Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

iyiyim çitosum bekliyorum işte merakla bakalım...hamilelerimiz kendinize çok dikkat edin hee...

hg bircan biz iyiyiz canım sen nasılsınŞeniz

sende hg dilnurcum çiçekler için sağol çok güzeller sen nasılsın bu aradaŞeniz
İçimden geldi size bir jest yapayım dedimsengözlerimebaksanabBende iyiyim canım ne olsun aynı tas aynı hamam

merhabalar hanımlar a.s. nasılsınız diye ara ara bakınıyorum.çitos,hakça hamileymiş çoook tebrik ediyorum,mevlam kucaklarınıza almayı nasip etsin :teytey: :lepi:
maat ablam inşallah senin bebiş de sana sürpriz yapar :Saruboceq:
vildangel,inşallah o ev senin olur,ama komşun akraba olmaz,evet sivaslılar akrabalarla çok içiçedir bilirim ve haklısın berbat bir duygu -tatlicadiarzu-

leylim sağol canım
diğer kızlarda hoşgeldiniz
ben bunalıma girmeye gidiyorum arada uğrarım topiğe

Vildancım baya dertlisin be canım:teselli:
Boşver takma bukadar kafaya sen onların hepsinin hakkından gelirsin:jeyyar::jeyyar:

kız otur oturdun yerde dellenme gene sen niye gitcen onlar gitsin başka şehre insan kendi vatanını koyup başka yere gidermi :1shok:
dediğin gibi kocişinle sana Allah huzur versin çalışıp yersiniz kimseyede eyvallah etmezsin okadar öğünün ordanmı geliyor sanki boşver

iyiyim çitosum bekliyorum işte merakla bakalım...hamilelerimiz kendinize çok dikkat edin hee...
bekle canım bu bekleyişinin sonu hayırlı olsun inşaalah

İçimden geldi size bir jest yapayım dedimsengözlerimebaksanabBende iyiyim canım ne olsun aynı tas aynı hamam
seninde pek neşen yok gibi geldi bana dilnur öylemi

Merhaba herkese kızlar nasılsınız. Başka hamile haberi varmı..
hg ıskoc biz iyiyiz senden nbr canım

çok sağol leyl darısı başına canım

Kızlar bende bugün dr gidiyorum. Muayne olacağım.. Dua edin kötü bişey demesin drum

Bilmiyorumki bende karmakarışığım bugün hem iyi hem kötümirmirmirmir
Hava kötü oldumu bende öyle oluyorum bi açıyo bi kapatıyo ruhum daralıyo valla.Ekafamçokkarıştıvde zaten güneş almıyo sanırsın akşam olmuş

ama canlarım benide üzüyonuz bak bende ağlarım haaa sonra susturamzsınız hadi ağlaman bakim gülün :1no2:

Hiçbirşey ağlamaya değmez şu geçliğimizin tadını çıkaralım arkadaşlar bugünler geri gelmez... üzülmeyiin..

Hadi kızlar bu kötü havadan kurtulalım böyle giderse herkes dahada bunalıma girecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…