Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

saol canım dr öyle dedi inşallah çabuk atlatır bide değerler normale dönmesi 8 ay sürer diyo. sanada öyle bişe dedimi

aradım canım özür diledim tamam akşam gelince konusuruz dedi bende biraz abarttım galiba dedi tesekkür ederim herkese aramızın bu kadar cabuk düzeleceğini tahmin etmedim:hooray::hooray::hooray:

aradım canım özür diledim tamam akşam gelince konusuruz dedi bende biraz abarttım galiba dedi tesekkür ederim herkese aramızın bu kadar cabuk düzeleceğini tahmin etmedim:hooray::hooray::hooray:

cnm çok sevindim inşallah sorunlarınız hallolurkaydirigubbakcemile5

kızlar dr aradım test sonuçlarım iyi çıkmış hiç bi sorun yok dedi
şiddetli sancın olursa gel ilaç yazıyım yoksa 1 ay sonra kontrole bekliyorum dedi:sm_cool::sm_cool:

ay canım çok saol biraz önce ağlıyodum şimdi gülüyorum acaip sevindim yani. senin adınada çok sevindim insallah en yaakın zamanda kavusursun bebişine:dance::dance:

saol cnmŞeniz:teytey:
ayy hiç ağlamasak hep güzel haberler alsak yaw:dance:

canımmm çok sevindimmmmm hadi kutlayalım bunu :içelim:

slm kızlar vildanım ben kaçırdım heralde ne testi yaptırdın canım bu arrada iyi çıkmış sevindimhihoyyyt

hg melikecim kankişimin tahlilleri temiz çıkmış hadi halay çekelim çok sevindim canım benim :teytey::teytey::hooray:

hg melikecim kankişimin tahlilleri temiz çıkmış hadi halay çekelim çok sevindim canım benim :teytey::teytey::hooray:

sevindim citosumda ne tahlili yaptırdıgını bilmiyorum sordum ama cvb gelmedi ama ne tahliliyse hayırlı olsunkaydirigubbakcemile2

canımmm çok sevindimmmmm hadi kutlayalım bunu :içelim:
saol saol Şeniz

slm kızlar vildanım ben kaçırdım heralde ne testi yaptırdın canım bu arrada iyi çıkmış sevindimhihoyyyt

cnm kontrole gitmiştim dr çikolata kistinden şüphelendi bide genel kan baktırdı
şükür temiz çıkmış ama içimde hala 7 cm lik kist var

sevindim citosumda ne tahlili yaptırdıgını bilmiyorum sordum ama cvb gelmedi ama ne tahliliyse hayırlı olsunkaydirigubbakcemile2

cnm valla yeni gördüm
bir yandan msn de ablama yetişiyom
deminde kaynım oğluyla geldi
oğlu hemen mausu bozmuş arada çalışmıyo uğraştırıyo kusura bakma cnm:1hug:

canım yumurtalıklarında kist vardı çikolata kistinden şüphe ediliyordu onun için tahlil olmuştu

Kızlar selam nasılsınız? Sizden bir ricam olacak. Bir arkadaşım bir bez markasının açtığı yarışmaya katıldı. Rica etsem ona oy verir misiniz? Arkadaşımın adı Gülay oğlu Ömer..Hepinize şimdiden teşekkürler.
Huggies Anne Kucagi Gibi Rahat...

saol saol Şeniz

cnm kontrole gitmiştim dr çikolata kistinden şüphelendi bide genel kan baktırdı
şükür temiz çıkmış ama içimde hala 7 cm lik kist var

çok geçmiş olsun cnm çok sevindim çikolata kisti yokmuş dimi .hangi test yaptı bunun için sana banada yapıldıda onun için sordum bana ca-125 diye bi kantesti ve ultrasondan yumurtalıklara baktı

:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:halayın ucuna yetiştim dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…