Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Slm kızlar nasılsınız bakalım bugÜn pazar hepınız galıba gezmedesınız benı mazur bulun Şekerlerım ıŞten yrıldım anneme gelınce gırebılırım anca
kızlar hepınızı Çok ama Çok sevıyorum canlarım benım

Slm kızlar nasılsınız bakalım bugÜn pazar hepİnİz galİba gezmedesİnİz benİ mazur bulun Şekerlerİm İŞten yrıldım anneme gelİnce gİrebİlİrİm anca
kızlar hepİnİzİ Çok ama Çok sevİyorum canlarım benİm

iyisin dimi merak ettik seni iyi olda arada geldiğinde yazarsan idare ederiz artık

slm kıslar çok moralim bozuk bu ay tüp bebek yapçaktık ama acildeydim yine hastalandım 10 cm kistim var yarın onu alıcaklar yenı bi yöntewmmi bilmiyom şırıngayla içini çekçeklermiş kistin artık ondan sonra tüp bebek şuan evde oturuyom dr yat dedi ama korkudan napçamı şaşırdım ne olcak ne yapıcaklar bole kıstını aldıran sonrada tüp deneyen varmı aranısda :KK43:

bu arada trakyalı bayanlar slm :KK70: bende vize/saray ama ist bakırköy doğdum ...

slm kıslar çok moralim bozuk bu ay tüp bebek yapçaktık ama acildeydim yine hastalandım 10 cm kistim var yarın onu alıcaklar yenı bi yöntewmmi bilmiyom şırıngayla içini çekçeklermiş kistin artık ondan sonra tüp bebek şuan evde oturuyom dr yat dedi ama korkudan napçamı şaşırdım ne olcak ne yapıcaklar bole kıstını aldıran sonrada tüp deneyen varmı aranısda :KK43:

bu arada trakyalı bayanlar slm :KK70: bende vize/saray ama ist bakırköy doğdum ...

dr un ne dediyse yap canım. keşke yardımcı olabilsem ama bu konuda bilgim yok geçmiş olsun canım

slm kızlar nasılsınız bakalım bugün pazar hepiniz galiba gezmedesiniz beni mazur bulun şekerlerim işten yrıldım anneme gelince girebilirim anca
kızlar hepinizi çok ama çok seviyorum canlarım benim

cnm benım bende merak edıyodum nerde bu kıs dıe bebış nasıl

iyisin dimi merak ettik seni iyi olda arada geldiğinde yazarsan idare ederiz artık
şükür iyiyim canım benim

canım geçmiş oolsun valla bir bigim olsa yazardım canım benim
cnm benım bende merak edıyodum nerde bu kıs dıe bebnasıl
biliyorum canım merak ettiğinizi o yüzden hemen girip yazayım dedim bebişim şükür iyi geçen salı tahlilleri verdim 10 gün sonra sonuçları alıcam

beryal nasılsın canım...
iyiyim canım sen nasılsın
Slm kızlar nasılsınız bakalım bugÜn pazar hepİnİz galİba gezmedesİnİz benİ mazur bulun Şekerlerİm İŞten yrıldım anneme gelİnce gİrebİlİrİm anca
kızlar hepİnİzİ Çok ama Çok sevİyorum canlarım benİm

iyiyiz canım seni merak ettik çok
iyi olmana sevindim .bizde nohutumla iyiyiz teyzesi.
detaylı ultrasyonumuz oldu .herşey normalmiş.allaha şükür.
1 ay sonra da şeker yükleme testi yapılacak.

şükür iyiyim canım benim

canım geçmiş oolsun valla bir bigim olsa yazardım canım benim
biliyorum canım merak ettiğinizi o yüzden hemen girip yazayım dedim bebişim şükür iyi geçen salı tahlilleri verdim 10 gün sonra sonuçları alıcam

sevıdım cnm ıyı olduguna ben hala adet olmadım bılıyomusun 11gun gectı kand cıkmadı bılıyosun hala kırmızılar yok ynae doktora gıdıcem bır hafta ıcınde bakalım sadc akıntım var ar ara mıgde bulantısı ama kanda bışıy cıkmadı 3gun gectı oyle baktırmıştım bılıyosun

escales meleksenden duydum hamıleymıssın cnm gozun aydın.nasıl oldu kendılıgındenmı bı tedavı falan oldumu

canım benim tüp bebek değil ama geçen yıl kist sol yumurtalığımı sarmış ve kistle beraber sol yumurtalığımı aldılar.ameliyattan 7 ay sonra da ben doğaş yoldan hamile kaldım .yani doğal derken pkolu olduğum için yumurtalığım çalışmıyormuş çatlatma iğnesi vuruldum ve hamile kaldım .

BıR HıKAYE:

'Evin telefonu sabaha karşı üç buçukta çaldı. Uyku sersemi adam telefonu açtı.
Telefondaki ses annesine aitti.
Telaşlandı, korktu başlarına bir şey mi gelmişti?
Annesi 'nasılsın oğlum iyi misin?' diye sordu.
Oğlu şaşkın bir ifadeyle 'iyiyim anne hayırdır bir şey mi oldu siz iyi
misiniz?' dedi.
Annesi 'biz iyiyiz bir şeyimiz yok sadece sesini duymak istedim' dedi.
Oğlu da 'anne bunun için mi aradın saat sabahın üçbuçuğu yarında
konuşabilirdik' diyince annesi de 'rahatsız mı ettim oğlum?' dedi.

Oğlu 'evet anne rahatsız ettin' diyince annesi

'30 sene önce sen de beni bu
saate rahatsız etmiştin, doğum günün kutlu olsun'

EĞER HALA SıZıNLEYSE, ONUN KIYMETıNı BıLıN VE DAHA ÇOK SARILIN....

ALLAH YAŞAM BOYUNCA ONLARIN BAŞLARINI ÖNE EĞDıRMEDEN HAYıR DUA LARıNı ALıP YANLARıNDAN AYRıLMAYı NASıP ETSıN :
KALP LERıNı KIRMADAN ELE GUNE REZIL OLMADAN HAYIR DUA LARıNı ALMADAN EVDEN AYRıLMAYı NASıP ETMESıN YUCE RABBıM (amin).

X