Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

HAKLISINIZ VALLA KIZLAR ŞAKA BAPTIMM ŞAKA BAPTIMM HERŞEY TERTEMıZ ÇOOKKK MUTLUYUMMM sositososito sositososito sırnaşık şey sırnaşık şey :roflol: :roflol: :sm_cool: :sm_cool: sengözlerimebaksanab

zemuszemus zemuszemus zemuszemus opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan :lepi: :lepi: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :teytey: :teytey: :teytey: :dance: :dance: :dance: :teytey: :dance: :teytey: :dance: abboww sadece vildancım tanımış beni yaww HERŞEY TERTEMİZ ÇIKTI KIZLARRRRRRRRRRRRR OTURUP AĞLADIM VALLA SİNİRDENNNN HERŞEY NORMAL HERŞEY TERTEMİZ HİÇ Bİ SORUN YOOOKKKK :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

yüreğimize mi indiricen sen bizim cadı

HAKLISINIZ VALLA KIZLAR ŞAKA BAPTIMM ŞAKA BAPTIMM HERŞEY TERTEMİZ ÇOOKKK MUTLUYUMMM sositososito sositososito sırnaşık şey sırnaşık şey :roflol: :roflol: :sm_cool: :sm_cool: sengözlerimebaksanab
sen dayaklıksın valla:eek:klava: :eek:klava: :eek:klava:..ama sonuçlarının güzel çıkmasına çok sevindim güzelim:dance: :dance: :teytey: :teytey: inşallah yakında hamiş haberini de alırız üzelim..:nazar::nazar::nazar:

AHH KAYRA AHHHHH İÇİME İNDİRDİN...

BİRDE GERİDEN GELİYORUM...NASIL KÖTÜ OLDUM....:eek:klava:

NEYSEKİ İYİ ÇOK SEVİNDİMMMMMMMM.......BAKIN KIZLAR 40 GÜN İÇİNDE ÖLÜRSEMM KAYRA SUÇLU ONA GÖRE...:teytey::teytey::dance:

ok cnm çayı koy geldim bilee :eek:

canım dr gidecektim iptal oldu dr randevum yarına alındı
tam seviniyodum evdeyim bugün diye görümcem nikahına davet etti
sende ol yanımda dedi

evet cnm yaa :çok üzgünüm:
temmuzun 21 i burda kına gecesi
22 gelin alma

25 istanbulda kına gecesi
26 salon
ben çok üzülüyorum evleniyo diye
nişanda çok ağladım düğünde kesin fenalık geçiririm senağlama senağlama senağlama
hayırlısı olsun görümcen içi ne güzel çok seviyorsun sanırım görümceni
ben hiç sevmiyorum benimki çok üzdü çünki beni daha 3 aylık gelindim küstük ozamandan beri konuşmuyoruz arkamdan söylemedi kalmadı herkese birşeyler söylemiş benim için
bende görümceyim ama daha birtane lafım olmadı gelinimize kızdım ama abim için hep sustum insanlık hali olur yani herzaman bir olmuyor insan stresini en çok sevdiklerinden çıkarımış dedim hep ama bana öyle yaklaşmadı görümcem çok üzülüyorum o yüzden

valla daha var ya 6-7 gün var ya çok kötü meraklardayım içim bi hos sabah sabah kalktım kuru pişirdim be canım istedi hadi bana yuhhh cekiiiin ya bunlara ragmen yoksa ben nasıl yıkılırım valla eşim bile caktı davayı ucundan ucundan işlerin ucundan tutuyo....
oda üzülür off bu heyecan beni yiyecek...

hıhı haftaya pzt falan dayanamam artık daha fazla ....bende bende ölücem bu meraktan...

sen bei öldürücen mi ya hamileysem ya bana bişi olursa böle yapma ben canım benim valla fena oldum ya...:çok üzgünüm::nazar:
inşallah cnaım hamilesindir ama çokta kaptırma kendini olurmu sonra üzülürsün çok

merhaba hoş geldin güzelimm

kızlar acil çıkıyorum hulene topiğin adresini verirmisiniz byy
ne oldu kızzz nedne çıkıyoursun yoktur umarum kötü birşeyy

bende öyle fene oldum ki..boğazıma bir yumru oturdu resmen..mafoldumben ..iyiki şaka yapmışşhihoyyyt hihoyyyt
öyle şakamı oluryaa dayaklık bizim bu kızzz

YA BİRDE YOĞUNUM ONU OKUDUM 5 DK. GEÇTİ TEKRAR BAKTIM ŞAKA YAPMIŞSINN AMA O 5 DK. DA VALLA NE İŞ YAPTIM BENDE BİLMİYORUM.....kaydirigubbakcemile

kızlar ben çıkıyorum kardeşime gidicem onunla paylaşıcam tutamıyorum içimde :sm_cool: :teytey: :dance: :dance:

güle güle kayracım eeh varya bende yüksek tansiyon var tansiyonumu çıkardın çok ciddiyim 12 16 oldu valla...,

böle sakamı olur kız...:nazar:

kızlar az sonra gelirimaz işim var
tamam canım bak işine sen

CANLARIM KUSURABAKMAYIN işim oluyo anidençıkıyorum
önemli değil bitanem çalışıyorsun sonuçta

kızlar ben çıkıyorum kardeşime gidicem onunla paylaşıcam tutamıyorum içimde :sm_cool: :teytey: :dance: :dance:
hadi bakalım bizim içimizi hoplat şimdide git bakalım sen

abboowww valla özür dilerim valla ekşın yaratayım demiştim
şuna bak yaa bide ekşın yaratacakmış ekşın yapacam ben şimdi senii sırnaşık şeysırnaşık şey

kızlar maaşallah yaa çoğalmışız kız nazar deymesin haaa

ya kızlar nerdesiniz yaaa? sizi bulamicam diye çok korktum vallaaaa.

ayy neyse, şükür kavuşturana.

selam bu arada, nabersiniz?

X