Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

NİLÜCÜĞÜMM HANİG TOPİKTESİN BENDE GELEMMMM SENİN YANINAA BERABER DENESİNLER BİZİ...kaydirigubbakcemile :jeyyar: sırnaşık şey

hehehe kız ben daha giremedim ki..şuandada boş yer yok 6 kişilik gruplar canım ya kurallı yani..sen orada ortak sayfaya yaz katılmak istiyorum diye hangi grurpta boşyer varsa seni davet ediyorlar....

iznin kaç dakika kız)))))))))9hemencik gidiyosun biraz süreyi uzatsın zam istesırnaşık şey...
çok öptüm seniii

güle güle canım benim kendine ii bak

canım ben zaten ekmek yemem normalde de ama abur cubur çok yiyom pis boğazım ben :mymeka:
kültür parkı varya burda bilirsin belki spor aletleri var birde hoca görevlendirmişler onla birlikte steple başlayıp bilimum hareketleri yapıyoruz ama çok zor hamladım valla yürüyüşüm değişti paytak paytak oldum ördek gibi :roflol:

kız kayra one anam bişi anlamadım ama saçların düz görünüyor

diloşş o parkı biliyorum kuşum..demek bide hoca görevlendirmişler ayy ne güzel yaaa..bırakma valla devamm..

iznin kaç dakika kız)))))))))9hemencik gidiyosun biraz süreyi uzatsın zam istesırnaşık şey...
çok öptüm seniii
yoksa dışarı çıkarmam ditehdit ediyo napayım canım ya sırnaşık şeysırnaşık şey

güle güle canım benim kendine ii bak
hala gidemedim delikafadulden

diloşş o parkı biliyorum kuşum..demek bide hoca görevlendirmişler ayy ne güzel yaaa..bırakma valla devamm..
edicem bakalım canım çok güzel keşke sende burda olsan birlikte giderdik :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…