Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

Burdayım anacım ben bakıyorum kımse yok bende ıŞımı yapıyorum hayır heralde c.tesı ve yaz olduĞundan herkes gıtmıŞ

Ben topıĞın bu kadar boŞ kalacaĞını hıÇ dÜŞÜnmezdım valla ınŞallah hep bÖyle devam etmez hayır soĞuttular resmen topıcten baksana ne gÜzel gıdıyorduk herkes bırbırıyle samımıydı ve gÜzel arkadaŞlıklarımız vardı sankı bÖyle yapmakla ıyı yaptılar

aaa nerde herkez yaa..size bişi sorcaktım yaa nerdesiniz yorum isteyecektim..aaa...neyse sorarım yine toplaşınca

kızlar birşey diycem ben sıkıldım artık bu durumdan inanın girmek istemiyorum artık .
ikiye bölündük .yapmayalım bunu yaaaa
bir yerde toplanalım tekrar.lütfennnnnnnnnnnn

kızlar birşey diycem ben sıkıldım artık bu durumdan inanın girmek istemiyorum artık .
ikiye bölündük .yapmayalım bunu yaaaa
bir yerde toplanalım tekrar.lütfennnnnnnnnnnn
canım bir sorun mu oldu yaa yine
ben hamilelikle ilgili sorularımı orda yazıyorum geyik yapmak için burda bulunuyorum ama bugün pek gelen olmadı gelselerde pek konuşmadılar bende bu ikilemden sıkıldım ama kimsede üzülsün istemiyorum belanay abla topiği ile ilgili olarak baya kırılmış geldi bana

kızlar ben çıkayım daha yemek yapıcam yarında giremem ama umarım pazartesi herşey normala dönmüş olur herkez burda olur yoksa gerçekten çok üzülücemm

albümüme resimlerimi kodum neslihan beni merak ediyordu bende hemncik koydum resimleri..daha öncede koymuştum kaldırmıştım..şimdi başka resimlerde ekledim..bakmak isteyen varsa buyrun albüme
asıl sorma istediğim orada elbiseli bir resmim var o elbiseyi yeni aldım nikah var 2 hafta sonra malum kiloları anca kapadım bol elbiseyle..ama dün almıştım eşim boyuna kısa dedi bugün bir beden büyükle değiştrdim dizaltına indi gibi boyu..dünkü diz üstündeydi...
bi boyuna bkarmısınız kızlar nasıl kısamı çok

Son düzenleme:

ilterciğim burada bizede sorabilirsin canım soruları..yani hem geyik hem formül hepsi birarada olsun

iyiyim bende valla evde keyif yapıyorum erken geldim bugün eşim bıraktı 5 gibi..şirketinyemeği varda çalışanlara moral yemeği veriyorlar benide şutladı eve..bende yemicem ejimdeyim bir elma yerim bari

nilüfer baktım fotolarına eşinle çok hoşsunuz resimlerde Allah yuvanızın mutluluğunu daim etsin canım...

aaabaktınmı canım sağol hayatım...elbisenin boyu nasıl...
yorum yokmu???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…