Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ben urfadayım burda her evde 5-6 çocuk kadınlar sürekli hamile kafayı yeme düzeyine geliyor insan senede 1 kere hamileler vardır allahımında bi bildiği ne diyim

ben sağlık ocağında çalışıyorum bana bağlı olan gebelere hep diyorum doğum esnasında bana dua edin diye belki onların duası tuttu bilmiyorum

öyle diyorlar bende şu sıralar nerde gebe birini görsem kızlar dua edin sizin dualarınız kabul olur allahım isteyen herkese nasip et deyin diyorum a.s

AMİNNNNNNNNN inşallah Allahım bu sefer olur tahlillerim yenilenecek bakalım ne olmuş bakılacak pztesi sonra regli döneminin 2 .günü başlıcaz 2.tüp bebek denemem olucak artık yıkılmak istemiyorum bu kez nasıl toparlanırım bilmiyorum yeniden olmasa çokta korkuyorum (((

kortizonda çok zararlı ama en son çare denersiniz artık dün haberlerde izlemiştim bi bitki vardı hatta eşimede dedim sanada alayım diye

inşallah sonuç pozitif olur bacım allah kalbindekini verir inşallah:Saruboceq:

canım bide maca diye bi ilaç var ben onuda kullanıyordum özellikle hindistan tarafında erkek infertilitesinde kullanılıyor tavsiye ederim bi araştır netten

inş. herşey istediğin gibi olur

kortizonda çok zararlı ama en son çare denersiniz artık dün haberlerde izlemiştim bi bitki vardı hatta eşimede dedim sanada alayım diye

Canım ben 15 yıl önce kanser hastalığı geçirdim onkoloğum kortizona onay vermiyor e o öyle deyince eşimde sana bişey olacaksa ne yapayım çocuğu diyor karmakarışık bişey işte rabbim bir çıkış yolu açar inşallah ..

Tvdeki bitki dediğin ne bitkisi ne için canım ?

umudunu sakın yitirme ve moralini çok yüksek tut canım

inşallah teşekkür ederim hepinize iki var bu site insanın içi açılıyo bu tür şeyleri paylaşmak çok iyi oluyor

kızlar beryalcim ödev verdi benim çalışmam lazım size iyi geceler kendinize iyi bakın kaydirigubbakcemile3 opuyorumnanaktan

adını unuttum erkekler içiyordu ana haber bülteninde gösterdi kafam çok dalgın izmirde yetişiyormuş

umudum azda olsa var çok diyemem normal şekilde adet görmediğim için olmuyor bide kanım zehirliyor ostrojen homununu salgılamadığı içinmiş dışardan hormon veriyorlar birde duyduğum herşeyi yapıyor yiyorum midenfena oluyo bu yüzden de azda olsa umudum var eşim sayesinde oda işte en büyük desteğimde o zaten

çok geçmiş olsun atlattığına çok sevindim

umut bitince hayat anlamsızlaşıyor umudunu hiç tüketme canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…