Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

tabi oluyor, tek tüple hamile kalan çok var, ben 5 yıllık evliyim, ama daha önceleri düşünmüyoduk, 1 yıldan beri bu stresi yaşıyoruz. kısmet işte, o kadar istemedik, şimdi de bizi istemiyor

inşallah olur canım üzülme zamanı gelince.tedavi görüyomusun

hoşgeldin canım

belkide hamilesindir canım normalde bugünlerde olman lazım ozaman hep düzenlimi adet olurdun yoksa gecikmeler yaşıyormuydun

hoşbulduk hayatım normalde yaşamazdım ama ne zaman ki bebek düşünmeye başladım adet günlerimde düzensizlikler başladı.. 2 gün önce test aldım negatif çıktı:)

sen öyle neşeli gelince banada can geldi birdensırnaşık şey
yarın doktora gidicen değilmi heycanlısındırda şimdi

evet ya çok heyecanlıyım gerçi ne diyecegin biliyorum
tedaviye 2. kez başlıyorum ilki geçen yıl marttaydı
bakacak ultrasonla sonra
yumurta takibi
düzenli ilişki sonrada
:ecrin_bebek:bebişim gelir inşallah...:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

hoşbulduk hayatım normalde yaşamazdım ama ne zaman ki bebek düşünmeye başladım adet günlerimde düzensizlikler başladı.. 2 gün önce test aldım negatif çıktı:)
Evet haklısın kendimizi strese soktukça geri gidiyo sanki ama yinede olmazsan kan testi yaptır onda hem daha kesin hemde daha erken belli oluyo idrarda çıkmayabilir yani belkide hamilesin inşallah öyledir ya:Saruboceq:

şöyle hesapla canım, adet tarihini de sayarak 14 gün say, o günün iki öncesi ve iki sonrası senin ovülasyon dönemin.

yani koca bir ayda sadece 4 günmü ümidimiz yani diğer günler hiç uğraşmayalımmı Ben 6 martta regl oldum bugün bitti yani şimdiden çalışmalara başlamamın bi faydası yokmukaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

birde kafama takılan bişey var bir arkadaşıma yumurta takibinde klomen vermiş dr
ilk ay sabah akşam 1 tane kullanmış olmamış
oda ilacın reçetesini okumuş 2. ayda doz arttırılabilir yazıyormuş
dr demeden kendi kendine sabah akşam 2 tane kullanmış
ve o ay hamiile kaldı
bende öyle yapsammı diye düşündüm ama
ya bende bir problem çıkarsa diyede korkuyorum
nasip tabi ama düşünmedende edemedim

evet ya çok heyecanlıyım gerçi ne diyecegin biliyorum
tedaviye 2. kez başlıyorum ilki geçen yıl marttaydı
bakacak ultrasonla sonra
yumurta takibi
düzenli ilişki sonrada
:ecrin_bebek:bebişim gelir inşallah...:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
Olsun canım budefa herşey daha farklı olur inşallah merak etme sen moralini sağlam tut yeter.:1hug:
İnşallah bir an önce gelir bu veletler ya maskara ettiler bizi yapmadığımız şey kalmadı bunlar için dahada neler yapıcaz kimbilir herşeyden medet umuyoruzsırnaşık şey

Evet haklısın kendimizi strese soktukça geri gidiyo sanki ama yinede olmazsan kan testi yaptır onda hem daha kesin hemde daha erken belli oluyo idrarda çıkmayabilir yani belkide hamilesin inşallah öyledir ya:Saruboceq:

evet kızlar bende7 yılık evliyim şüphesiz her ay 2 gün öne atardı şimdi 6-7 gün önce regli oluyorum şoku daha erken yaşıyorum tabiki son 1 hafta stresinden

birde kafama takılan bişey var bir arkadaşıma yumurta takibinde klomen vermiş dr
ve o ay hamiile kaldı

kızlar kimseye önermiyorum yanliş anlaşılmasın sadece bahsettim aklıma takıldı diye nasip işi sakı yapmayın dr demedenyasakkelime

yani koca bir ayda sadece 4 günmü ümidimiz yani diğer günler hiç uğraşmayalımmı Ben 6 martta regl oldum bugün bitti yani şimdiden çalışmalara başlamamın bi faydası yokmukaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2
Adetin başladığı gün "1. Gün" olarak kabul ediliyor ve 28 günde bir adet gören kadında yumurtlama 13.- 15. gün arasında gerçekleşiyor, işte bu dönem en fazla doğurgan olunan zaman. Ancak kadınların tümü bu dönemde yu-murtlamıyor. Bazıları biraz daha önce veya sonra yumurtlayabiliyor. Bazıları da hiç yumurtlamıyor.
eger düzenli değilse o günü tutturamıyorsanız bence tek çıkar yolu gün aşırı düzenli ilişkikaydirigubbakcemile3

Olsun canım budefa herşey daha farklı olur inşallah merak etme sen moralini sağlam tut yeter.:1hug:
ınşallah bir an önce gelir bu veletler ya maskara ettiler bizi yapmadığımız şey kalmadı bunlar için dahada neler yapıcaz kimbilir herşeyden medet umuyoruzsırnaşık şey

evet bu kez daha tecübeliyim en azından
destegin için çok sagol dilnurcum
inşallah bu kez olur hayırlısıyla:1hug:

rufeyde bende klomen içtim dr önce günde 1tane dedi sonra neyse hızlandıralım 1 sabah 1 akşam iç dedi.ama tabiki olmadıııı:1no2:

ve o ay hamiile kaldı

hayır bence hiç deneme bende doktora danışmadan gonophen aldım kullandım 1ay ama dr a gidincedr bana kızdı çünkü bu tür haplar kontrolsüz içildiği sürece yumurtalıkta kist oluşturuyormuş klomende aynı değerdemi bilmiyorum ama dr bana 5 ay kullandırdı 3 ay günde 1 tane 2 ay günde 2tane içtim ama o kullandığım 10 gün sürede gün aşırı ultasona girdim kist oluşturmasın diye sende dikkat et

hayır bence hiç deneme bende doktora danışmadan gonophen aldım kullandım 1ay ama dr a gidincedr bana kızdı çünkü bu tür haplar kontrolsüz içildiği sürece yumurtalıkta kist oluşturuyormuş klomende aynı değerdemi bilmiyorum ama dr bana 5 ay kullandırdı 3 ay günde 1 tane 2 ay günde 2tane içtim ama o kullandığım 10 gün sürede gün aşırı ultasona girdim kist oluşturmasın diye sende dikkat et

herşeyden medet umuyoruz işte olacagı varsa zaten olur dimi yani
umut dünyası işte:CüvCüv:

X