Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

pozitif düşün abla muhakkak faydasını görürsün :lepi:

kıs 4 hafta 4 günlük değilmisin sen
4-4lük oluyon işte sırnaşık şey

aboww ben her ay o havaya giriyom:CüvCüv: sonunda fıs diye sönüyom :bbo:ama olsun
inşallah sende vardır bişeyler yaw:Saruboceq:

dün abimin karısına sinir oldum
babam bana ev almıştıya 1 seneye kadar teslim olacak hani
bana 3. katı aldı o dairenin üstüde dublex satamamış mütait 100 milyara düşmüş fiyatı
dün annem söyledi bu hanımda hemen atladı bizim evi satalım üstüne kredi çekelim biz alalım diyeÇok üzgünüm çoook
sinirrrrrr oldum ne işin var orda ben akrabadan komşu istemem dedimyasakkelime
oda bizim ev az güneş alıyoya güneş aldığı için istiyorum dedi
bende sivasta bitek o evmi güneş alıyo başka yermi yok yaa ben akrabadan kaçtıkça akrabalar benim burnumun dibine geliyo dedim istemem ben sen alırsan o evi ben gitmem babam kiraya versin dedimkötükedihüso
oda anneme bakhele kızın ne fena dedi:dilcikar:
bende yalan söylemiyorumya düşüncem neyse o dedim
annemde akrabanın kötüsü elin iyisinden iyidir dedi
bende ben istemem bu benim düşüncem oturduğum evden çıkıyım ben komşularımla bile araya mesafe koyacam merhaba merhaba o kadar dedim

insanın hevesini kursağında koyuyolar varya o hanfendi öyle dediya evden bile gönlüm geçti ııyyyyy

insanın hevesini kursağında koyuyolar varya o hanfendi öyle dediya evden bile gönlüm geçti ııyyyyy

vildancım sen sıkma canını. Allah gönlüne göre versin.dilediğin ve istediğin bir yerde oturursun ve etrafında istediğin kişiler olur.

ben çıkıyorum kızlar...daha sonra yine girerim. iyi muhabbetler. görüşmek üzere...

slm arkadaşlar nasılsınız hamilelerimiz iyilerdir inşallah benimde bugün 8.günüm kaldı 6 gün...gece karnımın alt tarafı çok rahatsız ediyo beni ya dönemiyorum bile şişti semsert orası...

canım seni anlıyom aynen bende yengemden nefret ediyom dedikoducunun teki insan sevmedi biriyle aynı ortamda bulunmak istemez haklısın olmazsa orayı kiraya verirsin sende başka evde oturursun yasakkelime

güle güle cnm
can sıkmamak mümkünmü yaa ne var bende anlamıyorum ben herkesten kaçtıkça herkes bana geliyo özelliklede istemediğim insanlar sevmediklerimle burun buruna olmak istemiyorum
en yakın akrabamla bile aradaki mesafenin en az 2 otobüs durağı olmasını istiyorum

aa tebrik ederim canım gözün aydın rabbim tamamına erdirsin inşallah

slm arkadaşlar nasılsınız hamilelerimiz iyilerdir inşallah benimde bugün 8.günüm kaldı 6 gün...gece karnımın alt tarafı çok rahatsız ediyo beni ya dönemiyorum bile şişti semsert orası...
hg bircan biz iyiyiz canım sen nasılsınŞeniz

Merhaba kızlar nasılsınızyerimseniben

sende hg dilnurcum çiçekler için sağol çok güzeller sen nasılsın bu aradaŞeniz

canım seni anlıyom aynen bende yengemden nefret ediyom dedikoducunun teki insan sevmedi biriyle aynı ortamda bulunmak istemez haklısın olmazsa orayı kiraya verirsin sende başka evde oturursun yasakkelime

valla ben pire için yorgan yakarım kimseye eyvallahım yok kendi göbeğimi kendim kestim hep tek başıma becerdim her işi
kocişimin canı sağolsun çalıştığı müddetçe kiramızı öder başka evde otururum
yemin ediyorum bu bana olan yoğun ilgiden öyle sıkıldımki tayin gitmeyi bile düşündük ama nereye gidelim annem babam yaşlı kolay değil bu kadar zamandan sonra hasretlik zor gelir diye vazgeçtik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…