Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

canlarım gecmişi okursanız analrsını ben rahatsız oldugum bi konuyu dile getirdim ayrıca güzellikle anlattığıma inanıyorum kimsenin hava attıgını düsünmüyorum zaten sadece zoruma giden laf bazı arkadaslar gibi psikolojik olmasın diye lafında küçümseme oldugunu hissettiğim için söyledim ben cıkıyorum byyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy bende girmem kolay kolay artık zaten

arkadaşlar sakin olun lütfen. kimse kimseye birşey demiyor aslında yanlış anlıyorsunuz birbirinizi. meleksen belirtileri gördüğü halde kendinden şüphe etti belirtiler piskolojik olabiliyor diye inanamadı. belirtilerin piskolojik olabileceğinide burdan öğrendi.o sadece bunu belirtiyor ve hergün hepimiz için dua ediyor. ben aramızda kimsenin birbiri için art niyet taşıdığını düşünmüyorum. 2. söylediğin şeyide ben üstüme alınıyorum o zaman benimde ilk ayım. bu topik hamile kalmak isteyen herkese açık diye biliyorum 1 gündür bile olsa. çünkü burdan bir şeyler öğrenmeye çalışıyoruz. bilgilenmek için illa başımıza birşey gelmiş olması gerekmez. hassassınız biliyorum ama lütfen alınmayın.

canım çatlatma iğneni ilk kez olduğundamı hamile kaldın bende oldumda

yer onu teyzesi beryalcim benimde görümcem hamile 7aylık onunda erkek oğlan senesi bu ucundan bende yakalarım inşallah sene bitmeden zemuszemus

ya benim bu ay çok büyümüştü yumurtam 27,8 ne olcak şimdi 3 gün kaldı adetime..laelaelaelaelae
bu kadar büyümesinde bi sakınca varmı peki bişey dedimi dr
inşallah hamilesindir canım Allh sizlere hayırlısını nasip etsin

osmaniye canım sen neden olmadık insanlarla muhatap oluyorsun bitanem değermi sinirlerni bozmaya çoçukla çoçuk olmaya bırak yaa bırak allah yukarda ne olup ne bittiğini görüyor hem ben sana ne dedim çık topikten dedim demi neden kendini üzüyorsunn yaa
hem olmuyorsada kime ne yaaa onların olmuş baksınlar işte bebeklerine
kısırsak kısırız psikolojikse psikolojik kimseyi ilgilendirme biz psikolojik olarak halilelik te yaşarız bilemem nede bu bizi bağlar dinlemek istemeyen gider bukadar basit ben nasıl onları dinlemek istemiyor ve gidiyorsam onlarada güle güle

osmaniyemm cnm diğer topişte buluşuruz
orda bebekten hiç bahsetmiycez diye anlaşmıştıkyaa kaydirigubbakcemile5

yaaaaa evet o konuda ilk ay konusunda özür dilerim herkesten ama canım ben güzellikle yazdım bu sekilde acıklama yapsaydı zaten ben alınmazdım ikinci mesajına sin,irlendim bizde perişan oluyoruz her ay bende bilgi almak için giriyom buraya

bakın nohutcum bana rep vermiş bende onu öpüyom Şeniz siz vermiyosunuzki sizide öpüyüm

scuba sende mi hsmişsin hamişlerde olsun burda tecrübelerinden yararlanıyoz yawww hamişler bbbbuuurrddaaa kkaallıınn bbbiiizzee yyoolldddaşşş ssıırrddaaşşş aarrkkaaddaaşş oollluunnn eemmmii

beryal kızım olursa oğluna vercem senin gibi bi kayın valdesi olsun almazsa zorla veririm bende zemuszemus

yorum yokkk ben çekiliyorum bende şu iki gundür en hassas döenmdeyim osmaniyeyi çok iyi anlıyorum ama yorum yapmayacagımmm maleseff

kısslar tansiyonum düştü yine kendimi kötü hissediyorum gidip ölçtürim çıkıyorum kendinize iyi bakınn iyi sohbetlerr duaa edin kıslarr yarın songün inş. adet olmam :Saruboceq:

yaww repinizde akrepmi var
küp küp rep biriktiriyonuz dağıtınsana yaaaa
önce benden başlayın please

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…