Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

vildan osmaniye o öteki topik te neyin nesi yapmayın ama ilterçakır çıkcaksan çıkta niye yangın a körükle degilde alev topuyla gidiyosun lütfen burda sitres atıyo herkez birbirini dinliyo yapmayın lütfen
cnm orda bebek konuşmuyoruz biz
eğlence amaçlı bi topik gelirsen bekleriz bi ara link atarım sana kaydirigubbakcemile5
vildan ben rep veremiyorum yaaa kuzuruma bakma şeker
canın saolsun yafriii bi ara tekrar dene :lepi:
ben herkese veriyorum da sana gelince rep veremiyorum niye anlamadım :sm_confused:
CADIARZU bilemiyom bana bişeymi yaptılarki acaba
canım inşallah allahım emeklerini boşa çıkarmasın
adet belirtisi gibi geldi bana ama yinede allah büyüktür belirtiler çok yakın oluyo birbirine benziyo
göbek çizgisi hamileliğin ortalarında çıkıyo cnm en başında çıkmaz
vidangel ekşın he tuttum bu lafı fotodaki sen misin bide vazgeçilmezim tekim onu nası yazıonuz nerden yyaaannnniiiii :bbo:

cnm kullanıcı panelinden profilini düzenleye gir altlara doğrı kişisel rütben var ordan istediğini yazabilirsin

canım ben yine söylüyorum kimseyle küs degilim ben onu anlıyorum oda bizi anlayıp rencide etmesin lütfen biz psikolojimizi bozalım kendi bozmamış saglıklı saglıklı yasasın kib canım sende arada kaldın yine söylüyorum kimseye küsmedim alındığım bişeyide dile getirmem en doğal hakkım herhalde

scuba kimse kırıstmıyo lütfenn arkadaslarrr lütfen diyorumm her bi sölediğinizz yanlış anlaşılıyo birazda düşünürek yazın rica ediyorumm

mercance iğne mi oldun sende niye 15gün beklion
vidangel eltilerine bbbbeeeennn ttteekkk çççooccuukkttaann yyaannnaayyıoıımm de havan olsun canım bu arada bi akrabanın lafı ayıdan post eltiden eltiye dost olmazmış hihoyyyt istisnalara lafım yok kimse alınmasın ama iyiki eltim yok ben çok sevgi kıskancıyım

aynı şekilde bende rahatsız oldum arkadaslarr söleyimm evet meleksen arkadasımız su ara biraz fazla kırdı o yusden bende çok kırıldım acıkcası bende artık gelmeyecegimm herkesten özür ama böle olsun istemedim ilter patlamasa ben patlayacaktım ama osmaniye patladı ve olay böle gelişti

burçinnnnnnn kader arkadaşım varmı bir belirtiiiii

ya ben meraktan ölcem yaaa geçermi 15 gün

sorma tatlım yaa geçmiyor..benim yarın adet günüm aslında ama dr perşembe yap test dedi..daha 1 hafta var ve deli olcam..biliyosun salı günü çift çizgiyi gördüm ben kanda da 29,17 çıktı ama hamile değilmişim meğer çatlatma HCG hormonuymuş zaten testi yanıltmış o yüzden ve iğnenin etkisi 10 gün ila 2 hafta içinde geçiyomuş..dün 1 hafta doldu..artık pazardan itibaren hergün bi test yapıcam yaa dayanamıyorum (

cnm valla bişey söyleyeyimmi
bence hamile kalamayan kalacakmı kalamayacakmı onu bilemeyen her ay adet olup her defasında yıkılan arkadaşlarımın pisikolojisi daha kötü bence
hem maddi hem manevi biz çok sarsılıyoruz
arkadaşta hamile kalmış ne güzel allah kucağına almayıda nasip etsin
bizde kalamıyoz allah bizede nasip etsin
ben kimseye çok görmüyorum çünkü çok hassas bir konu
ama dediğim gibi olmayınca ne demek olduğunu iyi biliyorum
saolasın cnm yaa bensana rep vermek istiomm ama olmuyorrr anlamadım ki..
cnm başkalarına ver sonra bana verirsin :))
yeniden hortlattım rep meselesini sırnaşık şey

hasevercim canım hem ganolf hemde bide çatlatma iğnesi vuruldum bide pazratesi aşılama yapıldı:)) inşallah bakalım artık

şu gelmeyeceğim lafını bırakın lütfen kızlar :mymeka:
başka yerde toplanırız olmazsa ama gelin güzel şeylerde paylaşıyoruz cnm
bizi bizden iyi kim anlar

ilterçakır saol açıklamaların içöin ben geçmişi bilmiyorum bikaç gündür burdayımda bilmiyodum yani ondan öle dedim neyse pardon
şu rep nese banada sölin yaw

beni burda tanıyan cok arkadasım var ben bu zamana kadar bi kişiyle bile kavga etmedim agzımı acmadım ama küçümsendiğimi hissettiğim için böyle oldu burdan ayrılırsak belenay cok üzülecek onu üzmek istemiyorum arkadaslar burdayız herzaman müdavimler olarak ayrılmayalım sahip cıkalım topiğimize byyyyyyyyyyyyyyyyy ben bi cıkamadım yyaaaaaaaaaaaaa

yanlış anlama cnm eşimin dayısının gelinleri onlar benim eltimle aram çok iyi maşallah
onlarlada aram iyide işte biraz hava atmayı severler
bende o yüzden hiç gitmek istemiyom

yarın kangala gidiyorum bebek görmeye
iki elti peşpeşe doğum yaptı
kesinnnn bana hava atacaklar istemiyodukta oldu diye :roflol:
benimde onlara hava atmam lazım :jeyyar:
al kızını git eltinlere..ayy siz yenimi yaptınız ben yapalı çok oluyooo dee..delikafadulden biri veren aallah ikinciye de verir canım..allah kızına uzun ömür versin.. zamanı gelince yenideen olcak ben inanıyorum..:ecrin_bebek:

kız vildan sanki repin azda biz napalım kız gerçi çok şükürrrr özel üyeyiz ama :)))zemuszemuszemuszemus

üfff valla bizde ne zaman dır korunmuyoruz eşimle bu ay bebek olur inşallah ama adetime yaklasık 10 gün falan var hiç zaman geçmiyo ikidebir aklımdan test yapmak geçiyo

evet evet önce ben yaptım desin zemuszemus:roflol::roflol::roflol:

hehhe inşallah cnm ben diyodum zaten aralarını 10 yaş yapacam diye
daha 1 senem var az daha sürtüyüm ağız tadıyla
kız vildan sanki repin azda biz napalım kız gerçi çok şükürrrr özel üyeyiz ama :)))zemuszemuszemuszemus

cnm göz doymuyoki naparsın
ama kimsede vermez olduydu yaww :1closedeyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…