Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ay olmuş valla.çok saol beryalcim ya.peki zaman geçtikçe tarihi kendim değiştirebiliyomuyum.

az once gordum cnm sana yazdim ama dur yine yazim annemler geldi benim yarin gidiyola onlarla iste usrasiyodum dun test yaptim iki cizgi di ama biri az belirgin di bugun yaptim yine ayni di carsamba adet yoksa kanda yaptircam test ama cok karnim agriyo sanki kopariyola etimi karnimdan

az once gordum cnm sana yazdim ama dur yine yazim annemler geldi benim yarin gidiyola onlarla iste usrasiyodum dun test yaptim iki cizgi di ama biri az belirgin di bugun yaptim yine ayni di carsamba adet yoksa kanda yaptircam test ama cok karnim agriyo sanki kopariyola etimi karnimdan

ikinci çizgi silik de olsa hamilesindir canımm. çok ümitlendirmek istemem ama bence öyleeee. kasık ağrıların da bunu gösteriyyooo. oleeyyyyy.

biliyorum erken sevinmek istemiyorsun ama hissediyorsundur beee. ben de de öyle oldu yaaa. adet geçti kaç gün bekledim test için . hadiii hayırlısı.

cnm insallah oyledir carsambaya az kaldi zaten persemde giderim gelmese adet azda olsa cikar deyerler hamileligin dimi

X