Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

GÜle gÜle ıltercıĞımmm

escales ıyıyım ya aynıı sen nasılsınn bebıŞ nasıl??

GÜle gÜle İltercİĞİmmm

escales İyİyİm ya aynıı sen nasılsınn bebİŞ nasıl??

ŞÜKĞR İYİYİZ CANIM NE OLSUN AŞIRI UYKU YAPIYOR BANA CANIM İNAN YATICAK DURUMDAYIM ŞUAN SABAHLARIDA ZORLAMAYA BAŞLADI BENİ İLLA YATAKTA YATAYIM KALKMIYAYIM DİYE ZORLUYOR BENİ BİDE AŞIRI ACIKIYORUM BU ARALAR CANIM :ecrin_bebek::CüvCüv:

EscalescıĞımm hamılesın gÜlÜm benımm uyuyacan ama abartma bencee havalarda gÜsell Çık gezz yÜrÜ....

Bırde cnm alttat gÖrÜndÜĞÜne bakma bır ıkımız varız...bende bırazdan Çıkıcamm eve gıdım de bıraz temızlık yapım...

ya bugün kimsede hal yok cnmm herkes kabuğunda kızma cnm benim....
valla aynen öyle canım anlamadığım bu kadar durgunluğu ama inşallah böyle devam etmez anacım
escalesciğimm hamilesin gülüm benimm uyuyacan ama abartma bencee havalarda güsell çık gezz yürü....
anam gezebilsem zaten sorun yok açılırım iş yerindeyim sorun orda o kadar çok yatmayı seven biri değilim ama saat 4 5 olunca ben bitiveriyorum resmen zar zor işlerimi yapıyorum resmen inşallah çabuk geçer bu uyku sorunu allaha şükür belimin ağrısı geçti buda geçer inşallah yoksa işim iş benim gülüm çalışınca olmuyor halsizlik falan o değil evde işlerimi yapamıyorum uykudan uyumamam lazım anlıyacağın canım

birde cnm alttat göründüğüne bakma bir ikimiz varız...bende birazdan çıkıcamm eve gidim de biraz temizlik yapım...

tamam canım sana kolay gelsin anacım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…