Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

çok geçmiş olsun cnm çok sevindim çikolata kisti yokmuş dimi .hangi test yaptı bunun için sana banada yapıldıda onun için sordum bana ca-125 diye bi kantesti ve ultrasondan yumurtalıklara baktı

:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:halayın ucuna yetiştim dimi

valla sormadım desem inanırmısın...telefonda konuşma özürlüyüm ben...elim ayağım dolaşıyo...burdaki gibi rahat konuşamıyom..neyse tahlil sonuçlarımı öğrenmek için aradım dedim
oda iyi çıkmış kan değerlerin ama ihmal etmek yok kistin büyük kontrole gel dedi bende tmm tşkr ederim dedim kapattım-tatlicadiarzu-

Gözün aydın vildan

saol Şeniz ağır abla:jeyyar::jeyyar:sırnaşık şey:teytey:

valla sormadım desem inanırmısın...telefonda konuşma özürlüyüm ben...elim ayağım dolaşıyo...burdaki gibi rahat konuşamıyom..neyse tahlil sonuçlarımı öğrenmek için aradım dedim
oda iyi çıkmış kan değerlerin ama ihmal etmek yok kistin büyük kontrole gel dedi bende tmm tşkr ederim dedim kapattım-tatlicadiarzu-

adet sancın oluyomuydu bende adet sancısı çok fazla

ultrasonla yumurtalıklarıma baktı
spekulum taktı muayene etti
bide elini soktu karnıma bastırdı üstten muayene etti eliyle yokladı
herşey güzel normal dedi
işte endometriustan şüphelenmişti oda yok heralde

adet sancın oluyomuydu bende adet sancısı çok fazla

oluyo cnm sürünüyom
onun haricinde süreklide sağ yumurtalığımda sancı var
aksine sol yumurtalığımda endometriustan şüphelendi oda

ultrasonla yumurtalıklarıma baktı
spekulum taktı muayene etti
bide elini soktu karnıma bastırdı üstten muayene etti eliyle yokladı
herşey güzel normal dedi
işte endometriustan şüphelenmişti oda yok heralde

spekulum derken banada prezervatif takıp alttan baktı dimi

spekulum derken banada prezervatif takıp alttan baktı dimi

49869326.jpg
SARACIM BU OLUYO SPEKULUM TAKIYO AÇIYO BAKIYO:eek::eek:

saol Şeniz ağır abla:jeyyar::jeyyar:sırnaşık şey:teytey:

Kız ben agır ala falan değilim

yarını sabırsızlıkla beklıyorum yarın aksam bursaya gıdıcez tocamla sınemaya falan gıdıcez yemek yerız ooooof bıraz stres atayım o da bunaldı ıslerden garıbın ıkımızıde ıyı gelır

X