Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

valla karışığım biraz. bi yandan sizi kaybettim diye korktum, bi yandanda durumlar belirsiz ona canım sıkkın. karmakarışık gidiyoruz bakalım. allah sonumuzu hayır etsin.
sende ne var ne yok?
neden karışıksın bitanem sorun nedir özel değilse
ben iyiyim yaa bildiğin gibi aynıyım

ya bu kayrayı bi elime gecirirsem....cokacimcoook:jeyyar:

kıslar eger kızım olursa adını elyesa koyucam nasıl ama telif kakkı bende calmayıııııın...ödünç alabilirsiniz....laelaelaelaelaeyerimsenibenkaydirigubbakcemile3

hepiniz hoşgeldiniz canlarımm...alıntı yapamıyorumm bişi oldu bu pcyeee

ben çıkıyorum....büüüüüüüüüüüüü :a015:

dyd, gize, iltercakir, neslihan165+, nilaykisir, NURSİMA, PinkRose, rozalin, scuba, sulezehra

içindeki yeni gelen fıstıklar hos geldiniz....

bende kızım olursa ikra koyucam inşallllllllllllllaaaaaaaaaahhhhhhhh

anlamı ne merak ettim bak şimdi

bebk bekleyen cicişlerim isim fikirleriniz neler?

ben elyesa dedim
dyd ikra dedi devamını alalım...

neden karışıksın bitanem sorun nedir özel değilse
ben iyiyim yaa bildiğin gibi aynıyım

yok ya ne özeliii: aynı şeyler. benim dün adet olmam gerekiyordu. ama dayanamayıp 2 gün önce evde test yaptım: negatif çıktı. :1shok: ama hala gelen giden de yok yani.

bi kez daha test yapmaya da niyetim yok açıkcası ama belirsiz durumlardanda nefret ediyorum. ne olacaksa olsa artık,

canım ona sıkılıyor iştee.

kızlar ben iş çıktıı 2 saate kadar anca gelirim....:çok üzgünüm:
kendine iyi bak..görüşürüz güzelim..byeeŞeniz
hayırlı cumalar kızlar nasılsınız
sanada hayırı cumalar..nasılsın güzelim..hihoyyyt hihoyyyt
slm kızlar yeni topiğimiz hayırlı olsun , cumanız mübarek dualarımız makbul olsun inşAllah
hepimize hayırlı olsun..hoşgeldin..nasılsın güzelim.hihoyyyt hihoyyyt
sağol güzelim. adresi vermeseydin asla bulamazdım ben burayı. :teytey:
hoşgeldin güzelim.hihoyyyt hihoyyythihoyyyt

hoşbulduk güzelim, sağol. nasılsın?

Kızlar selamün aleyküm.Ne olur şu mübarek cuma vakti birbirimize bebk için dua edelim dua satine denk gelir kabul olur inş.
Benim sol tüp tıkalı bu ay hem sağda hem solda yumurtam gelişmiş sabahta çatlatma iğnesi yaptırdım 5 gün mesai verdi doktor inş.tutar bu sefer yoksa laparoskopi yapılacak hiç istemiyorum korkuyorum inş.tutarda gerek kalmaz.hayırlı cumalar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…