Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

günaydın sevgi kelebeklerim .iyi günler iyi ve güzel haftalar dilerim .bol bol hamile haberleri alırız inşallah.
nasılsınız bakalım .biz oğluşumla uyndık babamızı işe yolladık .hemen size selam vermeye geldik.birazdan kahvaltı yapıp tekrar geliriz.öpüldünüz.

gunaydııın kızlar beryalcım afıyet olsun cnm mesajını aldın ben ıyım cok sukur ama bu aralar bulantılarım var normalde 3.aydan sonra gecer benım 3.aydan sonra basladı sen ve bebıs nasıl

2mmijw4.gif

♥ ♥ ♥ Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye... Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım "harika bir yıldı" dersin.. Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerinin gerçek olması. Geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olsun! Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara... ♥ ♥ ♥

♥ ♥ ♥ıLTERCAKIR cnm arkadaşım doğum günün kutlu olsuuun ♥ ♥ ♥

iyi geceler kızlar gece kuşlarım nasılsınız ben çok iyiyim gesmeden geldik size selam verip öyle yatiim dedim iyi geceler iyi uykular ALLAH rahatlık versin hepimize inş..
ilterçakır canım doğumgünün kutlu olsun nice mutlu yıllar diliyorum tatlım iyiki doğdun

ilterçakır doğum günün kutlu olsun canımmm. tüm dileklerin en kısa sürede hayatında olsun. sağlıklı ve bol bebişli bir ömür diliyorum opuyorumnanaktan

iltercim herşeyin gönlünce olduğu nice yıllara. iyiki doğdun ve iyiki burdasın canım bütün dileklerin gerçek olsun

iltercakir canım benim doğum günün kutlu olsun .
canım arkadaşlarım benim hepinize çok ama çok tşk ederim beni çok duygulandırdınız inanın ne diyeceğimi şaşırdım hayatımda doğum günlerim hep güzel geçti ama inan bu doğum günüm sizlerle daha güzel geçiyor çok tşk ederim iyiki sizlerle tanıştım opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

canlarım benim bu gün çok işim var maaş günü opatron çağırıyor onu hazırlamam lazım sonra gelirim öptüm

günaydınlar herkese a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.
günaydınnnn
gunaydııın kızlar beryalcım afıyet olsun cnm mesajını aldın ben ıyım cok sukur ama bu aralar bulantılarım var normalde 3.aydan sonra gecer benım 3.aydan sonra basladı sen ve bebıs nasıl

canım hoşgeldin .bulantılarının olması normal .havalarda sıcak dikkat et kendine
bol bol su ayran iç.sıvı şeyler tüket.
bulantın içinde tuzlu kraker ve limonlu ılık su iç tatlım.

harekese günaydın nasılsınız umarım herkes çok ama çok iyidir ya kızlar benim adetim bugün iki gün oldu geçeli ama cycl prognam kullandığım için hamile olduğuma ihtimal veremyiorum off yaaa

olabilirmi ne zaman test yapsam şimdi yapsam belli olurmu acaba of hemen böle şeylere kapılmak istemyiorum ya sonra çok üzülüyorum ama bu 3.ay ya 28.yada 29.gün oluyordum ama bugün 30.günüm

harekese günaydın nasılsınız umarım herkes çok ama çok iyidir ya kızlar benim adetim bugün iki gün oldu geçeli ama cycl prognam kullandığım için hamile olduğuma ihtimal veremyiorum off yaaa

günaydın cnm iyidir çok şükür sağolasın,sen nasıllsın ama sitreslisin seni anlıyorum bu gecikmelerde kimse benim kadar gerim gerim gerilmiyordur heralde ama inş hamilesindir

canım günaydın .
bence bekle 3 gün daha cuma sabahı ilk idrarınla aç karnına yap testini .daha önce yapma yanlış çıkabilir üzülürsün tatlım .bekle az daha.4 gün kaldı .inşallah adet olmazsında hamilesindir.

günaydın sevgi kelebeklerim .iyi günler iyi ve güzel haftalar dilerim .bol bol hamile haberleri alırız inşallah.
nasılsınız bakalım .biz oğluşumla uyndık babamızı işe yolladık .hemen size selam vermeye geldik.birazdan kahvaltı yapıp tekrar geliriz.öpüldünüz.

günaydın arkadaşım sağolasın cnm ya benide umut listesine yazarmısın bir zahmet, şimdiden teşekkürler, görüşmek üzere

arkadaslar benım bı derdım var ortak olurmusunuz. Sat 4mayıs hala adet oldmadım .6hazıranda kan tesı yaptırdım sonuÇ negatıf .ve hala bıŞıy yok.mıgdem her ymekten sonra mıgdem bulanıo.sureklı acıkıyorum ama kokulardan bıle hassaslaŞtım ne bu sımdı yardımcı olun

arkadaslar benım bı derdım var ortak olurmusunuz. Sat 4mayıs hala adet oldmadım .6hazıranda kan tesı yaptırdım sonuÇ negatıf .ve hala bıŞıy yok.mıgdem her ymekten sonra mıgdem bulanıo.sureklı acıkıyorum ama kokulardan bıle hassaslaŞtım ne bu sımdı yardımcı olun

cnm beklediğin adet günü ne zaman ve düzenli oluyormusun,inş hamilesindir, düzenli adet görenlerde erken belirtiler olabiliyormuş duydum

canım sen bence kan testini erken yapmışsın .bazen geç döllenme de olabiliyo.
sen idrar testi al ve bak .ama aç karnına sabah erken ilk idrarınla yap bakalım ne çıkacak.

X