Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ben sabah akşam 1 er tane içmiştim
fazlası da zararlı sanırım
ne zaman kullandın sen:uhm:

canım ben aralıkta başladım 5 gün klomen 15. günden sonra 10 gün progestan kist olmaması için bide çocuk olursa tutunsun diye.folik asit bide gulugophage içiyorum hergün

canım ben aralıkta başladım 5 gün klomen 15. günden sonra 10 gün progestan kist olmaması için bide çocuk olursa tutunsun diye.folik asit bide gulugophage içiyorum hergün

bende folik asit kullanıyorum bi yandan ama progestanı adetim gecikince vermişti yada anormal olan kanamalarda klomen yanında folik asitten başka ilaç vermedi bana dr:uhm:

bende folik asit kullanıyorum bi yandan ama progestanı adetim gecikince vermişti yada anormal olan kanamalarda klomen yanında folik asitten başka ilaç vermedi bana dr:uhm:

ilk başlayınca vermedi banada 2.ayda gulugophage verdi yumurtlama kalitesini artırıyo diye.zaten folik asitide 1.5 yıldır içiyorum.bu ay sonunda benim günümde bakalım ne diycek.canım dilerim sende bu ay gittikten sonra bidaha gerek kalmazda hamiş olarak gidersin bidaki sefer

inşallah ya yoruldum koşuşturmaktan
her ay bekleyip hüsrana ugramaktan
hayırlısı olsun tabiki ama artık çok istiyorum inşallah olur:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

herkese iyigeceler arkadaşlar bende kaçıyorum laf işitmeden
öptüm hepizide

haa bu arada benim net yine yoktu sorun anca bu saatte halledildi bende hemen girdim fazla ayrı kalamıyom sizden

hg cnmm
üyeliğimi iptal ettırmeye karra verdım diğer kızlarda olsa veda edecektım benım burada yerım yok.bunu anladım.esıme sinir oldum geen söz vermsıtı işte tam malum gunler yaklaştı beyefendı geen sorun cıkardı!!! yok psikoljısını bozmusum ona hep ımalı seyler dıyrmusum oda zevk almıyrmus saten makına değilmıs ama cocuk olması için böle olmalı bellızaman desemde saydı neler neler sinir oldum.çocuk defterınıde kapadım agızımı acmama kararı aldım ya dr ben gittim o bir sperm testı bile yaptrmadı yaptrda demedım ya ne desem yaranamıyorum.bu evliliğin manası kalamdı bence suyu ısındı.sizden cok sey öğrendım sağolun kızlar.

benbilirim saçmalama yaa üyeliğini sildirmek ne demek bak en kızdığım laf damarıma basma
biz burda sadece bebek mevzusunumu konuşuyoruz
paylaştığımız ne kadar çok şey var ...gitme sildirme üyeliğini
arada gel napıyosunuz de bizde senden haberdar olalım olmazmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…