Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ben iğne vurunmadan hamiş kaldım
hayırlısı olsun cnm nasip ederse allah veriyo
tabiki tedbir senden takdir allahtan

canım dr ısrar ediyor aşılama için banada tuhaf geldi hsg istemeden aşılama ama eninde sonunda onu yaptırcam yani...

hsg sanırım film dimi.ısrar et ve çekin.tüpler tıkalıysa yapılan hiç bi tedavinin faydası olmaz ki.hem boşuna zaman kaybı hemde moral bozukluğu.ısraret canım ben ettim çekindik hemen.

nasılsın canım epeydir gelmiyorsun topiğe nasıl gidiyor annelik serüveninkaydirigubbakcemile5

aman kuzum nasıl gitsin,işte yazdıklarım gibi şimdide aşılamaya merak saldım off valla sunlara gerek kalmadn hamile kalmak nasıl isterdim yaa:çok üzgünüm:

arkadaşlar benim çıkmam lazım akşama doğru tekrar gelirim bayyyy

kızlar bana da müsade arkadaşa gidicem yine görüşmek üzere hoşcakalın umarım bidaha girdiğimde burayı bulabilirim:))))))hoşçakalın

canım saol benim eşimde varikosel çıktı ama değerleri normal çıktı sadece ölü spermler fazla cıktı ameliyat olacak acaba ne zaman normale dönüyo.ayrıca bende anneme cok detaylı demedim çok ufak bi operasyonmuş dedim allahtan detaylı anlatmadım şimdi eşimi arayıp özür dilicem senin dediklerin gibi seyler diyicem umarım affeder:1no2:

canım hiç sorma zaten ne geliyosa başımıza milletin herşeyi abartmasından gelmiyomu?
kafaya tokadan başka bişe takmasırnaşık şey

yerimsenibenyerimsenibenyerimsenibenyerimseniben

Son düzenleyen: Moderatör:

canım benimde eşimin değerleri normaldi ama sperm sayısı sınırın biraz üzerindeydi.
vallahi benim eşim perşembe günü ameliyat oldu pazartesi işe gitti...
çok yatmıyo zaten,inşallah eşin çabucak atlatır canım
Rabbim yardımcın olsun

canım bu arada eşler birbirine darılınca ilk adımı atan taraf sevap alıyomuş ya,ne olursa ilk adımı sen at:teselli:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…