Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

merhaba kızlar özledim sizi dayanamadım geldim
citosum ben geldim gördünmü :))

hakcaaaaa... senin bebiş nasııll??? gördün mü USG'de???

kızlarrr hepinize iyi akşamlar...
yaaaa deli olucamdelikafadulden ben burada olunca kimse olmuyor, olmayıncada herkes burada...şaka bir yana Allah muhabbetinizi arttırsın.
okyanus canım merhaba nasılsın? bebiş nasıl ne kadar oldu ?
maatcım evet bebişimizi ve kalp atışlarını gördük. darısı en yakın zamanda sizlerin başına.
pinkrose canım sağol bende bebişte iyiyiz

maatcım hayırlısı olsun. sen bu ay diğer ay için aşılama yapıcaz diye düşün inşallah öyle beklerken bebişin bu ay süpriz yaparda aşılamaya gerek kalmaz. inşallah bütün umutlar listesindekilere bebişleri süpriz yapar:Saruboceq:

iyiyim canım gel bi öpüyüm seniŞeniz
sen nasılsınhihoyyyt

mrb uff
ya vildan üzüldum yaa test yaptım ya bugun kızların gazına gelip heyecanaldım ama negatıff ne olurdu silikde olsa benımde 2 çizğim olsaydı halada reglıde olamadım bu arada üff püfffhihoyyyt

ayıpsın hakca biz varız baksositososito
duydukki hakca gelecekmiş organize olduk hemenkaydirigubbakcemile5

slm kızlar nasılsınız bende geldim kayınvaldemlerdeydik...bugün 2.iğnemi yedim kızlar cuma dr kontrolum var

benbilirim canım sağlık olsun her işte vardır bir hayır
bana bak 13 ay tedavi gördüm o zaman olmadı
bıraktım tedaviyi hala olmadı
zaten olmasın artık şimdide ben istemiyom(dermişim)sırnaşık şey
kaynanamlara gidip gelince bebek mebek istemiyom valla eltimin oğlu çok yaramaz kafam şişti beelaelaelaelaelae

tamamdır cıtos subatta hamişssin müjdemı isterım artık:)))

vıldan tamam üzülme olucagı varsa olur bende nısana kadar hamiş kalırsam kalırım sonra işe gircem bu kadar stres yapmam ne zmaan olursa napıyım 25yasındayım ölmessek olur:):CüvCüv:

hg vildoşum aslında sen cezalısın Çok üzgünüm çoook iki gündür beni yannız goydun ağaç ettin beni :mymeka:

gaynanam alsın cezayı-tatlicadiarzu-
15 tatildeyiz diye eve göndermiyodu az daha öyle meraklı bizefisfisfis
eltim gelin gelince daha çok üstümüze düştü:uhm:
kıs yarın evdeyim yannız komam seni merak etmedelikafadulden

benbilirimcim sen buraya yeni takılıyon canım az daha zaman geçir bak bebek beklemek daha kolay gelecek sana

kızlar merhaba
ben yeni üyeyimde msj dan sonra yeni sayfa hemen açılmıyor bi geri bi ileri yapıyorum sizindemi öyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…