Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

osmaniyecim beni cok sinir etin su an 2 defa soyluyorum cunku hep soruyo arkadaslar nerden anladin nasil beliritin oldu ben meragima anlatmiyorum soruyolar cevapliyorum cnm ben hamileyim ne mutlu bana esime baskasini mutlu etmeye bilir sormaya bilirler ama arkadaslar ogrenmek istiyo soyluyorum cnm understand me :uhm:

slm hanımlar nasılsınız
bugün dr randevum vardı benim yumoşlar 18 mm olmuşlar gene bakalım yarın çatlatma iğnesini vuruncam hadi hayırlısı baklım

hayırlısı olsun canım bende çatlatma iğnesiyle hamile kaldım .
ovitrelle ile.

saol beryal teşkür ederim en kısa zamanda yukarı terfi ederim inşallah

ben sana bagırmadım ayrıca oram buram agrıyo diyenlerin içinde bende varım tmam hayırlı olsun allah analı babalı büyütsün ama bizde bilerek psikolojimizi bozmuyoruz bi sürü tetkikten geçip tedavi oluyoruz tedavi sonuc vermeyince üzülüyoruz buda bizim en dogal hakkımız ayrıca madem ilk ayda hamile kalak biliyodun böyle bi topiğe niye basvurdun evet üstüme alındım cünkü bizim yasadığımız duyguları kimse bilemez

slm hanımlar nasılsınız
bugün dr randevum vardı benim yumoşlar 18 mm olmuşlar gene bakalım yarın çatlatma iğnesini vuruncam hadi hayırlısı baklım

canım yumurtanmı çatlamıyor o yüzdenmi iğne yaptırıyosun benimde yumurta çatlamadığı için 33 mm folikül kisti olmuştu adet olduğum için geçmiş

abyosun ne güzel olur benim eşim 3 vardiye çok yanlız kalıyom yanıma bi kız arkadaş yada beni korucak küçük bi erkikim olsa keşkem
vidangel saol ablacımj ama biliyosun insan umutlanıyo elde değil
evet cnm keşke umutlarınız boş çıkmasa allah herkesin gönlündeki güzelliği verse cnm
valla üzülmeyin diye söyledim
ben 1 sene ilk kızımda tedavi 2 senede bu ikinci bebek için tedavi gördüm ve her ay umutlanıp her ay adet olmanın ne demek olduğunu iyi biliyom cnm
hamile kalınca sevincide bi o kadar büyük ve güzel oluyo cnm
ben bi kere yaşadım darırı size inşallah allah tatırsın bu duyguyu
arkadaşlar ooooo resimleri nası eklediniz yaw banada sölin hayalimdeki bebişimin resmini koycammm da
cnm kullanıcı paneline tıkla
sol tarafta avatarını değiştire tıkla
gözat a bas şeç kendi pc nden resmi

yananı allah görüyo yafriii sırnaşık şey biz ne çekiyoz kanımız damarlarımızda donuyo valla

anladım canım anladım ben seni sinir olasın diye söylemedim ayrıca paylaş burası paylaşmak için baskalarını rencide etmen için değil

cisem ilik işte bekliyoz resim konusunda biri yardımcı olsun yaw nolurrr çok özendimde:) meleksen üzme yigenimide kendinide hayatına sadece olumlu pozitif duyguları al sen artık annesin mutlu ol bebeğinde mutlu olsun moral öpücüüüü öööööppptttüüümmm

şşştttt hava atmayın bakıyım hamişler bizde hamiş kalacaz göbişimiz bizimde şişecek :roflol:

kızlar regl olmaya yakın göğüsler ağrıyo ya hamile kalanın da şiddetli mi ağrıyo hafif mi acaba bilen varmı :uhm:

ayy cnm nohutumuz güle güle yatsın yeni mekanında :1hug:
teşekkür ederim canım
beryal nohutun odasının resimlerini ekle tamammı
tamam canım eklerim
selaaaaam kızlar bebek işini erteledik hayırlısı bakalım diyete girip zayıflayacagım karar verdim
hayırlısı olsun canım
abyosun+, bilgen35, DuYGuS3Li19, hlymms, huzeyfe, meleksen, PinkRose, scuba, vildangel+ bu arada kızlar hepinize merhaba
merhaba canım nasılsın
seeeelaaaaam kızlarrr !!!
selammmmmmmmmmmmmm
abyosun, bilgen35, Duru_, huzeyfe, mavi_qozlu, meleksen, nilaykisir, osmaniye80, scuba, vildangel+, yeb2004 herksese neşeli günler...opuyorumnanaktan
bizde seni öptük
slm kızlar nasılsınız görüşmeyeli isiniz inşallah .

selam canım iyiyiz sen nasılsın

hayırlısı olsun canım bende çatlatma iğnesiyle hamile kaldım .
ovitrelle ile.

selam canım bende çatlatma iğnesi oldum 14 gün geçti üzerinden bekliyorum fakat adet olacakmışım gibi ağrılar oluyor normalmi sendede olmuşmuydu birde sen ilk çatlatma iğnendemi hamile kaldın.prengly idi benim iğnenin adı inşallah hamileyimdir:CüvCüv::Saruboceq:

saol osmaniyecim sinirime aglatin beni afedersin sanami sormam lazim di bu topige uye olmak icin ben londradan geldidm burda hic arkadasim yokktu onun buraya uye oldum anladin mi arkadas buldum kendime diye ama bulamamisim galiba topige artık gırmicem iciniz rahat olucaksa hamisim ama kimseye hava atmadim da bebeyin iyi oldugunu bilmiyorum oyle dusunuyorsaniz allaha birakiyorum sizi artık girmicem scuba cnm benle msn den konus bu yazimi okuyosan su an ne piskolojideyim pekibiliyomusun sen osmaniyecim sana sinirime bile bak goz yaslarimla agliyom hamile olursun en yakin zamanda dilerim beni anlarsin bye kızlar hepinize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…