Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

haksever resmin super boyle bi tatli oglum olur insallah ve tum arkadaslarimin olsun beklemeyin dilerimmm

Bı BAYAN VARMIŞ 50 YAŞINDA AMELıYAT OLMUŞ NARKOZUN ETKıSıNDEN ÇIKARKEN AZRAıLı GÖRMÜŞ ANA DEMıŞ AZRAıL ÖLCEKMıYıM SÖYLE DEMıŞ AZRAıLDE KORMA KORKMA DAHA 50 SENE YAŞICAN DEMıŞ BUNU DUYAN BAYAN HASTANEDEN ÇIKMADAN ESTETıK YAPTIRMIŞ NASI OLSA 50 YILI DAHA VAR DıYE FORMAT ATMIŞ KENDıNE ÇOK GÜZELLEŞMıŞ HASTANEDEN ÇIKMIŞ BAYANA ARABA ÇARPMIŞ ÖLMÜŞ AZRAıLı GÖRÜNCE HANı 50SENEM DAHA VARDI DEMıŞ AZRAıLDE
KIZ SENMıYDıN TANIYAMADIM ÇOK GÜZELLEŞMıkaydirigubbakcemile2ŞSıN DEMıŞŞŞŞŞŞŞ

MERCAN AYSE KAÇARMI BıZDEN BE HEYT KOÇUM HAVADA KARADA YAPCAZ ADAMLARI HE KAÇÇAKLAR BıZDEN ARTIK HOŞ ONLAR HALıNDEN MEMNUN NEYSE ÇAKTIRMA BEN BUGÜN YAPAMADIM GECE GEMLıKTE GÖRÜMCEMDE KALDIM SABAH GELDıM ADAM KAHVALTI YAPTI CUMAYA CUMADAN GELDı ıŞE GıTTı VARDıYELı BENıMKıDE YANı KAÇTI ELıMDEN AMA GECE YAKALARIM BENDENDE KAÇMAZ ıĞNEYı BEN YEDıM YUMURTALARIDA YAPTIM KOCA HAPLARIDA ıCıYOOM ONUNDA GÖREVı BBBUUUUUU kaydirigubbakcemile3

Acrınsu nolmuŞ nolmuŞ bırı bzı kekledımı aı aı mı olduk

ya arkadaşlar benım adetime 8-9 veya 10 gün var nese bugün merakımı gıdermek için test yaptım tek çizgi çıktı daha erken olduğu içinmi öle çıktı yoksa bebiş yok diemi bukadar erken belli olurmu lütfen cvp tek çizgiyi gördüğümden beri çok mutsuzum demekki bütün belirtiler iltihaptan dolayımış istifra etmemde midemi üşütmüşüm :çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…