Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

merhaba cankuşlar...nabıosunuz..
belenay küsmüşmü yoksa bize..yalnışmı anladım
hoş geldin nilüfercim nasılsın bak sizi dinledim burdayım
bana küsmüş gibi geldi çünki bir ara buraya geldi ve hiç birşey yazmadı ben hatta özellikle hoş geldin azdım ama cevap yazmadı öyle oluncada ben dahaçok üzüldümmm mafoldumbenmafoldumben

niloşum hoşgeldin bebişim opuyorumnanaktan
geçmişe takılmazsın inşallah şimdi ben giderim sen gelirsin çok özledim seni görüşemiyoruz mafoldumben

burdayım kuzum birkaç sayfa geriyi okudum tamamdır)))hepsini okuyamıyorum bazen...,
hımm evt yazı yadığını dün söylemişti galiba....olsun canım benim senin toppik ne farkeder basit şeyler bunlar...
bence ona takılmamıştır yani pek sanmam....
ikiye bölünme olmasın diye kapansın diye düşünüyordu..

CADIARZU
canım benim hoşbuldukka.s.
ben geldım sekerlerımm
beraber gelmişiz şekercim hoşgelmişiz...
aaa acaba kızdımı ki gerçekten...belkide görmemiştir oda çalışıyor ya artık bazen öyle durduğu öteki taraftada oluyordu ama bak şimdi bendimde kafama takıldıCADIARZU
görüşürüz kızlar byeeeeeeee

nereye rufujj daha yeni gelmiştim...

ben geldım sekerlerımm
hoşgeldin canım vereliniortak

görüşürüz kızlar byeeeeeeee
güle güle tatlım sende sıkma canını önümüzdeki maçlara bakıcaz artık :lepi:

evet canım sanırım öyle hatta dedim kapattırma konuyu geyiğe taşı aynen devam edelim dedim ama çoktan yazmış yönetime kapatın diye
neyse önemli olan birlikte olmak bencede nerde olduğumuzun önemi yok yine hep beraberiz en önemlisi dağılmamak ŞenizŞeniz

h.seker kız kayracım sende canım rüfüşüm güle güle tatlım

evet diloşum sana katılıyorum önemli olan dağılmamak...yani senin benim yok kız hepimiciğin toppikii ....

ıyıyım heyecanlıyım bı tuhafım kendımı cok dınler oldum ya
heycanlanmazmı insan inşallah hececanın mutluluğa dönüşür canımmm
CADIARZU

aaa acaba kızdımı ki gerçekten...belkide görmemiştir oda çalışıyor ya artık bazen öyle durduğu öteki taraftada oluyordu ama bak şimdi bendimde kafama takıldıCADIARZU
haklısın öteki taraftada bazan yazmıyordu ama ne bileyim yaa şimdi durum biraz faklı ya aklım kaldı gerçekten yaaa

kaydirigubbakcemile3 ses verdim nilücüm sana kaydirigubbakcemile3 bende saçlarıma fön çekiyodum bu gün kocama güzel olasım geldi kollarım yoruldu bi bakim dedim

niloş hiç unuturmuyum sizi yff aklım hep burda olacak tatlım artık cafeden takip etmeye çalışıcam

H.geldİn nİlÜcÜÜĞmmm İyİmİsİn...

iyiyim nesli....kız 4 kilomu verdin sen ne çabuk anacım aaa....ben biraz önce biavuç çerez yedim çatur çuturdelikafadulden....benim zayıflama toppiğindekiler duymasın zaten tam alınmadım guruba deneme süresindeyim kızz valla almazlarsırnaşık şeysırnaşık şey
sen nasıl verdin hemencik anlamadım ben ya:1shok:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…