Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

evet canım eşimde aynını diyor daha yaşımız kaç dimi
bende daha aldırmıyorum hiç

ama insan engelleyemiyo işte. allah kiimseyi annelik duygusundan mahrum bırakmasın (amin) vucut strese girince süt bezleri çalışıp hamileliği engelliyomuş düşünmemeye çalışyorum olmuyo beş aylık evliyim baştan beri istiyoz kısmet artık b hayırlısı

saol fnmat umarım bu ay tuttururuz.3 ay önce ilk ben de de aynı oldu adetim 1 hafta gecikmişti kahverengi akıntım oldu hamilyim diye çok sevinmiştim evde test yaptım negatif çıktı sonra dotora gittim hamilelik yokmuş adetim sökülemiyormuş zaten adet düzensizliğim vardı 2 aydır hayıt tohumu içiyorum adetim 30 günde kendiliğinden düzene girdi.bikaç gün bekle doktora git derim ben umarım benim gibi değildir hamilesindir

24 yaşındayım canım 2 yıllık evliyim
zaten hep hayırlısı olsun diyorum canım

bende 24yaşındayım bu ayın 21i evlilik yıldönümümüz 1sene oldu evlendiğimiz biz hiç korunmadık ne zaman olursa ozaman olsun hayırlısı dedik bak tam 1sene sonra oldu çocuk yaşın erken hiç sorun yapıpta kendinide üzme bak bide ben çok üzülüyordum sonra rahim yaram çıkınca dedim bebek bu yüzden olmuyor felan bıraktım kendimi dedim bu yara iyileşince bebek olacak ve 3hafta önce yaramı yaktırdım eşimle diyordukkik artık bundan sonra olur belki zaten bu aydan sonra doktora gidecektik eşimle beraber hormon testi felan yaptırcaktık ama nasip oldu bebeğimiz oldu çünkü kafam rahattı takmadım bu ay nasıl olsa hamile değilimdir dedim ama hamile çıktım takma bekleme benim 5gün adetim gecikti düşün ben söylemeis ayıp peidmi bile almıştım adet olamayı bekliyordum ne eşim nede ben böyle bişey beklemiyorduk adetim geciktiğinde bile kullandığım ilaçlardan felan dedim şimdide beni o telaş sardı ben hep ilaç kullanıyordum ve yaktırma işlemi bakalım hayırlısı

inşallah canım dedim ya allah isteyen herkese nasip eder işallah (amin) benim adet döng 25-26 gün gibi . yani beklemek ve sabır gerekiyo ben çok ta umutlu değilim ama bu ay kısmet artık tatlım :Saruboceq:

chen hamileliğin hayırlı olsun allah kucağına almayı bize de o duyguları nasip etsin. sen fiziksel olarak ne gibi değişiklkler yaşadın canım alkisalkisalkis

daha sen yeniymişsin canım ne bu acele????
dur bakalım anca olur şimdilik çok normal....tatlım eskiden türkfilimlerinde öyle bikerede hamile kalıyorlarmış ama meğer iş öyle değilmiş...zaten 1 sene içinde normalmiş.1 sene olmazsa araştırmaya başlıyorlarmış..oda denizde kumtanesi...
oyüzden kafaya takarak dahada zorlaştırma işini allahtan hayırlısını ite düşünme canımm...olursa olur zaten...

inşallah canım dedim ya allah isteyen herkese nasip eder işallah (amin) benim adet döng 25-26 gün gibi . yani beklemek ve sabır gerekiyo ben çok ta umutlu değilim ama bu ay kısmet artık tatlım :Saruboceq:

adet döngün 25-26 ise normal döllenme olmuşsundur büyük ihtimal..ben 35 günde adet oluyordum ve adetimden 3 gün önce idrar testinde çıkmıştı hamileliğim...
ama boş gebelikmiş....hevesimiz kaldı yarım..hayırlısı canım artık hiç düşünmüyorum bile... oyüzden sende çok takma çok inceleme...benden tavsiye ....oluruna bırakınca geliyormuş bebeler zaten

arkadaşlaar çıkmam lazım fırsat olunca yine görüşelim hepinize sevgiler ve iyi akşamlar opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan
elimden geldiğince bildiklerimi sizlerle paylaşmak isterim kendinize iyi bakın....

nilüfercim çok teşk ederim öyle yapmaya çalışıcam artık ama benim maaalesef beynim kalbime hükmedemiyo bu konuda ama sabretmeyi öğrenicem :)

adetim 23.canım çarşamba kontrolüm var
rahim ince kalıyormuş canım tüp bebek diyor dr.
napıcam bilmiyorum
eşim biraz bekleyelim diyor

en güzeli tatlım...
bende dün bi arkadaşınım hamiş olduğunu öğrendim okadar sevindim kiii..4 ssenedir olmuyordu..
eşine amilyat ol demişler variskolermi ne ondan çıkmış onlşarda sonra oluruz diye düşünmüşler ve hatta bu senede olmayı düşünüyormuş...
ama bebek olayı akıllarında bile yokken hamiş kalmış.....
sizinde öyle olur belki ama salla gitsin canımhihoyyyt

nilüfercim çok teşk ederim öyle yapmaya çalışıcam artık ama benim maaalesef beynim kalbime hükmedemiyo bu konuda ama sabretmeyi öğrenicem :)

bende öyleydim canım ama öyle bir dersimi aldım ki bu işten çıtım çıkmaz artık bebek istiyorum diyeee:1ninca:
hayırlısı olsun hakkımızda.....
ayrıca sen daha yenisin yani az geçmiş olur merak etme ...sabırlı olmak zorundasın yoksa nasıl anne olacaksınzemuszemus

kızlar kendinize ii bakın allah hepimize sağlıklı gebelik ve bebişler nasip etsin.ii akşamlar

canım adetin gecikene kadar kullandığın ilaç olsun ne bileyim içki sigara hiçbirşey çocuğa zarar vermezmiş...
ama nezamanki adetin gecikti bebeğin sana sinyali verdi anneciğim ben buradayım diye:lepi:
ondan sonraki kullanacağın şeyler bebişin üzerinde etkisi olmaya başlarmış...
korkma bence canım..sağlıkla bebişin oradadır:CüvCüv:

banada komşum tavsiye etti sakaryada dr bulamadık. hayırlısıysa faruk beye devam edicem inşallah...sürekli gideceğim dr bulamadım daha:bbo:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…