Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

beryalcim çok düşmüşüm ya 165. sıradayım bekle bekle gelmezki artık:1rolleyes:bide alttaki resmi nasıl değiştire bilirmisin sen bana

günaydın herkeslereee...

Arkadaşlar ben sadece 3-4gündür okuyorum yazılarınızı.Gizem ben.
Ya nedense burda aynı psikolojide arkadaşları görmek biraz güç veriyor sanırsam.Tek olmadığımı görüyorum.
Ne yazıkki şu an regl oldum hamilelik isteğim yine bi sonraki aya kaldı.Ama tuhaf bişey var sadece 2 gün oldum ve şimdi artık çok azaldı bitme noktasına geldi.ben en az 6 gün olurdum.Kötü bişey değildir değil mi sizce?

herhangi bir ilaç aldınmı tatlım

slm cnm bende bu ay cok umutluydum bende adet gordum bı dahakı aya ıns

scuba cnm nasılsın annenı ozledın galıba.bılıyomusun ben 4 ay oncesıne kadar annemle karsılıklı daırelerde oturuyodum:)

Hayır almadım hiç bir ilaç, belki hamileyimdir diye ilaç içmiyorum kaç aydır aynı

ama bazen olabilir sanırım mevsimsel filan.Bişey yoktur heralde.çok sağol ilgin için canım.

evet bidahaki ay umarım güzel haberlerimizi veririz.Senin adın gibi Relax olmak lazım aslında.Görüşmek üzeree :)

scuba cnm nasılsın annenı ozledın galıba.bılıyomusun ben 4 ay oncesıne kadar annemle karsılıklı daırelerde oturuyodum:)

valla 2-3 saatlik bile olsa hergün atlar giderdim. genede gidiyorum. geçen ayın 19 unda döndüm en fazla 3 ay görmeden durabiliyorum. gittim mide 20 gün kalıyorum valla. dediğim gibi yakın olsak en mutlu ben olurdum. ne şanslısın yaaa sevindim senin adına

Hayır almadım hiç bir ilaç, belki hamileyimdir diye ilaç içmiyorum kaç aydır aynı

ama bazen olabilir sanırım mevsimsel filan.Bişey yoktur heralde.çok sağol ilgin için canım.

test yaptın mı peki üstüne görmüş olabilirsin. ihmal etmemek lazım. birşey değil burda hepimiz birbirimizin yanında olmaya çalışıyoruz. hoşgeldin bu aradaa.s.

kızlar ya yumurta catlatma ıgnesını ne zaman yapıyolar adetın bıttıkten kac gun sonra
canım adetin 4 üncü günü kontrole gidiyorsun ve doktor 3 gün sonra yine çağırıyo yumurtaların gelişmişse yani çatlayacak kadar gelişmişse hemen çatlatma iğnesi vuruyor .ama bu zaten adetin 12 yada 23 üncü güne denk geliyo benim 13 üncü gün vurulmuştu.
kızlar eşim testi getirdi. yaptım şimdi. erken geldi oda dayanamadı. 5 dk. bile beklemedim. hemen 1 dakika içinde iki tane kırmızı çift çizgi çıktı hamilemiyim şimdi ben.
canım benim tebrikler.
allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:
umut listesine beni de ekleyin...
hemen ekledim canım

canım benim nasılsın .kızımız nasıl.
çok ösledik sizi.
kendine iii bak bizi unutma tatilde.:gitme:

test yaptın mı peki üstüne görmüş olabilirsin. ihmal etmemek lazım. birşey değil burda hepimiz birbirimizin yanında olmaya çalışıyoruz. hoşgeldin bu aradaa.s.

hayır yapmadım test.cesaret edemiyorum pek üzülmek istemiyorum.Bir de ben de mide bulantısı gibi ya da herhangi bir belirti de olmadı.Yoksa şüphelenirdim.Keşke öyle olsa ama o zaman sadece lekelenme olmazmı bende iki gün baya kanama oldu diyebilirim ve birden kesildi.neyse belki cesaret edersem yaparım yinede dedğin gibi ihmale gelmez.Tekrar çok sağol yardımların için.Bişey olursa haber veririm :)

kızlar bu ısmınızın altındakı resımlerı tıckersten bende yaptım ama bu sayfaya yapıstıramıyorum nasıl buraya ısmımım altına koyacagım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…