Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

evet doktor öyle dedi bu filimdenn sonra belki hamile kalırsın bile çok var dedi zaten bana 2 tane ilaç verdi film çekilmeden 2gün önce içecekmişim bakalım inş herşey yolunda gider

evet canım , tüpler açıksa yok tabi,inşallah bi sorun çıkmaz,dr lar diğer tetkiklerin bşa gitmemesi için baştan yaptırıyrlar onu, 200 tl falan ücreti

ben çektirdim sumoşcum çok zor degil sadece ilacı verirken adet sancısı gibi bir sancı var 1 kaç saniyelik o kadar eeeee bebiş için deger o da için rahat olur en azından dimi ama

size ne zmandn sonra yapıldı canım dyd ve özlemmm

ben tedaviye başladım 3. ayda çekti doktor niye olmuyo diye sorun yoktu bende çünkü.18 aylık evliyim ben bi düşük yaptım 10 aydır olmuyo.hsg de temiz çıktı.inşallah seninde temiz çıkar canım

evet 200 dedi ama hiç umruma gelmedi vallahi bebeğimiz için değer eğer kapalıysa aynı günmü açıyolar canım

zaten bunu çektirmek zorundasın, kapalıysa sana diyolarki kapalı ameliyat ile açalım. fiyatı biraz yüksek,sen de karar veriyosun.kapalı ile laparoskopi öneriyorlar, sende karar veriyosun. ama onun da değişik zararları da var, onu internet ten araştır,

dyd bende 18 aydır evliyim 14 aydır istiyoruz doktor bugün gittiğimizdede yine hiç bi problem yok dedi bende tüplerim açıkmı acaba dedim siz baktınızmı oda hayır ona başka yerde bakılıyo gerçekten çok iyi olur dedi bakalım içimiz rahat olsun dedi çünkü böyle hiç bi problem yok dedi işte şimdi sabırsızlıkla o günü bekliyorum ve ayrıca canım doktorumla beraber gitcez oraya o çekecek filmi ondan biraz rahatım

k.bakma canım cvp gecikti bana herhangi bir test yapmadı çünkü aynen dediğin sebeplerden gerek görmedi.Sadece muayene etti ama birşey yok normal dedi buyüzden sıkıntıya girmenede gerek yok dedi yani biraz denedikten sonra anca tedavi

yani aynı gün açmıyolarmı kendileri anlamadım benim bildiğim tüplerden bi sıvı akıtıyolarmış kaalı olunca sonra açılıyomuş o biraz daha acı eriyomuş öyle biliyorum

arkadaşlar ben de yaklaşık 1 hafta içinde dediğiniz filmden çektireceğim... umarım dediğiniz gibi çok canım yanmaz. size bişey sormak istiyorum arkadaşlar yumurta çatladıktan sonra her zaman 14 gün sonra mı regl olunuyoo lütfen birisi cevap versin :senağlama

hayır, sıvıyı senin tüpüne basınç yaparak gönderiyorlar ki , tüpün açık lup olmadığını anlamak için, eğer kapalıysa (yapışıklık falan varsa) onların yapacağı bişey yok. direk laporoskopi olacaksın,

inşallah açıktır canım çektirde kaygısı gitsin için rahat olur hemde.

laporoskopi canım bu nedemek yani tüplerimi alcaklar yoksa ameliyetla açmakmı bu ayy şimdi daha çok korktum yaaa

kızlar ben bu hamilelik konusunda master yaptım neredeyse, kafayı yiyecektim neredeyse, sonra bıraktım araştırmayı, ama şimdide buraya takılıyorum. (başka şeyler araştırmıyım diye :) )

sumoş eğer yapışıklık çok ciddi değilse sıvı verilince açıldığıda oluyomuş dr bana öyle demişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…