadaşım üzülmeyi seviyor napayım yyanii...insan kendini düşünür birazda...

hoşgeldin canım nnasılsın bakalım

kız ne özür dilemesi olsun yeterki gelin anacım

hiç deme gitsin canım yaaaa

kız inşallah çatlamıştır canım benim yaaa a
inşallah ama doktor yumurtayı değil beni çatlatacak..delikafadulden delikafadulden

ayyy sinirlerim hopladı gel beraber dövelim şu kızıkaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile. erkeklere kızıyoruz ama o kızla evlenicek olanda bir erkek onada yazık daha evlenmeden aldatılıyor. ahlaksızlığın cinsiyeti olmuyor heralde

NE?NOLMUŞ ?KİM ?KİMİNLE ?NEREDE? NASIL? aaa çok ayıp diycem ama ara ara bakıp son msjları okuyorum anlamaya çalışıyorum sakın kızlar siz kimseye bulaşmayın kimseyle kavga etmeyin kimseyi dövmeyin... :tomato:kaydirigubbakcemile3

kızalr mrb geldımmmm sohbetınıze dalıyorummmdelikafadulden
nasılsınızzzhihoyyyt
hoş geldin güzelim iyiyiz canım sen nasılsın
merhabalar kıslar ben geldim geçmişi okuyordum biraz geç kaldım ösür dilerimfisfisfisfisfisfis
tamamc anım hoş geldin yazılarını okudum güzel paylaşımların için tşkler

slm hoş geldin güzelim nasılsın katıl sohbete sende anlat kendini
TAMAM CANIM GÜZEL AKŞAM BAKARIM SORARIM. :teselli: :1hug:
tamam tatlım inşallah işe yarar

hoşbuldum canım hem iş yapıyom hem arada sizi takip ediyom hepinizi birarada görnek çok güzel valla :dance:

şimdi evliler daha kuduruk valla bende çok sinirleniyom bu tiplere şeriat kanunlarını uygulayıp ibreti alem için asacan bunları okadar nefret doluyum yani kötükedihüso

hg canım

sende hg canım

aferim kız sanada bu yakışır valla böyleleri güzellikten anlamaz zaten
banada bekarken evli adamın biri takılmıştı staj yaptığım yerde baktım kendim beceremiycem sen gibi yapamadım ben hemen babama söyledim bi temiz sopadan sonra aklı başına geldi tayinini istedi iş yerinide terketmek zorunda kaldı utancından :roflol:

bende babama söylemeyi düşündüm ama üzülmesin diye kendimde cesaretliyimdir hallettim salağı...meğer buda bisürü pavyona takılıp beni aldatıyormuş..hatta bigün teli yanımda çalmıştı ben açmıştım gevşek konuşan karının teki benim sesimi duyunca yenge diyip durmuştu bana..sonradan anladım ki bu pavyondaki karılara evliyim deyip beni eşi diye bassediyorumş ruh hastası..tabi sonbradan bütün foyaları çıktı bide musallat olmuştu bana...
ayyy neleri var kızlar ne şizofrenler yaşıyor aramızda..allah karşılaştırmasın..

sabah kasık ağrısıyla uyandım sabah..ama bilmiyorum ki çatladımı..yoksa ben çatlayacağım az kaldı..kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı 3-4 gündür ateş basıyoı ayaklarımın altı çok yanıyor.fisfisfis

ateşte yumurtlama belirtisi canım biliyorsun ölçtünmü ateşini artmışmı

ooooooooooo herkes burdaymısssss
esca hamilelık nasıl
kızlar ben hasta oldum terlı terlı soğuk içtim bogazım agrıyorrrrr...üfff halsısızmde kızlar bebkte hasta olmusmudur

YOK CANIM ÖZEL HASTANELER YAPARSA 280 FALAN AMA ÜNİVİRSİTE HASTANELERİ YANİ ARAŞTIRMA HASTANELERİ ÜCRETSİZ YAPIYOR. TABİKİ YAPTIRMAKTA FAYDA VAR EŞLERİN BİRLİKTE YAPTIRMASI GEREKİYOR AMA BEN YANLIZ YAPTIRMIŞTIM...SAĞLIKLA KAL:içelim:

çok sağol canım bu arada hulen hamile bugün öğrendik :dance::dance::dance::teytey::teytey:

ooooooooooo herkes burdaymısssss
esca hamilelık nasıl
kızlar ben hasta oldum terlı terlı soğuk içtim bogazım agrıyorrrrr...üfff halsısızmde kızlar bebkte hasta olmusmudur
tam dayaklıksın haaa dikkaet etsene be kuşum oldumu şimdi :eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava::mymeka::mymeka::mymeka::mymeka:

sabah kasık ağrısıyla uyandım sabah..ama bilmiyorum ki çatladımı..yoksa ben çatlayacağım az kaldı..kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı 3-4 gündür ateş basıyoı ayaklarımın altı çok yanıyor.fisfisfis

yumurta çatladığında böyle belirtiler oluyıormuş..ben hiç anlamıyorum bu tip şeyler hiç olmuyor...
bide beyaz bi akıntı oluyormuş yumurta akı gibi...o çok önemli ....

X