Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

merhabalar sıze bır sorum olucak arkadasım ıkı aydır adet gormuyo ıdrar testı yaptı negatıf cıktı gebelık yok.cok koyu kahve sıyaha yakın akıntı geldıgını soyledı cok az mıktarda .neden acaba nedır bılen varsa cvp larsa sevınırım
bunun nedenini buradan öyle söylemek kolay olmasa gerek,bir kan testi yaptırsanız emin olurdunuz gebelik yoksada bir dr.a görünürdü
slm kızlar nasılsınız sizlere bişey sormak istiyorum kızıma isim bulduk mina sizce nasıl...

Anlamı

1. Camın ana maddesi. 2. Liman, iskele. 3. Gökyüzü.

Köken : Arapça

kulağa hoş geliyor :1rolleyes:

merhabalar sıze bır sorum olucak arkadasım ıkı aydır adet gormuyo ıdrar testı yaptı negatıf cıktı gebelık yok.cok koyu kahve sıyaha yakın akıntı geldıgını soyledı cok az mıktarda .neden acaba nedır bılen varsa cvp larsa sevınırım

emin değilim tabiii ama çıkolata kisti olabilir bi araştırsın belirtileri tutuyormu diye. en kısa zamanda da bidr a görünsün

benim bebisim erkek olursa ya mete yada metehan koycagiz esimle kıza da belen veya merve gibi guzel bisi istiyorum

çok sevindim.. ben de dün scuba ya sormuştum limoonn dan haber alan var mı diye,büyük ihtimalle pozitif çıkar diyordum içimde.. :smiley-cool: kan testi de pozitif çıkıcak merak etme!çok sevindimmmmm :teytey:

evet canım okudum yazdıklarını ve beni unutmamana çok mutlu oldum. inşallah yarın kan testide pozitif çıkar yarın memlekete gidiyoruz. dönüşte sonucu size yazarım tekrar.

X