Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

TEYZE
yaşlı teyze eczaneye gelir ve
-oooğğllluumm eee ee şşşeeey
-buyur teyza
-siizzddeee viiiibbrrraatttöö
--dur teyze dur vibratöörmü diyeceksin
-eeewwettt
eczacı çocuk çok garipseyerek
-yav varda teyzee töööbe töbeeee...sen ne edecen vibratörü
-yyoook oooğğllum şeyyy diiiceem
eczacı cocuk iyice bi garipser bi okadarda merakla
-ne dicen teyze
-nnnaaasssııııllll duuururuuuyoooo buuu meereeeet.

GELEYRUMMM
yaşları 70 lere yaklaşan fadimeyle temel artık cinsellikle hiç işleri kalmamıştır.
ama bi gün fadime nerden bulduysa bi viegrayı temele göstererek
-temel!!der.
artık son kezde olsa eski günlerin hatrına bi sefer daha yapalım ne dersin.
temel umutsuz
-ehh!fadimecum mademçi çok isteysun umidum yak ama bi deniyelüm daaaa
ve viegrayı yatarken yutar ve çok değil yarım saat sonra gercektende temel kudurur.
çıkar fadimenin üzerine tam işini halletmeye koyulmışken birdenbire tir tir titremeye başlar!!!!
-uyyyyyyyy temel ne oldi daaaaa(der fadime)
-ula fadimeeee
-ula fadimeeee
-ula fadimeeeeee ula bak ben ya celiyrum yada cideyrummmm

hehe valla sabırsızlanıyorum şu 2 haftayı iple çekiyorum sen ne zaman çıkıaksın tatile ben çektiğim fotoları yüklerim artıkın

Anneler Kül Yutmaz
Hasanın annesi, oglunun baska sehirdeki bekar evine bir
geceligine kalmaya gelmis. Bütün gün anne hep Hasanın ev arkadası olan kızın ne kadar cekici oldugunu dusunmeden edememis ve ogluyla kız arasında neler oldugu konusunda meraktan çıldırıyorm Bunu farkeden Hasan Annecigim Ayse ile
aramizda inan hicbir sey yok.Biz sadece ev arkadasıyız demis. Bir hafta kadar sonra Ayse Hasana sormus: "Annenin bu eve geldigi günden beri çorba kepçesini bir türlü bulamıyorum. Nerde oldugu konusunda bir fikrin var mıı Sence annen almıs olabilir miı"
Hasan cevap vermiş "Aldıgını sanmıyorum ama bir e-mail gönderip
ona sorayım" ve annesine söyle yazmıs:
"Annecigim, sana aldın demiyorum,almadın da demiyorum ama
gercek su ki bize geldiginden günden beri çorba kepçesi kayıp
Bir kac saat sonra annesinden soyle bir e-mail gelmis:

"Sevgili oglum, sana Ayse ile yatiyorsun ya da yatmıyorsun demiyorum,
Ama gercek su ki eger o kendi yatagında uyuyor olsaydı
simdiye kadar corba kepcesini coktan bulmus olmalıydı.."

KOPTUM BEN BUNA

Damat Testi
Kaynananın biri damatlarının kendisini ne kadar çok sevdiğini ölçmek istiyormuş...Bunun içinde çok güzel bir plan yapmıs...ılk olarak büyük damadını kendisiyle bir sahil yürüyüşü yapmaya davet etmiş...Damat kabul etmiş ve yürüyüşe çıkmışlar...Kaynana bi an kendini suya atmış ve baslamıs bagırmaya imdaaaattt boguluoyrum die...Büyük damat hemen kadını kurtarmıs ve ertesi gun kapılarının önünde son model bi araba gormus ustunde bı not varmıs "tşk ler ben kaynanan".Kaynana aynı seyı ortanca damata uygulamıs o da kurtarmıs kadını tabı ertesı gun kapılarının onunde son model bır araba ustunde aynı not yazılıymıss...Sıra gelmiş küçük damata.....Kaynana yine aynı numarayı yapmış fakat küçük damat kurtarmamış ve hemen ordan uzaklasmıs...Ve ertesı gun yıne kapılarının onunde son model bır araba ...Bu sefer ustunde su not yazılıymıs " Teşekkürler Ben Kayınbaban" =)).....

ay gerçekten kadın çok fenaymış ya :roflol::roflol::roflol::roflol:

Çekici bir genç kadın, çok zayıf bir bebeği doktora kontrole götürür. Bebeğe bakan doktor: - "Bu çocuk iyi gıda almıyor", der ve kadına dönerek: - "Lütfen soyununuz", diye rica eder. Soyunan kadının göğüslerini iyice kontrol eden doktor: - "Düşündüğüm gibiymiş hanımefendi" der, "sizin hiç sütünüz yok." Kadın: - "Tabi olmaz doktor bey", der. "Ben çocuğun teyzesiyim..."
:roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

ııyım canlarımmmmm saĞol ıltercım okudum teŞekkÜr ederım bugÜn c.tesı Ödemeler oluyo ondan yazmaıyorum

DAMDA

Yangın çıkmıştı. Üst katta kalan adamı kurtarmanın olanağı yoktu. Temel olay yerine geld, şöyle bir bakındıktan sonra:
- Uzun bir urgan ceturun baa, dedi. Kurtaracağimdur oni...
Urgan geldi. Temel düğümleyip yukardaki adama atarken seslendi:
- Beline sıkı sıkı bağlayasun bu urgani!
ıp bağlandı, Temel çekti. Adam düşüp parça parça oldu.
- Ne yaptın yahu sen? dediler.
- Bir kerem bir adamun birinu pöyle iple kurtarmiştum. Amma damda miydu, kuyuda mu? ışte bunu akluma cetüremeyrum!

baharb, belenay, Duru_+, elif..timureren, iltercakir, k.a.y.r.a.+, mercanayse+, neslihan165+, Niran77, sulezehra+ hepinizi bi öpiimmm içimden geldi gene muuucccckkkkssss

Güzel ve zengin bir hatunun 3 sevgilisi varmış. üç sevgilininde birbirinden haberleri var ama hatun çok zengin olduğu için kimse bu duruma ses çıkarmamaktadır. günün birinde bu hatun üç sevgilisini de aynı anda yemeğe çağırmış. hatnunumuzda evli tabi. evde toplanmışlar eğlenmeye başlamışlar ve sıra yemeğe gelmiş. sofrada dolma ve güzel bir ayran. tam yemeğe başlayacaklar kapı çalar kadın kapının deliğinden bakar o da ne kocası.
eyvah kocam geldi hemen sofradakileri alıp bir yerlere saklanın der.bunun üzerine biri dolma tabağını, biri de ayranı kapar ve saklanırlar birinede bir şey kalmaz ve oda bir yere saklanır. kocası içeri girer evde bi dolma kokusu var ama kendisi yoktur. karısına karıcım şöyle bi dolma olsada yesek der.
o sırada dolma ile saklanan adam hemen saklandığı yerden çıkar, `efendim ben yukarıdan gönderildim. dileğiniz kabul oldu buyurun dolmanızı afiyet olsun.` der ve evden hızlı bi şekilde çıkar. Adam şaşırır ama bi anlam çıkaramaz. Sonra adam `bir de ayran olsaydı iyi olurdu` der demez ayranla saklanan içeri girer ve `Efendim bende yukarıdan geliyorum dileğiniz kabul oldu buyurun ayranınız` der ve oda evi terkeder. bu sırada elinde hiçbir şey olmadan saklanan adam ecel terleri dökmektedir. kadının kocası olanlara bir anlam verememekte şaşkın şaşkın karısına bakarken son adam bi anda ortaya çıkar ve
- Efendim bende yukarıdan geliyorum BOŞLARI ALMAYA GELDıM !!!

KUTSAL ŞEYLER
ıki sevgili oturmus konusuyorlardi. Genç kiz,
- Inan bana sevgilim, sen hayatimdaki ilk ve son erkeksin. Erkek, kizin saçlarini oksayarak cevap verdi,
- Beni buna inandirmak senin elinde.
Kiz biraz düsündü, sonra heyecanli sekilde anlatmaya devam etti,
- Bak, hayatimin en kutsal seyi üzerine yemin ederim ki, söylediklerim dogrudur.
Adam meraklandi,
- Peki hayatinin en kutsal iki seyi nedir sevgilim?
Kiz ayni hizla cevap verdi,
-Çocuklarim tabii ki...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…