Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

selaaaaam kızlar bebek işini erteledik hayırlısı bakalım diyete girip zayıflayacagım karar verdim

iyiyim cnm teşekkür ederim sen nasılsın Şeniz

hoşgeldin Şeniz

kızlar benden az önce leke geldi ben adet oluyorum heralde hihoyyyt alkisalkisalkis :teytey: :dance: :içelim:
iyiyim canım..seni gördüm daha iyi oldum valla..adet mi oldun canım..umarım benim gibi ağrılı oluyordur..her ay bıkıyorum ağrı kesici yutmakan inan..:bbo: benimde yakın günüm ama hazırlıklıyım her daim..sositososito

selaaaaam kızlar bebek işini erteledik hayırlısı bakalım diyete girip zayıflayacagım karar verdim
hoş geldin canım..hayırlısı güzelim ne diyelim...eğer fala kilon varsa önce onları halletmen daha iyi olur tabi..valla bende biraz fazlalıklarımı vercem yaz geldi yaaa denize girmek istiyorum denizi taşırmadan....hihoyyyt

hoşgeldin cnm
iyi yapmışsın valla bende zayıflıyorum
şöyle manken gibi salınıyım bi düğünde :teytey:

allah iyilikler versin cnm
genelde sancılı oluyorum ama ilaç içmiyorum cnm papatya çayı kola ballı sütle falan birazcık hafifletiyom :icecream:
piskopatım ben acı çekmek hoşuma gidiyo Çok üzgünüm çoook

abyosun+, DuYGuS3Li19, hlymms, scuba+, vildangel blm kıslar nasılsınız bende kanıyorum öyle mutlu mutlu

dünden içimde bişeyler kopmaya başlamıştı zaten daha çok acısın
yaww şöyle bi kıvranmayı yerimden kalkamamayı özledim haa

abyosun bugün kanamam arttı artık saat 4.30 da doktorda randevum var bakalım artık kedaviyi ocağa kadar erteliyeceğim

hosbulduk canlarım evet fazlalıklarım var boyum 1.71 kilom 75. 10 kilo vermek istiyorum sıkı diyete girecem balkalım hayırlısı

ahhh canımmm benim acı eşiğim çok yüksektir ağzımdaki dolguları bile morfinsiz yaptırırım ama şu her ay ki sancı malesef ki dayanılır gibi değil..ne bitki çayları ve de sıcak su torbası işe yarıyor..ilaç almadan kıvranıyorum..allahtan ilaç içince adetim kesilmiyor..ablam içemez ağrı kesici adeti kesiliyor.
abyosun+, DuYGuS3Li19, hlymms, scuba+, vildangel blm kıslar nasılsınız bende kanıyorum öyle mutlu mutlu
canım merhaba..iyiyim sağol..sen nasılsın..

abyosun+, bilgen35, DuYGuS3Li19, hlymms, huzeyfe, meleksen, PinkRose, scuba, vildangel+ bu arada kızlar hepinize merhaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…