Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

bu arada cümleten günüydın demeyi unuttum... gerçi neredeysea öğlen oldu ama idare edin artık...
bir şey eklemek istiyorum bu arada... genelde tüm gebelik planlayan kadınların folik asit kullanması gibi bir eğilim oluştu.. ama bu lüzumsuz....
5in üstündeki anne adayları için geçerli bu.. hadi 32-33 yaşlarında da versinler ama 30un altında hiç gerek yok... nöral tüp defektini önlemek için içiliyor.... çok gerekmedikçe doğal olmayan hiçbirşey tüketmemek lazım bence.... ben folik asit kullanıyorum ama yaşım icabı allah korusun riskli gebelik ve bebek anomalisi ihtimalim genç anne adaylarına göre daha fazla....

canlarım bana müsade biraz işim var.öpüyorum.inşallah öğleden sonra bir aksilik olmazsa giricem öptüm sizleri.

kızar mıyım canım aşkolsun:1hug:
bir baktım kendi kendime yazıyorumkaydirigubbakcemile3 sorayım dedim nereye gitti bizim kızlar diye.kolay gelsin canım.görüşürüz. dikkat et.yorma kendini.

beryalcim salı akşamından beri girmemiştim yine.... geriye dönüp bi baktım ki sende hamişmişsin::)) ohhh ohhhh.... valla bu böyle giderse liste sayısı azalacak yaw... süppperrrr hihoyyyt ayyy inşalllah bu günlerde hamile kalma salgını vardır -tatlicadiarzu- öptüm seni canıımm... şaka bir yana tekrar hayırlı olsun, sağlıklı bir gebelik diliyorum veeee tabiii kiiii darısı başımıza kaydirigubbakcemile2

maatcım hg...nasılsın?

vildancım sende bir anne olarak bize önereceğin ya da hamilelikte şunu yemeyin,bunu içmeyin dediğin şeyler var mı?

cnm kusura bakma çıkmam lazımdı

ben hamişken balığı çok tükettim beyin hücrelerinin gelişimi için önemli olduğunu duymuştum
gazı kaçırılmış maden suyu içtim içinde bolca mineral var
sabah akşam süt ,bir kase yoğurt ,bol bol meyve yedim
şimdilik aklıma bunlar geldi

kola vb içecekler hiç içmedim

cnm kusura bakma çıkmam lazımdı

ben hamişken balığı çok tükettim beyin hücrelerinin gelişimi için önemli olduğunu duymuştum
gazı kaçırılmış maden suyu içtim içinde bolca mineral var
sabah akşam süt ,bir kase yoğurt ,bol bol meyve yedim
şimdilik aklıma bunlar geldi

kola vb içecekler hiç içmedim

sağol canım.bende dediklerini yemeğe özen gösteriyorum.

maatcım hg...nasılsın?

iyiyim şekerim beklemedeyim işte ben de kafamçokkarıştı 2 gündar yumurtlama dönemi falan geçtiği halde kasıklarımda şişlik hissi ve hafif ağrı var... eğilip doğrulurken falan da kasıkta dolgunluk hissi ... bunu çözmüş değilim... adet tarihine de var daha.. onunla ilgili de olamaz... inşallah hayırlara işarettir dicem ama hiç böyle gebelik belirtisi de duymadım....

Selam arkadaşlar bende yeni üyeyüm ama uzun zamandır takip ediyorum. Sizleri tanımıyorum ama çitosun ve beryalin hamileliklerine o kadar çok sevindim ki anlatamam. Aynı duyguları yaşamıştım çünkü 1 oğlum var 4,5 yaşında 1 yıldırda 2. istiyoruz ama olmuyor. Hamile arkadaşlara sağlıkla kucaklarına almalarını nasip etsin Allah.

hergün 1 avuç karışık ceviz badem ve fındık yeyin mide bulantılarınız varsa açlığınızı bastırmal için beyaz leblebi yeyin. Ama çok bulantılarınız oluyorsa süt ve yumurta için çok zorlamayın 4. aydan sonra sultanlık sizi bekliyor.

Selam arkadaşlar bende yeni üyeyüm ama uzun zamandır takip ediyorum. Sizleri tanımıyorum ama çitosun ve beryalin hamileliklerine o kadar çok sevindim ki anlatamam. Aynı duyguları yaşamıştım çünkü 1 oğlum var 4,5 yaşında 1 yıldırda 2. istiyoruz ama olmuyor. Hamile arkadaşlara sağlıkla kucaklarına almalarını nasip etsin Allah.

yeb2004 aramıza hg..sağol canım..güzel paylaşımlarda bulunmak dileğiyle...Allah oğlunu sana bağışlasın.inşallah 2.bebek haberinide en yakın zamanda verirsin.

iyiyim şekerim beklemedeyim işte ben de kafamçokkarıştı 2 gündar yumurtlama dönemi falan geçtiği halde kasıklarımda şişlik hissi ve hafif ağrı var... eğilip doğrulurken falan da kasıkta dolgunluk hissi ... bunu çözmüş değilim... adet tarihine de var daha.. onunla ilgili de olamaz... inşallah hayırlara işarettir dicem ama hiç böyle gebelik belirtisi de duymadım....

inşallah canım inşallah. geçmiş sayfalarda da yazmıştım ama okumamışsındır.geriye sayım başladı demiştin test ne zaman?

hg ablacım bu ay benimde öyle olmuştu hamiş kaldım belki seninde süpriz yapar inşaalah hadi hayırlısıkaydirigubbakcemile5

:eek:
hergün 1 avuç karışık ceviz badem ve fındık yeyin mide bulantılarınız varsa açlığınızı bastırmal için beyaz leblebi yeyin. Ama çok bulantılarınız oluyorsa süt ve yumurta için çok zorlamayın 4. aydan sonra sultanlık sizi bekliyor.

sağol canım paylaşımın için teşekkürler.

Hoşbulduk hakça, Valla bu siteye girdikten sonra incir ve keçiboynuzu kürlerini denemeye başladım daha yeni ama benim adetlerimde çok düzensiz olduğu için tam zamanı ayarlamak zor. Ama dileklerin için teşekkür. Ama şuna inanın sizlerin yazdıklarını okudukça ben o duyguyu yaşadım diyorum.(çok üzülüyordum olmuyor diye) Allah yaşamayanlara mutlaka yaşatsın o duyguyu kimsenin kucağı boş kalamsın

hg yeb2004 çok sağol canım rabbim sanada 2. nasip etsin Şeniz

X