Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

hadi hayırlısı bakalım artık neyse o kızlar sumos kaçar dua edin ne olur iyi geceler by

slm canım aramıza hg..a.s.
adetin başlngıcından itibaren 14. gün yani reglden 14 gün önce yumurtlama oluyormuş bildigim kadarıyla

bu arada hoş buldum arakdaşlar....kaydirigubbakcemile5evet doktor yumurtlamın çatladığını söyleyerek ev ödevi verdi ve şu gün itibariyle 15 gün oldu ama hala regl olmadım...bu arada reglimin 4. günü rahim içi film çekilecek bu ay da olmazsa

evet maalesef, ben film çektirdim, sağ tüp kapalı çıktı, dr dediki laporoskopi olacaksın,biz korktuk eşimle, o da bi ameliyat netice de, sonra başka dr a gittik beylikdüzündeki neydi medicana mı. oraya işte, oradaki bayan dr da dediki; laporoskopi de diğer açık olan tüpünde kapanabilir, iyi yapılamazsa hemen onda da yapışıklık oluyormuş. bende olmadım. sonra hamile kaldım 7 ay sonra. bu sefer de sağ tüpüm kapalı olduğu için embriyo rahime ulaşamamıi ve tüpde gelişmeye başlamış (dış gebelik yani)

ama tek tüp açıkken hamile kalanlarda oluyo öyle ihtimal yokmuymuş peki.ne kadarlık evlisin canım sen

kızlar bişi sorcam bana bi cevap verin ya bu adet tarihinden itibaren 14 gün sonra yumurtlama başlıyo diyolar yani tahmini olarak adet bitiminden bir hafta sonraya denk geliyo ama kaç gün devam ediyo onu anlamadım onu bilen ayrıntılı bana belirte bilirmi

ama tek tüp açıkken hamile kalanlarda oluyo öyle ihtimal yokmuymuş peki.ne kadarlık evlisin canım sen

tabi oluyor, tek tüple hamile kalan çok var, ben 5 yıllık evliyim, ama daha önceleri düşünmüyoduk, 1 yıldan beri bu stresi yaşıyoruz. kısmet işte, o kadar istemedik, şimdi de bizi istemiyor

slm kızlar ben geldim

hoşgeldin canım

belkide hamilesindir canım normalde bugünlerde olman lazım ozaman hep düzenlimi adet olurdun yoksa gecikmeler yaşıyormuydun

şöyle hesapla canım, adet tarihini de sayarak 14 gün say, o günün iki öncesi ve iki sonrası senin ovülasyon dönemin.

diğer adetin başlamadan 14 gün önce diye biiliyorum yumurtanın çatlama tarihini canımcım
benim de sormak istediğim de bu rakam sabit midir acaba?? siteleri dolaştım tüm gün her yerde aynı şey yazıyo benim de yumurtamın çatlamasının ardından 15 gün geçti hala tık yok meraklanmaya başladım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…