Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

hoşgeldin mervecim inşallah sağlıklı bir sekilde görürsün bebişini

ya ben kan testi yaptırmıştım, tam sonucunu almaya giderken hafif kanamam olmuştu, neyse gittim dr a sonucunu almaya (ama bu arada da idrar testi pozitif çıkmıştı) ben edim kesin bi sorun vardır. dr 3 haftalık hamilesin dedi, bende nası olur regl oldum ben dedim,yat dinlen dedi, ben tabi önceden araştırmıştım. dr a dış gebelik yada düşük olabilirmi dedim, o da şimidilik bişey diyemeyiz dedi. 2 gün sonra da şiddetli kanamalar la acile kaldırıldım

hee kanaman olmandan dolayı o zaman dimi şimdi benim yarın tam 5 haftalık olucakta acaba belirtisi ne olabilir merak etmişim sağol canım ama büyük geçmiş olsun allah tekrar nasip etsin

inşallah sağlıcakla kucağına alırsın, ilk gebeliğin mi senin, bi de kese gözüktümü ultrasonda

umudumu kaybetmedim de, ama sabrım da tükendi. gerçi daha kötü durumda olanlar var. sen ne durumdasın, yeni evlisin sanırım
ben 6,5 aylık evliyim canım 3 aydır istiyoruz ama bizede kısmet olmadı daha bakalım umudumuz cebimizde yola devam.
Herzaman şükür etmeliyiz canım halimize Allahın bizi neyle sınayacağı belli olmaz eğerki bizi bununla deniyorsa sabretmeliyizki mükafatını alalım

daha çok yeniymiş seninki, hiç bir test falan yapılmadı sanırım sana,
bak ne diycem, çok yeni dedim. ama hakikaten bana inan, şimdiden sıkıntıya sokma kendini, drlara gidip geldikçe, testler falan yapıldıkça, hele de bişeyler çıkmayınca çok yıpranıyo insan. normalde bir kadının gebe kalması için altı ay ile bir yıl süre gereklidir, bundan süreden sonra tedavilere başlaman gerek. bu arada folikasit kullan, bakma ben unutuyorum :) ama gerçekten çok faydası var

iyi akşamlar kızlar ben geldim yaa biraz üzgün gibiyim bilmiyorum neden akşam doktora gittik hiç bi sorun yok dedi bende ona rahim filmi çekelimmi dedim oda evet iyi olur dedi yani hsg deniliyo herlde dimi işte çokkorkuyorum haftaya bugün çekilecek çekilen varmı

inş bir şey çıkmaz bi o kaldı oda temiz çıkarsa herşeyi kendiliğinden bırakacam artık hiç kafama takmıyacam ama korkuyorum vallaha anlamsız yere bide çok acıtıyomuş ondan da korkuyorum

canım kaç yılldan sonra çektirdin doktor bana bu filmi 2 yıl çocuğu olmayanlara daha çok öneriyioruz dedi ama sanada çekelim içimz rahat olsun dedi sonrasında herhangi bi problem çıkmıyo demi yan etkileri felan varmı dahada beter olmaktan korkuyom vallahi

inşallah birşey çıkmaz, rahat ol,ben çektirmiştim. ben biraz acı çekmiştim ama tabi dayanılmayacak kadr değil, insanoğlunun özelliğidir acıya dayanaklıdır insanlar. benim tüplerimden biri kapalı olduğu için biraz uzun sürmüştü, çünkü vereceği rapor çok önemliyidi , o yüzden de biraz acıdı

slm canım ben çektirdim geçen ay anestezi yapıldı hiç duymadım.kısa sürüyomuş zaten.korkma çok çektiren var adet sancısı gibi ağrıyo sonra başka bişey yok

evet çok fazla değil, 2 yıl değil, yalnış söylemiş dr, 6 ay ile 1 yıl arasında öneriyrlar, benden 6 ay sonra istemişti, aslında ilaçlı rahim filminin faydası da var, film çekilirken ilaçla basınç uyguluyorlar, film çekildikten sonra hamile kalanların sayııısı da azımsanmayacak kadar

eğer tüpler açıksa zaten başka çektirmeye gerek yok dimi sadece bir kere dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…