Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

yok yok yapıldı hepsi yapıldı.rahim filmim çekildi eşimin spermlerine bakıldı kan testlerime bakıldı.bende suç ayrıntılı anlatmadım. önce ilaçsız takip edildi.sonra ilaçlı ve iğneli.sonra aşılama sırasıyla hepsi yapıldı de .enson aşılama.zaten aşılama daha 1 kere denendi.olmadı bu da ikinci olcak.2005 ve2006da gnaphane (sanırım boyleydi adı)1 er ay deneme yaptık bıraktık.busene klomen le başladı dr.ama bu sefer vazgeçmek yok devam.duphaston da kullandımo hap da gebelik oluşursa düşük olmasın diye rahim içiduvarını destekleyen bi ilaçmış.işte şimdiki tek derdim bu ay iğneyi bulamıycam.:KK43:

ben iğne vurunmadan hamiş kaldım
hayırlısı olsun cnm nasip ederse allah veriyo
tabiki tedbir senden takdir allahtan

canım dr ısrar ediyor aşılama için banada tuhaf geldi hsg istemeden aşılama ama eninde sonunda onu yaptırcam yani...

hsg sanırım film dimi.ısrar et ve çekin.tüpler tıkalıysa yapılan hiç bi tedavinin faydası olmaz ki.hem boşuna zaman kaybı hemde moral bozukluğu.ısraret canım ben ettim çekindik hemen.

kızlar bana da müsade arkadaşa gidicem yine görüşmek üzere hoşcakalın umarım bidaha girdiğimde burayı bulabilirim:))))))hoşçakalın

canım biliyomusun benimde eşim kasımda varikosel ameliyatı oldu.oda senin eşin gibi pek duyulmasını istemedi,ama onun duygularını anlayabildiğim için ben annemlere söylemeyi pek istemedim.annemin birilerine söyleyeceğinden değilde eşimin bu durumdan çekindiğini bildiğim için...ama yakın oturduğumuz için saklama gibi bi şansımız olmadı...ama ben kendi anneme bile detaylı bilgi vermedim..keza kayınvalimlerede..
sadee kasığa giden damarda genişleme olmuş dedik...yani spermleri artsın diye varikosel ameliyetı oldu falan diye detaylı bilgi vermedik...sadece eşimin kendisini daha rahat hissetmesi için...yoksa gayet noormal bi durum...nasıl bacakta oluşuyosa varis yumurtalıklarda da oluşabiliyomuş...
eşin gelince bi özür dilersin..kusura bakma hassasiyetini düşünemedim,bende senin yerinde olsam aynı tepkiyi verirdim falan...
kusura bakma canım akıl vermiş gibi oldum ama empati kurdum yani ben olsaydım böyle davranırdım...
canım saol benim eşimde varikosel çıktı ama değerleri normal çıktı sadece ölü spermler fazla cıktı ameliyat olacak acaba ne zaman normale dönüyo.ayrıca bende anneme cok detaylı demedim çok ufak bi operasyonmuş dedim allahtan detaylı anlatmadım şimdi eşimi arayıp özür dilicem senin dediklerin gibi seyler diyicem umarım affeder:1no2:

cnm çok haklısın
benimde bi huyum var allahın bildiğini kuldan saklamam
sonuçta allahtan gelen bişey
rabbim bunu layık görmüş vermiş...ama dermanınıda vermiş çok şükür.

ama işte sen gel bunu anlat
bizim millet öyle bilinçsiz olunca dilde heryere dönünce insanlar bunalıma girip saklama ihtiyacı hissediyorlar malesef

canım hiç sorma zaten ne geliyosa başımıza milletin herşeyi abartmasından gelmiyomu?
kafaya tokadan başka bişe takmasırnaşık şey

SESSıZDENıZ canım saol benim eşimde varikosel çıktı ama değerleri normal çıktı sadece ölü spermler fazla cıktı ameliyat olacak acaba ne zaman normale dönüyo.ayrıca bende anneme cok detaylı demedim çok ufak bi operasyonmuş dedim allahtan detaylı anlatmadım şimdi eşimi arayıp özür dilicem senin dediklerin gibi seyler diyicem umarım affeder:1no2:
yerimsenibenyerimsenibenyerimsenibenyerimseniben

Son düzenleyen: Moderatör:
canım saol benim eşimde varikosel çıktı ama değerleri normal çıktı sadece ölü spermler fazla cıktı ameliyat olacak acaba ne zaman normale dönüyo.ayrıca bende anneme cok detaylı demedim çok ufak bi operasyonmuş dedim allahtan detaylı anlatmadım şimdi eşimi arayıp özür dilicem senin dediklerin gibi seyler diyicem umarım affeder:1no2:

canım benimde eşimin değerleri normaldi ama sperm sayısı sınırın biraz üzerindeydi.
vallahi benim eşim perşembe günü ameliyat oldu pazartesi işe gitti...
çok yatmıyo zaten,inşallah eşin çabucak atlatır canım
Rabbim yardımcın olsun

canım bu arada eşler birbirine darılınca ilk adımı atan taraf sevap alıyomuş ya,ne olursa ilk adımı sen at:teselli:

X