Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

bu kadar erken çıkması imkansıza yakın canım en erken 1 hafta sonra tekrar yap. inşallah hamilesindir.

nese şirine ya pazar memlekete gitces o aralar kaçabilirsem yaptırırım hem birasda vakit geçmiş olur dimi

:roflol: :roflol: :roflol: sırnaşık şey sırnaşık şey allah da seni güldürsün ne diyeyim..:roflol:

nese şirine ya pazar memlekete gitces o aralar kaçabilirsem yaptırırım hem birasda vakit geçmiş olur dimi

canım aslında şuan bişilerle uğraşıp kafanı meşgul etmen daha ii olur memlekete gitmen ii fikir çünkü kendini adapte ettikçe psikoloji etkilenio kafayı takıncada çocuk olayı ertelenio hormon akışın değişio doktorum söylemişti sen şimdi düşünme bebeği memlekete gidip kafa dağıt stres at bigüzel inşallah sonuç ii olcak canım

ya inanın deniorum ama başım arısa ondan şüpelenıorum odaklanmıorum oraya ama hep aklım kayıyo

ya inanın deniorum ama başım arısa ondan şüpelenıorum odaklanmıorum oraya ama hep aklım kayıyo
ayy sorma sonunda sıyıracağız kafayı.paranoyak olduk çıktık..bende öyleyim..başım ağrısa acamı diyom valla..bide 3 gün kaldı adetime..havadan nem kapıyorum inan..:sinifsinif: delikafadulden

ya saolun cidden sizlerde olmasanız kime anlatcam eşim çok takıosun psikolojik olabılr dedi takma dedi

Kızlar ben aŞılama yaptırdımya dr bana nezaman geleceĞımı sÖylemedı nezaman gıdeyımkı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…