Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kızlar resmim nası büyük halinede bakın çok komik ona baka baka onun gb çocum olcak inş duvar kağıdıda o heryerde o

slm hanımlar nasılsınız
bugün dr randevum vardı benim yumoşlar 18 mm olmuşlar gene bakalım yarın çatlatma iğnesini vuruncam hadi hayırlısı baklım
ya benim bu ay çok büyümüştü yumurtam 27,8 ne olcak şimdi 3 gün kaldı adetime..laelaelaelaelae

kızlar bişi sorcam regliye 10 gün kala çalışma yaptık bu ay regl olmayıp hamiş olma durumum ne derecedir sizce bütün kızlardan bilgi isterim :kedi:
canım adet olduğun günü 1 diye say 10 uncu ve 22 inci günler en yoğun günler.bu günlerde ilşkide bulunursanız şansınız daha da artar.
slm güzel bayanlar nasılsınız bugüün bakalım
iyiyiz canım sen nasılsın .
canım fazla ümide kapılma sonra çpk üzülürsün adet günün gelsin hatta 3 gün geçsin .hala adet olmazsan idrar testi al ev de yap .sabah ilk idrarınla ve aç karnına en net sonucu alırsın .
saol beryal teşkür ederim en kısa zamanda yukarı terfi ederim inşallah

ne demek canım .hayırlısı olsun

meleksen abartma istersenn tamam sende iyi hissetmiyosun belki kendini ama sakinn ol önce sonra sağlıklı düşünürsün zaten

hayırlısı olsun canım bende çatlatma iğnesiyle hamile kaldım .
ovitrelle ile.
banada ovitrelle verdi geçen ayda yaptırmıştık ama hayırlısı demek
canım yumurtanmı çatlamıyor o yüzdenmi iğne yaptırıyosun benimde yumurta çatlamadığı için 33 mm folikül kisti olmuştu adet olduğum için geçmiş
canım dr çatlıyor veye çatlamıyor diye bişey demedi Allah a şükür bende kist falan oluşmadı tabi şimdilik

slm herkese kızlar hepnizi öpüyorum ay neler oluoyr ya nie bu kadar büyüdü olay yazılanları okudumda osmianiyceim ne oldu toprağım ya

meleksen pire için yorgan yakma diye bunA DERLER DU BAKALIM HAMıŞ HORMONLARI HEMEN ELE GEÇıRMESıN SENııı AA ÇEKERıM KULAKLArınızı bak barışın baakkıımmm hhhıııı lmaz: kortunuz dimi barışın hadi mubarek gün

canım ne oldu yaaa aranızda ne oldu böyle..ağlama canım benim..biz seni kaybetmek istemiyoruz..:teselli:

ben senin hamileliğinede bişe söylemedim zaten hepimiz sana kucak actık seni terslemedikki ben rahatsız oldugum bi konuyu güzel bi dille sana belirtim ama sen bana sinş-irlendiğini söyledin ayrıca hepimiz bi amaç için burdayız meleksen senin bizi kücümsemende benim zoruma gitti sen biliyomusun her gece benim neden bebeğim yok diye gözyası döktüğümüzü her ay bi umutla bekleyip acaba olmıcakmı korkumuzu biz bilerek hamlelik belirtisi olabilirmi diye sormuyoruz umutlkarımızı yasatıyoruz ben oram buram agrıyo acabamı demekten cok memnun degilim ama umut umutt işte cok acı ama teselli psikolojikte olsa ben kırmak için söylemedim bende kırıldım onu dile getirdim

ya kızlar bende olayı anlamadım ama helal olsun sanalda bile kavga ediyoruz barışın bakalyım küslük olmaz cuma cuma burda herkes kardeş gibi kimse kimseye hamileliği için hava atmaz ben eminim kimsede böyle bişey düşünmemştir burada ne içöin savaş veriyoruz hepimiz alah hepimize nasip etsin o duyguyu

ah beryalcim ahh o testlerin uzmanı olmusun aç kar nınada ilk idrarlada tok ta onuncu idraralada hep tek çizgi bu sever yapmıcam test mest doktordan öğrencem o ana kadar ümidim olsun dimi ama bu arada sen hamiş mişin tebrikler kaç aylık

meleksen ve osmaniye80 kızlar lütfen ama ayıp oluyo.
birbiriniz kırmayın .hem bakın bu topik tartışma yeri değil unutmayın .şimdi bu yazacaklarınma da kızacaksınız belki ama ben sizin ceza almanızı istemem .tartışmayın lütfen .
yanlış anlama oldu sanırım .uzatmayın artık.
topik kapanır ama böyle yaparsanız.

haydi lütfen barışın .yada özelden konuşup anlaşın .

evet hamileyim canım 6 aylık. bebişim erkek teyzesi.

bilmiyorum sanıyorum ki aynı adet günümdeki gibi ağrıyo hamile olanların da ağrırmış ama fazla diil öyle duydum :sm_confused:kafamçokkarıştı

evet cnm benimkiler çok hassaslaşmıştı hamile kaldığım ay
sonraları adet olacağım zaman ve ymurtladığım zamanlarda ağrımaya başladı
valla kafam karıştı ben hamile kalsamda anlamam şimdi

ayıp ediyon sanal kavgada üstüme yok kııııs
sanal saç yolarım sanal tokat atarım kaydirigubbakcemile :mymeka:
şaka biyanada gerçekten iş fazla büyümesin kızlar
ben osmaniyeyi çok iyi anlıyorum
bazen alıngan bi saatimde bende bu bebek muhabbetinden alınıyorum
kendimi kısır tafık gibi hissediyom :umursamaz:

bu arada cumanız mubarek olsun allah bu mubarek günlerin hürmetine bize hayırlı sağlıklı evlatlar versin inşallahhhhhhhh aaaammmmmmmmmiiiiinnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…