Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

hoşbulduk cnm ne yapıyosun bakimm

valla bayıllardayım be cicim aman topiş gitmişbea...nese burasıda ii oldu bende konu dısına cıkmıstım ya akvaryum kedi falan ama bilmiyordum üzüldüm şimdii ama bunun içinde topik kapatılmazki dimi....senağlama

bende çıkıyorum kuslarıııım aksam üstü gelirim bugun kendime bakıcam bugun bi bıcı bıcı bi tavuk yolma:jeyyar:kaydirigubbakcemile3
yani bugun yogunum ciciler....:roflol::nazar:

kolay gelsin kızkaydirigubbakcemile3

herkese tekrar hayırlı cuamalr, dualarınız kabul olsun.

ben de çıkıyorum. ev işleri bekliyorr.

eliya ya bayıldım kız kim koymuş sana bu adı

anacuuuuum yunan ismi...yani yunan mitolojisinde varmıs heralde...

eda daha kısa bir isim ararsam bir tek seçenek var oda su

neden ya çocuklarınıza çoklu isim koyun begendigini kullanma sansı olsun....bence böle...

kolay gelsin kızkaydirigubbakcemile3

sagol gülüm gel senide aradan çıkaralım:roflol:şutarafagitti bak yol atrifide verdim....

valla bayıllardayım be cicim aman topiş gitmişbea...nese burasıda ii oldu bende konu dısına cıkmıstım ya akvaryum kedi falan ama bilmiyordum üzüldüm şimdii ama bunun içinde topik kapatılmazki dimi....senağlama

kız senin akvaryumunda mı var

neden ya çocuklarınıza çoklu isim koyun begendigini kullanma sansı olsun....bence böle...

sagol gülüm gel senide aradan çıkaralım:roflol:şutarafagitti bak yol atrifide verdim....

valla ii olur kız bazen uğraşasım gelmiyo kolaya kaçıyom hehesırnaşık şey

niloş nere kayboldun kız escales sende canım ya nere gidiyonuz yafffff

merhaba kızlar doktordan geldim benim iltihap gene kurumamış bunu kurutmamız lazım dedi sonra adetliyken gel ulturason ve hormon testi yapılcak

ben aslen lazım lazca bir isim koymak istiyorum kız olursa buldum gibi april koyucam hem lazca hemde ingilizce nisan demek. aman o gün gelsinde isim bulmakta ayrı bir dert olsun.

kız senin akvaryumunda mı var

ohooo ne istersen kedi köek akvaryum kus hatta timsah(gerci öldü)....

2yetişkin
3bebek kedim var(siyam)

2dişi biri american diğeri ingiliz cocker köpeğim var

1.5m+1m iki akvaryumum ve 60 yakın balıgım var...severyum olanlar gözdelerim asukla masuk onlar...

bir konusan jakom vardı evde artık dayanamadım dükkana yolladım...

timsahımızda dükkandaydı ama ısıtıcısını takmayı unutmuslar öldüsenağlama

daha maymunlar mı hamsterlermi gecmedi bu kervandan bukalemunda beslemiştim....

üzülme cnm bak daha yenisi güzeline kavuştuk topiğin alkisalkisalkis

kızlar ben kaçım biraz işlerim var malum yola çıkıcam bavul hazırlıcam

X