Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

soğan suyu kaynatmıştım onu içiyorum şu an eşim henüz gelmedi o gelene kadar madem aç oturcam suyumu içeyim dedima.s:kahve:

kızlar herşeye çok az kaldı benim için ama zaman geçmek bilmiyor..haftaya perşembe kesin belli olacak hamile olup olmadığım, haftaya cumartesi de KPSS var..deli olacağım kızlar zaman geçmiyor..yerimde duramıyorum..hiç bir şey yapamıyorum..içime fenalık geldiiiiiiii..

benim eşim geldi de gitti bileeee..bizim pastanemiz var bursada gece 1e kadar açık..eşimin gelmesi 2 yi buluyor biliyor musunuz?

soğan suyu kaynatmıştım onu içiyorum şu an eşim henüz gelmedi o gelene kadar madem aç oturcam suyumu içeyim dedima.s:kahve:

canım ben onu denedim tadı çok kötü öğürüyordum resmen
bi kür var ballı polenli bişey onu bi okusanaopuyorumnanaktan

benim eşim geldi de gitti bileeee..bizim pastanemiz var bursada gece 1e kadar açık..eşimin gelmesi 2 yi buluyor biliyor musunuz?
Oh ne güzel meslektaş sayılırız bizimde ekmek fırınlarımız var .
bana 1 dilim çikolatalı pasta göndersen çok severim de cokacimcoook
Bende sıcak ekmek simit vs.. gönderim bacım hihoyyyt

aaaa senin eşinin de çalışma saatleri düzensizdir durucum :KK43:( yoksa siz de karadenizli misiniz?

yok canım çalışma saatleri düzenli benimkinin o daha çok idari işlerle ilgileniyor valla bir tarafımda karadenizlilik var ama o eşim tarafında değil annem karadenizli a.s

yok canım çalışma saatleri düzenli benimkinin o daha çok idari işlerle ilgileniyor valla bir tarafımda karadenizlilik var ama o eşim tarafında değil annem karadenizli a.s

hımm anladımm karadenizliler ya müteahhit olur ya da pastacı fırıncı der de eşim ordan aklıma geldi:))

peki kızlar ben çıkıyorum artık birazcık ders çalışıyım..geçmiyr zaman:KK43:(

hımm anladımm karadenizliler ya müteahhit olur ya da pastacı fırıncı der de eşim ordan aklıma geldi:))

peki kızlar ben çıkıyorum artık birazcık ders çalışıyım..geçmiyr zaman:KK43:(

allah zihin açıklığı versin canım opuyorumnanaktan

kızlar iyi akşamlar umarım herkes iyidir. birkaç gündür giremiyorum gelişme var mı? annem burada biraz ev işleriyle uğraşıyoruz. haftasonuda izne çıkıcaz 3 haftalığına. kısmetse dönünce görüşürüz kendinize iyi bakın. görüşmek üzere...

merhabalar sıze bır sorum olucak arkadasım ıkı aydır adet gormuyo ıdrar testı yaptı negatıf cıktı gebelık yok.cok koyu kahve sıyaha yakın akıntı geldıgını soyledı cok az mıktarda .neden acaba nedır bılen varsa cvp larsa sevınırım

slm kızlar nasılsınız sizlere bişey sormak istiyorum kızıma isim bulduk mina sizce nasıl...

X