Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

ya diloşcum sonra ölümlerden ölüm beğeneyim kociş beni napar uyyyy neyse öptümmm

nasılsa silmeyecekmisin canım resmi ..bizden başka kim görecek ...aama yinede sen bilirsin...
buarada saçlarınımı boyadın nevar saçlarında canım

iyi kızlar ben hepinizi öpüyom görüşmek üzere alasmarladık biraz koçişle vakit eçirecem son saatlerim istanbuldan görüşürüz artık hoşçakalın

kayra dilnur iklimtuana neslihan nilüfer osmaniye seker kız hepiniz sağlıcakla kalın kızlar

iyiyim nesli....kız 4 kilomu verdin sen ne çabuk anacım aaa....ben biraz önce biavuç çerez yedim çatur çuturdelikafadulden....benim zayıflama toppiğindekiler duymasın zaten tam alınmadım guruba deneme süresindeyim kızz valla almazlarsırnaşık şeysırnaşık şey
sen nasıl verdin hemencik anlamadım ben ya:1shok:
söyliyecem seni heheheheh hangi buruptasın canım ben 8 deyim bu haqftanın 2 olduk heheheh

İltercİĞİm bugÜn bendede bİr durgunluk bİr saflık uyku modu var ÇÖzemedİm İÇİmdede bİr sıkıntı anlatamamm
sorma ya o durum çok kötü saat te geçmiyor ölecem

zayıflama topiğinde denneme süresimi yapıyolar nedenn sebep ve ne amaçla CADIARZU
evet canım deneme süresü var katılımda bulunuyormusun zayıflıyormusun diye yoksa almıyorlar sonuçta yarış yapılıyor

NİLÜCÜĞÜMM HANİG TOPİKTESİN BENDE GELEMMMM SENİN YANINAA BERABER DENESİNLER BİZİ...kaydirigubbakcemile :jeyyar: sırnaşık şey
canım ben 8 deyim bize gel boşluk olması lasım ben kaptana sorarım
katılımına ve zayıflamaya nekadar istekli olduğuna bakıyorlar sonra gruba alıyorlar diğer gruplarla yarışıyorsun işte takım takım herkez....ben haftaya takıma alınırsam 1. olmak için zayıflamam lazım yani....buhafta denemedeyim...

hadii yaa demek 6.30da kalkıyorsun barovoo yavrummm.....spor yapıyorsan verirsin canım..birazcık yemenide kıs ama ..ekmeği enazından..daha güzel verirsin..
kız birinci olmana gerek yok ama zayıflaman şart
ilter iklim neslihan niloş osamniye sekerkız konuşun yfff
burdayım geldim şimdii

GÜle gÜle gel ıstanbula gÜle gÜle gıt kocıŞıne ınl atlım....
ıst. Ne taraf gelıyorsun..

iltercim ben 6.gruptayım ama daha ismimi yazdıramadım anacım bu cuma yazılır sanırım...
bizim grurp haftanın 1.si heheheh))))))))))))))))

X