Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

ÜFFFF BUGÜN BıTSıNNN EVE GıTMEK ıSTıYORUMMM... SADECE UYUMAK ıSTıYORUMMMM...AMA NERDE BUGÜN KAYINVALıDE ZıYARETı YAPACAKMIŞIZZ ıŞ ÇIKIŞI KOCCıŞLE..

HıÇ ıı DEĞıLıMMM GELDıLER BANA YıNE.....mafoldumben

:teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :dance: :dance: :dance: :teytey: :teytey: :teytey: :sm_cool: :sm_cool: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :dance: :dance: :dance: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: yuppiiiiiiiiiii heyo heyoooo

kız kayara karıştırmışın ortalığı valla ne oldu sonuçların temiz çıkmış sevindim haırlısıyla bebişindeolsun tatlım

slm kızlar yeni topiğimiz hayırlı olsun , cumanız mübarek dualarımız makbul olsun inşAllah

dur kız bende geleyim :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:hihoyyythihoyyythihoyyyt:dance::dance:

:teytey::teytey::teytey::teytey: inş. bu ay hamiş haberleini bol bol alırız.....

hoş geldin cnaım nasılsın bakalımmm

valla karışığım biraz. bi yandan sizi kaybettim diye korktum, bi yandanda durumlar belirsiz ona canım sıkkın. karmakarışık gidiyoruz bakalım. allah sonumuzu hayır etsin.
sende ne var ne yok?

slm kızlar yeni topiğimiz hayırlı olsun , cumanız mübarek dualarımız makbul olsun inşAllah
saol canım seninde cuman mubarek olsun duaların kabul olsun iyisin demi canım

sağol güzelim. adresi vermeseydin asla bulamazdım ben burayı. :teytey:
bizde yönetim tarafında bulunmuyalım diye buralara saklandık kız

hayırlı cumalar kızlar nasılsınız
saol cvanım sanada hayırlı cumalar
canım yaa o yaptığın harika resimlerden istiyorum birtaneee

kızlar ben iş çıktıı 2 saate kadar anca gelirim....:çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…