Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

hosgeldın ozlem.eşimle ayrıldık sevgılır gununu yanlız gecırecegım allhım sızlere sevgı dolu gunler gecırsın sevdıgınızın kıymetını bılın arkadslar((

ay canım benim çok geçmiş olsun ya ama neden oldu böyle üzülme desem boş olcak dimi çok üzüldüm ne desem bilemiyorum:çok üzgünüm:

Kızlar normalde adeti hep düzenli olup 1,5 yıl kadar doğum kontrol hapı kullanıp bıraktıktan sonra ilk adetiniz ne kadar gecikmeli olmuştu? Bu durumda kimse var mı? Benim bugün 32. gün. Her zaman erken olurdu geç olmazdı. Arada bir ağrı geliyor karnıma tamam şimdi oluyorum diyorum ama geçiyor. Normalde ağrı geldikten en fazla 1 saat sonra olurdum. Sanki vücudum olmaya çalışıyor da olamıyor:)

GCN GÜN AYNI SEY BNDEE OLDU CNM ADETİM 4 GÜN GECİKTİ KASIKLARIM AGRIDI AYNI DEDİĞİN GB AET OLACAM AMA SANK OLAMIYORM GB Bİ HİSTİ AMA MALESEF 5.GN OLDUM 34.GN VE DİGERkaydirigubbakcemile5:1no2: ADETLERİME GÖREDE AZ OLDU BU SEFER

Mesaj Linki

-----------------------------------------------------------------------------

YENİ HAMİLE KALAN BAYANLARIN HERGÜN MUTLAKA YEMESİ GEREKEN BESİNLER

-Günde bir avuç ceviz
-3 tane fındık
-1 incir
-2.5 lt su
-2 bardak süt
-Hafta da 2 kere küçük balık . Bebeğin gelişimi için çok faydalı

Tuz .şeker, çikolata ,çay ,kahve ,kola ,soda,çikolata yasak...

kızlar merhaba... sevgililer gününüz kutlu olsun.... hepinizi çook öpüyorum.. çoook seviyorum.... yaw bir akşam bi sabah girmedik baktım yine mesaj dolmuş... oku oku bitmiyor... walla okumaktan ancak yazıyorum... birazdan çıkacağım... alışveriş falan... malum haftasonu başka vakit yok
şimdilik hoşçakalın

--------------------------------------------------------------------------------

Anne Adaylarının Dikkatine !!!

Karnınızdaki bebeğinizin ve sizin sağlığınız için aşağıdaki konuları dikkate almanız gerekir;

Bunlara uygulayın ;

1. Zorunlu haller dışında X-ışınlarından sakının
2. Asla sigara ve alkol kullanmayın
3. Dengeli beslenmeyi ihmal etmeyin
4. Demir ilacınızı almayı ihmal etmeyin
5. Gün içinde kısa kısa dinlenin
6. Yoğun ve ağır fizik aktivite gerektiren sporlardan kaçının
7. Yolculuklara çıkmadan önce doktorunuzla görüşün
8. Doktorunuza danışmadan hiçbir ilacı kullanmayın
9. Ağır eşyaları kaldırmaktan, iteklemekten, çekmekten kaçının
10. Topuklu ayakkabılar her zaman risklidir, giymeyin
11. Rahat giysileri tercih edin
12. Takılardan mümkün olduğunca uzak kalın
13. Dişlerinize dikkat edin, problemler için geç kalmadan önlem alın
14. Aşılarınızı doktorunuzla birlikte programlayın
15. İlk 2,5 ay ve son 1 ay içinde cinsel ilişkiden kaçının
16. Uzun süreli ve çok sıcak banyolardan kaçının
17. Bol sıvı (özellikle su) alın
18. Lifli besinleri tercih edin
19. Akşamları genellikle hafif beslenemeye özen gösterin
20. Gebeliğiniz boyunca ortalama 12 kg. kilo almalısınız
21. Göğüs bakımınıza özen gösterin
22. Çok sıkı olmayan, pamuklu iç çamaşırları kullanın
23. Çatlak oluşumunu önlemek adına doktorunuza da danışarak gerekli önlemleri alın

amin canım.bir an önce allah bizlere de bu duyguyu tattırır inşallah. Sen herhangi bir tedavi görüyormusun aşılama tecrüben falan var mı?

olurmu canım ben şöyle söylim.3 kez kendiliğimden hamile kaldım.ama 3 üde düştü.tüp bebek bölümüne gittim.doktorum aşılama yapalım dedi.ve yaptık.şükürler olsun ki ilk seferde tuttu.şu an herşey yolunda.inşallah emeklerime değecek. Bu sefer

ayyy ne güzel ya banada dua et ne olur gerçi ben daha 7.ayından gidiyom ama napim biran önce anne olmak istiyorum bende

canım inşallah allah en kısa zamanda nasip eder.isteyen herkese.inan ben ilk evlendiğimde daha kötüydüm psikolojik olarak.yani yeni eski farketmiyo canım.
Kız sen trabzonlumusun bende trabzonluyum.

slm kızlar.sevgililer günümüz kutlu olsun....
ben bişey sorucam.eşimin sperm morfolojisinde sorun çıktı.%14 olması gerekioken 2.bu konuda bilgisi olan var mı?

:Saruboceq:
Vildancım formundasın yine allahım bozmasın yine kıpır kıpırsın senin yazılarını okudukça moral buluyorum neşem yerine geliyor allah bebişini versin emi:)) inşallahhhhhh

ah canlarım benim ne zamandır gıremıyodum bugun aldım haberını tatlım ya nsıl sevındım anlatamam :CüvCüv::1hug:a.s.ŞenizŞenizallah hepinızı nazarlardan krusun inşalllahhhhhhhhhhhhh canlarım benım öpüyorum hepinizi cok gıremıyorum cunku rahatsızlanıyorum bel agrılarım var allahım hepınızı bıran önce bebeklerınıze kavustursun ınsalllah canlarım:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::CüvCüv:

vildanım canım benim seninde sevgililer günün kutlu olsuna.s.a.s.

çitos,beryal,maat,hakça,belenay,dilnur,bircan,benbilirim,yeb ve diğer arkadaşlar hepinizin sevgigliler günü kutlu olsuna.s.
bütün günleriniz sevgiylegeçsina.s.a.s.a.s.ŞenizŞenizŞeniz:enbuyukkk:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…