Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

cnm bu ilac bana bebeye zarar vermez dimi beryal falan kızlar kulanıyomu bu ilaci acaba

herkes kullanıyor bütün drlar mutlaka veriyor hiç şüphen olmasın öyle olsa al dermiyim kız ben seni bebişi tehlikeye atarmıyım herkes 1 tane içiyor fazlasıda zararlı değil canım.

neyse kızlar ben çıkıyorum ne bu bağlantıdan hayır yok bana bu akşam stres oldum hepinize hayırlı geceler canlar .....a.s.bilgencim burdaysan okuyosan sanada hayırlı geceler bacım seni seviyorumopuyorumnanaktan

folic asid mi diyeyim ezcanedeki kadina cnm

evet canım folic asid..bebeğin özellikle zeka gelişimi için çok önemli..ben solgarınkini kullanıyorum,folbiol ve folic plus da var..folic plus da kullanmıştım ama onu dr günde 3 tane vermişti..solgar 1 tane içiyorum tek bi tane yeterli oluyomuş bunda çünkü..sen de bir an evvel başlasan iyi olur tabi..yine bi dr una danış derim ben..

scuba cnm ben yarin alcam esimle cok yararli bisi ezcaneden kadina derim gunde kac tane yaz bana diye saol bilmiyodum vala cnm baslicam yarin hemen

scuba cnm ben yarin alcam esimle cok yararli bisi ezcaneden kadina derim gunde kac tane yaz bana diye saol bilmiyodum vala cnm baslicam yarin hemen

1 taneden fazla alma günde kendine dr bulur bulmaz telde bile olsa sor belki dozajını arttırır hamile kalınca arttırılıyor. aslında en güzeli kanındaki değere göre kullanmak benim bakıldı eksiklik yok ama ben yarım alıyorum yinede içim rahat etsin diye.valla kızıyorum kendime neden daha önce söylemedim diye :eek:klava::eek:klava::eek:klava:

hb öncelikle sağolun ilgilendiğiniz için..ben 2 yıllık evliyim ve son 2-3 aydır bebek yapmaya karar verdik.tam anlamıyla bu ay denedik ve reglime son 4 gün kaldı..2-3 gün önce usg çektirdim sağ yumurtamda sancı vardı.allah'a şükür birşey çıkmadı.sadece endometrium(rahim duvarı)kalınlaşma vardı..bu rahimde hamilelik öncesi hazırlık olabilirmi?

kızma fistık kendine benim sucum boyle seler bilmiyorum ama soz yarin esin isten gelince carsiya gidicez alicam hemen esim diyo artik bebek mazalarindan cikarmican beni diye ben londradan bebisime nasil gisiler getirdim bebek gisisi gorsem hemen yapisiyorum cnm bebisimi mis mis cici cici yapcam insallah

hb öncelikle sağolun ilgilendiğiniz için..ben 2 yıllık evliyim ve son 2-3 aydır bebek yapmaya karar verdik.tam anlamıyla bu ay denedik ve reglime son 4 gün kaldı..2-3 gün önce usg çektirdim sağ yumurtamda sancı vardı.allah'a şükür birşey çıkmadı.sadece endometrium(rahim duvarı)kalınlaşma vardı..bu rahimde hamilelik öncesi hazırlık olabilirmi?

elbette olabilir bu olmazsa bebek tutunamaz.

kızma fistık kendine benim sucum boyle seler bilmiyorum ama soz yarin esin isten gelince carsiya gidicez alicam hemen esim diyo artik bebek mazalarindan cikarmican beni diye ben londradan bebisime nasil gisiler getirdim bebek gisisi gorsem hemen yapisiyorum cnm bebisimi mis mis cici cici yapcam insallah

oyyyy oyyyy resimlerinide koyarsın buraya severiz hep beraber. valla ben ultrason görüntülerinide isterim haberin olsun..

ama malesef dün test aldım dayanamayıp yaptım tabiki negatifti:KK43:((biraz erken belirtilerden bahsedebiirmisiniz?ne olması ve ne olmaması gerekir(fiziksel belirtiler yani)

bak sanada söylemeyi unuttum ama dr a gittiysen vermiştir zaten folic asid kullanıyormusun. bide şeyi merak ettim 2-3 ay olmayınca mı dr a gittiniz yani bu kadar erken usg istiyorlarmı yoksa sancı yüzündenmi yaptırdın.

yok sancıdan dolayı gittim..folikasiti biliyorum çok önmeli bebeğin omuriliğinin gelişimi için ama daha başlamadım..haklısın başlasam ii olur..

X