Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

genesisi mi kastediyorsun??? bizim bankanın orayla anlaşması var .. ona güveniyorum ben de ...ma sorarım bi fiyatını yine de.. ya sen diğer hastanede kaça yaptırmıştın?? hatırlıyor musun??

genesisi mi kastediyorsun??? bizim bankanın orayla anlaşması var .. ona güveniyorum ben de ...ma sorarım bi fiyatını yine de.. ya sen diğer hastanede kaça yaptırmıştın?? hatırlıyor musun??

genesis i diyorum canım ben dünya doğumda 150 ye yaptırmıştım ama zam geldi 200 oldu benden snr
he ben emekli sandığından falan gidiyosun sandım

maatcım ben çıkıyorum benim eşim saat 5 te geliyo adamceğize bişeyler hazırlıyım çok öptm canm yarın görüşürüz
çitos belenay vildan beryal ismini yazamadıklarım hepinize ii akşamlar
görüşmek üzere hepinizi öptmŞenizŞeniz

güle güle canım öptümŞeniz

genesis i diyorum canım ben dünya doğumda 150 ye yaptırmıştım ama zam geldi 200 oldu benden snr
he ben emekli sandığından falan gidiyosun sandım

aslında emekli sandığına bağlıyım ama genesisle bi de ekstradan banka anlaşmamız var.. gerçi hsg'ye 160 ytl ödemiş idim.. tabii belki de bu indirimli halidir... normalde hsg'nin piyasa fiyatını bilemediğim için net bi karşılaştırma yapamayacağım... iyi hatırlattın bu konuyu... salı günü gideceğim..bi sorayım

kızlarrrrr nbrrrr test yaptım hamiş değilim ama adette olmadım cok cnm sıkıldı hangi birine üzüleyım

iyi akşamlar görüşürüz yarın

maat çim hsg dendiğiniz rahim filmimi ?? fiyatı ne? bu arada aşılama fiyatları hakkında bilgi alabildinmi? 1000 tl ile 2500 arası değişiyomuş tam bilmiyorum ama yere doktora hastaneye ve kullanılan ilaca yada iğneye göre değişiyormuş :uhm::uhm:kafamçokkarıştı

kızlarrrrr nbrrrr test yaptım hamiş değilim ama adette olmadım cok cnm sıkıldı hangi birine üzüleyım

canım benim üzülme.bekle biraz daha .adet olmazsan kan dan bakılan testi yaptır.oda olmazsa bir dahaki ay olur inşallah.sakın moralini bozma tatlım. Şeniz

hımm.. kaç gün gecikti adetin?? bu ay ekstra bir tedavi gördün mü?? ilaç yuttun mu?? vb vb .. bünyenin gösterdiği bir tepki olabilir....

tamam beryal hayır hamiş olmadıgımamı yoksa acaba adet düsenlıgımı oldu dıye .hayrlısı ne ise o olsun bu ay burayla tansıtım ocak olmasa subat iddialıyım:)))))

hımm.. kaç gün gecikti adetin?? bu ay ekstra bir tedavi gördün mü?? ilaç yuttun mu?? vb vb .. bünyenin gösterdiği bir tepki olabilir....

maat 31 ekım27 kasım 26 aralık adetlerım nette hesapaldım 23 ocak dıyor dedım ben gec olurum 26 da falan olurum dedım 2 ila 5gun gectı gibi duruyor yok cnm tedavı olmadım bişey kullanamdım ilaç almadım.4gundur falan adet belirtilerım var karnım agrıyor ama olmuyorum anlaamdımkıkafamçokkarıştı

tamam beryal hayır hamiş olmadıgımamı yoksa acaba adet düsenlıgımı oldu dıye .hayrlısı ne ise o olsun bu ay burayla tansıtım ocak olmasa subat iddialıyım:)))))

canım sen bu ay ilaç yada iğne kullandınmı belki o yüzden de olabilir bugün mü gelmesi gerekirdi. 3 yad 5 gün arası gecikmeler olabilir.üzülme.bir dahaki ay olur inşallah.ama sen bekle 5 gün falan.eğer yine gelmezse test yaptırır yada doktora gidersin.üzülme tamammı.kaydirigubbakcemile5

mattt tatlım cevabını bekliyorum

yok beryal üzülmıcem takmıcam taktıkca sankı ne oluyor daha zor(
31 ekim 27 kasım 26 aralık işte soın adetlerım...
işi olcana bırakcam hedefım 1subata oldum oldum olmadım dr.a allah korusun birde stresten hasta oluruzzzgamyoncuiremsu

selam ben de sohbetinize katılmak istiyorum. 1yıldır konyadayım ve 1 aydır tedaviye başladım pkoluyum

stres çok kötü etki yapıyor geçen cumartesi çatlatma iğnesi oldum dr.saat verdi ilişki için ama stresten olmadı

pişşşşşşttt.kıslaaaarr benn geldimm..

hoş geldin şekerim nasılsın bakalım ben aynen bıraktığın gibiyim.evde olunca insan yapacak birşey bulamıyo.ama iyiki sizler varsınız canlarım benim kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…