Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

israil ogullarına gönderilen peygamberlerden birinin adı kuranda iki kez geciyor...

çok güzel ama kız ismi değil o zaman. gerçi artık bütün isimler unisex. ben isim konusunda çok kararsızım uzun isimlerden pek hoşlanmıyorum kendi adımı mı versem delikafadulden

ah canım inşallah tutar sıkma canını laparoskopi dende korkma oldu ya gerekirse yaptır kolay,parmagın kesilse daha çok acır yara yerlerinden gercekten bak...

allah yardımcın olsun

cumanın hayrı üstümüze bereketi yuvamıza dolsun...:Saruboceq:

merhaba ben geldim kıslarrr
HERKESE HAYIRLI CUMALAR
h.g.nilay
ne olsun canım hep aynı şeyler
ben bebiş beklemiyorum bu aralar :1no2:
tüp bebek olcak galiba
biraz bekleyelim diyoruz 5.6 ay kadar hayırlısı artık
sen neler yapıyosun

haırısı olsun canım ya bende uğraşmıyom artık yani kafama takmıoum bende arın akşam annemlere gidicem istanbula öle başka bişi yok yani

merhaba ben geldim kıslarrr
HERKESE HAYIRLI CUMALAR
sanada hayırlı cumalar güzelim..nasılsın?hihoyyythihoyyyt
aleykümselam güzelim..dualarımız seninle..hoş geldin güzelim..nasılsın?a.s.

inşallah canım dualarımız seninle

kızlaaaaaar konussanıza aaaa isim fikirlerinizi sormustum aglarım bak belkiş hamile olan bi kadını aglatmazsınız herhalde..

evet canım unisex bi isim bu bence kıza yakısır erkekim olursa da tunahan koymak istiyorum...ama yanına bi isim daha eklicem benim göbek adımda eliya...

hos deldin nilayım...

scuba senin adın neydi kuzum:jeyyar:

kızlar ben biraz pazara çıkıym bakalım ne var ne yok görüşmek üzere

haklısın canım..katılıyorum sana....yani ayrıca her toppikte bu tip muhabbetler var yani banada bu sorun gibi gelmiyor....
yani bütün gün bu toppikte takılıp sabahtan akşama kadar incir suyunun ve adaçayının tarifini veremeyiz ki hem herkez bunları öğrendi öyle değilmi....yani bana çok çok çok saçma geldi hal hatır sormak başka muhabbetler yapak kapattırıyorsa bütün toppikler kapansın ozamannnnnnnnnn

HOŞBULDUKK KISLARRR

Allah hepimizin bugün dualarını kabul etsin yarrabbimm Allah sağlığımızı mutluluğumuzu huzurumuzu eksik etmesin yarrabbimm.Aminnnnnnnnnnnnnnnnnn :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

bende çıkıyorum kuslarıııım aksam üstü gelirim bugun kendime bakıcam bugun bi bıcı bıcı bi tavuk yolma:jeyyar:kaydirigubbakcemile3
yani bugun yogunum ciciler....:roflol:

ya bu İMA lafı nedir kim neyi ima etmiş....

eliya ya bayıldım kız kim koymuş sana bu adı

kızlar ben biraz pazara çıkıym bakalım ne var ne yok görüşmek üzere
güle güle canımçabuk gel

hoşgedin niloşum canım bende katılıom o konuya ama kötükedihüso

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…