Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

scuba fistk ben yatim benim bebis dinlensin uyukum gelldi uyuku 2 gundur asiri fazlalasti bende

bende duydum canim bu kürleri bi yakinim denemis adeti duzene girmis yani hic yoktan yine iyi faydasi var galiba
yapsammı acep yaaa daha ilk denemede böyleysem sonrasında nolurum hiç bilmiyorum.temmuza iyi çalışıcam ama bu bana ders oldu:bbo:

kızlar gecen ay bende 1 hafta incir kuru yaptim tarcin ictim cayi esime iliskiden once kahve icirdim spermler hareketlenirmis diye bol meyve yedik cok vitamin niyetine

kizlar ben yeniyim daha valla basladim yazmaya
bende 8 aylik evliyim neden bilmiyorum birden bi cocuk istegi düstü icime ama denememize ragmen hala olmadi bi sorunda yok ikimizde cok sukur ne yapacaz bilmiyorum

kızlar gecen ay bende 1 hafta incir kuru yaptim tarcin ictim cayi esime iliskiden once kahve icirdim spermler hareketlenirmis diye bol meyve yedik cok vitamin niyetine
canım ya uykun geldi seni tutamam ama bana anlatırsan en kısa zamanda ayrıntısıyla çok sevinirim.bebeğinde sende Allaha emanet olun

tesekkür ederim canim valla benim zamanim bol umarim güzel arkadasliklar kurariz ve dileklerimiz gercek olur

canim 6 inciri kuuk kucuk kesip klorsuz suda kaynatim 20 dakika sonra ictim bir hafta tabi hep hergun zate yaptim kendime tarsinli cay ictim bazen esimle liskiye giricek zaman tv izlerken kahve icirdim sert olsun spermler hareketlenir mis bazen sabahlari iliskiye girdik sabah spermler cok kaliteli olur mus diye boyle oldu vala gecen hafta derin temizlik yaptim allah bebisimi koruuuudu vala cok yordum kendimi

yapsammı acep yaaa daha ilk denemede böyleysem sonrasında nolurum hiç bilmiyorum.temmuza iyi çalışıcam ama bu bana ders oldu:bbo:

bende hic bi sorun yok iki defa gittim dr ama bi deneyim dedim kürü ama bi garip etti beni bi gunde bayagi etkiledi o yuzden bidaha icmedim valla sen bilirsin

bu ay doktora gittim kontrole ve çok şükür her şey normalmiş.ilk kez denedik bu ay tatlım hani bir gün yumurtlama gününde o da ama ben niyeyse ümitlenmişim işte

o zaman erken birşeyler kullanmak için yumurtlama günü çalışmak için çoğunlukla geç oluyor.bir gece öncesi yada sabahı daha uygun çünkü yumurtanın ömrü 12- 24 saat arası kişiye göre değişiyor yumurtlama olduğunda spermlerin orda bulunması ihtimali arttırır en iyisi tahmini yumurtlama gününden önce gün aşırı ilişki yumurtlama olduğu günde tabii

scuba cnm ben yatiyorum hepinize iyi geceler yarin gorusuruz insallah dua edicem hepinize tatli uyukular herkeze ben ve da minacik olan bebisim optu sizi opuyorumnanaktan

canim 6 inciri kuuk kucuk kesip klorsuz suda kaynatim 20 dakika sonra ictim bir hafta tabi hep hergun zate yaptim kendime tarsinli cay ictim bazen esimle liskiye giricek zaman tv izlerken kahve icirdim sert olsun spermler hareketlenir mis bazen sabahlari iliskiye girdik sabah spermler cok kaliteli olur mus diye boyle oldu vala gecen hafta derin temizlik yaptim allah bebisimi koruuuudu vala cok yordum kendimi

hımmm çok saol canım tırsmazsam deneyim bir

o zaman erken birşeyler kullanmak için yumurtlama günü çalışmak için çoğunlukla geç oluyor.bir gece öncesi yada sabahı daha uygun çünkü yumurtanın ömrü 12- 24 saat arası kişiye göre değişiyor yumurtlama olduğunda spermlerin orda bulunması ihtimali arttırır en iyisi tahmini yumurtlama gününden önce gün aşırı ilişki yumurtlama olduğu günde tabii

o bir hafta iyi çalışmak lazım sanırım.tamam canım bu ay dikkat edicem inş

kizlar ben yeniyim daha valla basladim yazmaya
bende 8 aylik evliyim neden bilmiyorum birden bi cocuk istegi düstü icime ama denememize ragmen hala olmadi bi sorunda yok ikimizde cok sukur ne yapacaz bilmiyorum

sorun yok derken dr a gidip kontrolden geçtinizmi tetkikler yapıldımı. ben hala eşime yaptıramadımda onun için soruyorum öyle hemen gitmiyorlar

X