Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

malesef oluyor canım. sabredip bekliyceksin canım çok zor biliyorum ama

sende ilaçlada olsa pozitif çıkyor bende oda çıkmıyor çıkan tek sonuç lülülülülülü bu ama üzülme ignenin etkisi devam ediyordur hamile kalma şansın vardır

almadim cnm mesaajini esim cok mutlu gozlerii bile guluyo uyudu simdi cok yorulmus karnimi opup bebisle konusuyo :CüvCüv: annemlere teyzemlere soyledim herkez sevindi cnm

ya benim bağlantımdamı var sitedemi var bilmiyorum ama randıman alamıyorum bu gün bu pcden:bbo:

almadim cnm mesaajini esim cok mutlu gozlerii bile guluyo uyudu simdi cok yorulmus karnimi opup bebisle konusuyo :CüvCüv: annemlere teyzemlere soyledim herkez sevindi cnm

eeee baba olucak kızım kolaymı. ona bu dünyada alabileceği en güzel hediyeyi vericeksin. uçmuştur annenlerde. ben sana folic asid kullanıyormusun diye sormuştum canım

cevap yazıp ilgilenenlere çok teşekkür ederim..çok yıkıldım yaa,acayip heves etmiştim umarım haftaya zamanı geldiğinde de pozitif çıkar testim..bunaldım,yoruldum artık..

MELEKSEN BU ARADA SENı DE ÇOK ÇOK TEBRıK EDERıM.ALLAH TAMAMINA ERDıRSıN ıNŞALLAH..

saol cnm insallah tum arkadaslar en yakın zaman da hamile kalir bebislerine kavusurlar

yok kulanmiyorum cnm o ne icin soyle bana ben bilmiyorum

ayy keşke daha önce söyleseydim bak kızıyorum şimdi kendime. hamile kalmadan 3 ay önce kullanmaya başlıyorsun. ben folbiol adında olanı kullanıyorum. yarım ben tahlil yaptırmıştım dr seninki yeterli düzeyde demişti ama kullan yinede dedi. normalde herkese veriyorlar mutlaka. hamileliğin 3. ayına kadar kullanman gerkiyor. mutlaka al eksikliğinde bebeğin gelişiminde sorunlar olabiliyor allah korusun. yarın başla en azından yarım al dr a gitmeyi bekleme sakın ilk haftalar hatta günler çok önemli

inşallah canım yaa ben inanıyorum teker teker kavuşucaz bebişlere. bak her hafta birkaç tane güzel haber alıyoruz umudumuz çoookk.

cnm bu ilac bana bebeye zarar vermez dimi beryal falan kızlar kulanıyomu bu ilaci acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…