Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Hoşbulduk hakça, Valla bu siteye girdikten sonra incir ve keçiboynuzu kürlerini denemeye başladım daha yeni ama benim adetlerimde çok düzensiz olduğu için tam zamanı ayarlamak zor. Ama dileklerin için teşekkür. Ama şuna inanın sizlerin yazdıklarını okudukça ben o duyguyu yaşadım diyorum.(çok üzülüyordum olmuyor diye) Allah yaşamayanlara mutlaka yaşatsın o duyguyu kimsenin kucağı boş kalamsın

canım denemekte fayda var. bende incir kürünü denedim ve bu ay hamileyim ama her zaman söylediğim gibi önce Allahın izniyle... Allah bu duyguyu herkese yaşatsın sanada ikinci kez:Saruboceq:

Hoşbulduk çitos. Kendinize dikkat edin ilk aylar

ewet canım oldukça titiz davranıyom sağolsun eşimde çok yardım ediyor işlerde zaten çoğu işi makineler yapıyor ben bol bol dinleniyorum ve burda çene çalıyom delikafaduldendelikafadulden

yettim citoooooosskaydirigubbakcemile5
ay hiç bu kadar ayrı kalmadıydım topikten:1closedeyes:
benim kızda beni örnek alıyo her bulduğu siteye üye oluyo anasına bak kızını al:eek:
kuşak çatışması yaşıyoruz pc paylaşamıyoruz sonumuz hayır olsun -tatlicadiarzu-

yettim citoooooosskaydirigubbakcemile5
ay hiç bu kadar ayrı kalmadıydım topikten:1closedeyes:
benim kızda beni örnek alıyo her bulduğu siteye üye oluyo anasına bak kızını al:eek:
kuşak çatışması yaşıyoruz pc paylaşamıyoruz sonumuz hayır olsun -tatlicadiarzu-

heralde anasına benziycek bana benzicek hali yokya kaydirigubbakcemile3
sen bu sıra bizi çok ihmal ettin hesap ver yoğsaa bizi başka topikle aldatımıyon heee:eek:klava:

Zaten hamilelikte eşler çok önemli. Hem psikolojik destek hem de işler bakımından. Allah mutluluklarınızı daim etsin. Herkesin

hg ablacım bu ay benimde öyle olmuştu hamiş kaldım belki seninde süpriz yapar inşaalah hadi hayırlısıkaydirigubbakcemile5

ayyyy citosum inşallah maat ve diğer arkadaşlarda bize en yakın zamanda :CüvCüv: haberini verecek. belenayın dediği gibi Şubat ayı kısa bir ay ama bak hamilelerimiz çoğaldı.2009 yılı bizlere uğurlu geldi ve hep böyle gitsin inşallahhhhhh:Saruboceq:

lülülülülülü hee özür ama baksana topik ne kadar kalabalık yokluğumu hiç farketmezsiniz bile

inşallah canım inşallah. geçmiş sayfalarda da yazmıştım ama okumamışsındır.geriye sayım başladı demiştin test ne zaman?

ah canımcım ah... son zamanlarda arada girebildiğim için yazışmaları takip edemiyorum.. 1 günde bile sayfalar sayfalar geçiyor..... gözümden kaçmıştır haliyle...
canım benim 19 ya da 20 şubat adet günü... eh işte 21i gibi test sonucu anlaşılır.... işte o nedenle dedim çok ara bi dönemdeyim nedir bu rahatsızlık hissi diye.... bugün 21inci günü... ne alaka yani di mi :uhm:

ah canımcım ah... son zamanlarda arada girebildiğim için yazışmaları takip edemiyorum.. 1 günde bile sayfalar sayfalar geçiyor..... gözümden kaçmıştır haliyle...
canım benim 19 ya da 20 şubat adet günü... eh işte 21i gibi test sonucu anlaşılır.... işte o nedenle dedim çok ara bi dönemdeyim nedir bu rahatsızlık hissi diye.... bugün 21inci günü... ne alaka yani di mi :uhm:

maatcım haklısın geçmişi okumaya vaktin yoktur.olsun biz arada özetleriz sanakaydirigubbakcemile3
sen içini ferah tut inşallah bu sefer olacak bak citosunda öyle olmuş,pozitif düşünelim pozitif olsun. :1hug:

rica ederim canım. sen ne zaman kan testi yaptıracaksın. bende hamilesinnn.eeeee yakın zamanda sende hafta hafta gebeliği takip edeceksin:Saruboceq:

amin inşallah.bu akşam üzeri yaptırcam nasip olursa,4 gibi gitcez akşam hayırlı haberi veririm inşallah...tüm isteyen herkese Rabbim bir an önce :emir_bebek:versin inşallah

ayyyy citosum inşallah maat ve diğer arkadaşlarda bize en yakın zamanda :CüvCüv: haberini verecek. belenayın dediği gibi Şubat ayı kısa bir ay ama bak hamilelerimiz çoğaldı.2009 yılı bizlere uğurlu geldi ve hep böyle gitsin inşallahhhhhh:Saruboceq:

ewet canım 2009da herkez bebiş sahibi olucak bak görürsün:CüvCüv::CüvCüv:

amin inşallah.bu akşam üzeri yaptırcam nasip olursa,4 gibi gitcez akşam hayırlı haberi veririm inşallah...tüm isteyen herkese Rabbim bir an önce :emir_bebek:versin inşallah

aminnnnnn...hadi canım inşallah hayırlı haberlerini bekliyoruz...bizi habersiz bırakma...

hg ablacım bu ay benimde öyle olmuştu hamiş kaldım belki seninde süpriz yapar inşaalah hadi hayırlısıkaydirigubbakcemile5

ay ay ay... ya inanır mısın sabah işe gelirken bir arkadaşımla geliyoruz burada.. o da aynı şeyi söyledi.... ay bi havalara girdim sanki hamilelik haberi aldım -tatlicadiarzu- çok da havalara girmiim neyse.. sonra morarıyo insan .. ama bi gariplik var walla bu ay fiziki olarak

X